Спеціалізоване штекерне вудлище завдовжки 10,5 метра. Призначено для лову трофейного коропа та іншої великої риби. Потужний бланк має пристойний запас міцності та чималу жорсткість, але водночас він здатний гнутися практично на всій довжині, допомагаючи гумовому амортизатору парирувати ривки підселеного трофея. Має середньо-швидкий лад, забезпечує чудовий контроль і має прекрасний баланс. Виготовляється з карбону 24T за технологією FWC.
Це вудлище дасть змогу не тільки зробити перші кроки в освоєнні штекерного лову, а й далі в ній удосконалюватися. Чудово підійде для використання як на комерційних водоймах під час лову трофейного коропа та амуру, так і на річках — для лову ляща, язя та іншої великої риби.
У базі штекер комплектується короповим топ-китом з отвором у стінці (Puller Kit) зі вставкою з твердої кераміки, завдяки чому гумовий амортизатор, під час маніпуляцій із ним під час виведення, проходить крізь отвір легко й без пошкоджень. Також до комплекту входить додатковий топ-кит для пригодовування чашкою (Cupping Kit). Інші додаткові топ-кіти купуються окремо.
Відгуків ще немає
Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!