- Михаил Ф***Відгук від покупця. Продавець: Planeta U
Ok
- Петя Е***Відгук від покупця. Продавець: Planeta U
Продали мені не той годинник мов на складі відбулось якесь пересортуваня, та помилились але це я вважаю цілковита омана вони відправили мені годинник вдвічі дешевший ніж той що я замовляв !
- Переваги:
- Відшкодували 150грн
- Недоліки:
- Усе годинник інший, постійно відключається від телефону
- Вячеслав П***Відгук від покупця. Продавець: Planeta U
Отличные часы.
- Переваги:
- Удобные,работают хорошо, батарея держит отлично.
- Недоліки:
- Нет
- Юрий Б***Відгук від покупця. Продавець: Planeta U
Супер
- Переваги:
- Отлично
- Недоліки:
- Нет
