День Рождения ❤️ ROZETKA 2026
Акустична система Edifier R1580MB - зображення 6
Акустична система Edifier R1580MB - зображення 1
Акустична система Edifier R1580MB - зображення 2
Акустична система Edifier R1580MB - зображення 3
Акустична система Edifier R1580MB - зображення 4
Акустична система Edifier R1580MB - зображення 5
Акустична система Edifier R1580MB - зображення 6
Акустична система Edifier R1580MB - зображення 1

Акустична система Edifier R1580MB

Код:  333140455

Є в наявності

6 459

+5% бонусних ₴ при оплаті Карткою Rozetka
Оплатити частинами від Rozetka
Rozetka
від 1077  x 6
ПУМБ: Сплачуйте частинами
ПУМБ
від 1615  x 4
Покупка частинами monobank
monobank
від 1615  x 4
Плати частинами від izibank
IziBank
від 1615  x 4
А-Банк. Плати частинами
А-Банк
від 1615  x 4
ОТП Банк: Оплата частинами
ОТП Банк
від 1615  x 4
Безкоштовна доставка з Rozetka+Prom за 50 ₴/міс
  • Самовивіз з Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

Оплата. Оплатити частинами від Rozetka, Оплата під час отримання товару, Apple Pay, Google Pay, Оплата карткою Visa/MasterCard, ПУМБ: Сплачуйте частинами, Покупка частинами monobank, Плати частинами від izibank, А-Банк. Плати частинами, ОТП Банк: Оплата частинами, Оплатити зараз Карткою Rozetka, Оплата на рахунок продавця
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. 12 місяців. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 
 

Опис

Акустична система Edifier R1580MB відзначається сучасним дизайном та високою якістю звуку, яка підійде як для роботи, так і для домашнього використання. Відзначаючись лаконічною класичною формою, ці поличні колонки гармонійно вливаться в будь-який інтер'єр і дарують насолоду від кожного слухового досвіду.Потужність аудіосистеми складає 42 Вт, що в поєднанні з фазоінвертором з фронтальним портом забезпечує точне й насичене відтворення низьких частот. Це робить R1580MB ідеальною для музичних презентацій, лекцій і виступів, гарантуючи чіткий і багатий звук навіть в великих приміщеннях. Наявність двох каналів (2.0) дозволяє створити обємний звуковий простір з прекрасною точністю передачі звуку.Однією з особливих переваг є інтеграція Bluetooth, що дозволяє бездротове підключення до смартфонів, ноутбуків та інших пристроїв, полегшуючи роботу з сучасними гаджетами. Численні варіанти налаштувань через регулятори низьких, високих частот та гучності, розташовані на бічній панелі, дозволяють повністю контролювати звучання.Корпус колонок виготовлений з 100 деревини MDF, що мінімізує акустичний резонанс і додає елегантності в їхній зовнішній вигляд. Це не тільки робить колонки стійкими, але й додає теплоту звуку, що малоймовірно в інших матеріалах.У комплект входить бездротовий пульт дистанційного керування, який полегшує процес управління гучністю і відключення звуку без жодних труднощів. Ця функція додає зручності, особливо якщо система розміщена на відстані.Підсилювач D-класу з потужними 4-х дюймовими басовими динаміками і 13-міліметровими твітерами забезпечує виразність і чіткість кожної ноти. Це унікальне поєднання компонентів підносить акустичну систему Edifier R1580MB на високий рівень якості звуку.Під час використання цієї системи, аудіофіли оцінять точність звучання та стильний дизайн, а її універсальне застосування і потужність відкриють нові можливості для професіоналів і шанувальників музики. Edifier R1580MB — це досконала акустика, яку так часто шукають для досягнення ідеального звукового фонтану.

Характеристики

Потужність
Кількість акустичних каналів
Матеріал
Колір
  • Black
Гарантія
  • 12 місяців
Країна-виробник товару
EAN
  • 6923520265671

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 4.27/5
на основі 65 відгуків
  • 5 зiрок
    15 оцінок
  • 4 зiрок
    3 оцінок
  • 3 зiрок
    1 оцінок
  • 2 зiрок
    1 оцінок
  • 1 зiрок
    2 оцінок
  • Фотографії та відео покупців
    Відгуки про товар у інших продавців
  • Сергій Б***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Black

    Пользуюсь почти год. Звук отличный. Мне всё нравится.

  • ОЛЕКСАНДР М***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Black

    Звук топчик.

    Переваги:
    Багато
    Недоліки:
    Не виявив
  • Андрій
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Black

    Я шокований що цю акустику тут хвалять бо виглядае так що це чи боти чи проплачені коменти і Розетці треба звернути на це увагу!
    Колонки коштують 1500грн не більше. За цю ціну можна підібрати якіснішу акустику.

    Переваги:
    Дуже подобается на вигляд! Зручні бічні кнопки. Сподобалось що є wi-fi. Хочу таке все в своїх колонках.
    Недоліки:
    Невиразні низи ну тобто їх взагалі нема але це зрозуміло треба саб але верху теж нема! Середні частоти теж неправдиві! Музику та фільми слухати несподобалось.
Читати всі відгуки →

Відеоогляд
Акустична система Edifier R1580MB

Відео розпакування від покупця