- Татьяна Г***Відгук від покупця. Продавець: Kitchen life plus. Колір: Сріблястий. Місткість: 1.6
Пользуюсь 3 месяца, всем довольна, ручка не греется
- Наталія Б***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сріблястий. Місткість: 0.8
гарний ківш
Представник постачальникаДякуємо за Ваш відгук!
- ІринаВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сріблястий. Місткість: 0.8
Після першого використання зʼявилась така чорно-коричнева пляма. Содою не відмивається. Воду використовуємо виключно очищену. Як повернути?
Експерт RozetkaДоброго дня! Дякуємо за звернення. Приносимо свої вибачення за спричинені незручності.
Для вирішення питання зверніться, будь ласка, в службу підтримки за посиланням.- олександр
можливо це вмятина в якій відклався накип, тоді має змитись кипятінням оцту або лимонної кислоти, не содою, якщо не змиється тоді схоже слой нержавійки в цьму місці такий тонкий що шматок просто відколовся, а під ним якійсь інший метал.
- Ігор В***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сріблястий. Місткість: 1.6
Відмінний товар!
- Переваги:
- Якість
- Недоліки:
- ———
- Людмила Т***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сріблястий. Місткість: 0.8
Служить гарно
Представник брендуДякуємо за Ваш відгук!
- Валентина Б***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сріблястий. Місткість: 0.8
Давно хотіла придбати такий ковшик ,тільки більшого об'єму.
Але зараз він без знижки, тому замовила цей на 800 мл
Ківш виготовлений якісно ,ручка на заклепках ,не хитається ,майже не нагрівається , довжина 16см
Має дзеркальний блиск ,особливо всередині.
Після першого кип'ятіння води ,на дні з'явилися білі плями ,які водою не змилися і не витирлися рушником.Видалились після застосування водно-оцтового розчину.Після нагрівання молока ,компоту, все нормально ,без плям.
Дуже погано ,що в характеристиках товару не вказаний діаметр дна.Він виявився 11,5 см ,а для моєї індукційної плити потрібно не менше 12 см .Ну вже не стала заморочуватись з поверненням.Рік тому назад я задавала питання ,який діаметр дна у такого ж ковша на 1,1 л ,прикро ,але відповіді так і не дочекалась.- Переваги:
- Красивий вигляд , товста нержавійка, просто красунчик!
- Недоліки:
- В моєму випадку ,виявилось ,що дно меншого діаметру ,ніж потрібно.
- елена Г***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сріблястий. Місткість: 0.8
Ідеальна. Рекомендую
Представник брендуДякуємо за Ваш відгук!
- Каринэ М***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість: 1.2
Всё правильно сделала, как и написано. Во время первого кипячения послышался странный трек. У меня это впервые с новой посудой. Когда ковш остыл, обнаружила на дне много белесых пятен. Завтра пойду менять.
- Переваги:
- Тяжёлый. Ручка не нагревается.
- Недоліки:
- Пятнами дно пошло после первого же кипячения.
- ГалинаВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість: 1.2
Каструлька хороша,не легка ,таку як я хотіла.Дякую?
- Недоліки:
- Немає
Представник брендуДякуємо за Ваш відгук!
- Сергій М***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість: 1.2
Дуже зручний. Користуємось постійно.
- Переваги:
- Ціна по акції
- Недоліки:
- Не виявлено
Представник брендуДякуємо за Ваш відгук!
- АннаВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість: 1.2
Ківш супер, мені дуже подобається.
Представник брендуДякуємо за Ваш відгук!
- Олександр К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість: 1.2
Всім хто ламає голову над вибором ківша, сотейника привіт. Вибирав який купити ківш, спочатку думав по дешевше ніби ніякої різниці немає, може трохи по дизайну програють, але почитавши коментарі про ручку яка гріеться, навіть з силіконовими накладками я передумав)
Мій вибір пав на цей ковш, узяв 1.2 літра, по факту риска до 1л максимум, і залишається декілка мм до краю, мене це влаштовує. Зроблена якісно, ручка ковша на заклєпках сама ручка міцна, мощна, супер, ручка кришки також гарна вона прикручена до скла, люфт кришки на самому ківші мінімальний.
При нагріванні метал розширюється, та буває трохи тріщіть, може в місцях клєпки чи ще десь, не впевнений, це мене не турбує.
І тепер те що мене засмутило трохи, через це я ставлю 4 з 5. На кришці є подряпини, механічні, як неначе чимось пошкребли металевим з внутрішньої сторони. Пряма риска по усьому діамету кришки, у різних місцях натиск різний але видно і відчувається на дотик. Фунціонально ролі взагалі не грає але неприємно(- Переваги:
- Гарний вигляд, ручка не нагрівається, широка
- Недоліки:
- Кришка з подряпинами
- Инна Я***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сріблястий. Місткість: 0.8
Красивая, удобная, очень сильно окисляется,
- Переваги:
- Красивая
- Недоліки:
- Вредно для здоровья
- Олександр К***
Що ви маєте на увазі "окисляеться"? Ржавіє?
- Инна Я***
Пояснюю: каша сіро- срібляста на вигляд, особливо на дні. І присмак дуже неприємний, як на мене -заліза. Як кажуть, краще один раз побачити...
- Олександр К***
Навіть не знаю, працюю на кухні і якщо порівнювати ковші на кухні, і цей - то їжа одинаково готується, присмаку ніякого я не відчув, можливо справа у воді або ви звикли до посуду який у вас був
- Микита П***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сріблястий. Місткість: 0.8
дуже якісний метал, сборка. Не вбирає запахи. За декілька місяців використання не з'явилося слідів. Ручка хоч із металу, але не швидко нагрівається
- Переваги:
- метал, якість сборки
- Елена М***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість: 1.2
Замовленням задоволена. Зручна у використані і саме головне що ручка не нагрівається.
- Переваги:
- Не нагрівається ручка.
- Недоліки:
- Немає
- Рыбец И***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість: 1.2
Дуже гарний кiвш, рекомендую)
- Переваги:
- Гарної якості
- Недоліки:
- Не має
- Саша О***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сріблястий. Місткість: 0.8
Дуже-дуже гарний ківш, не нагрівається ручка, зручний, покупкою дуже задоволена-рекомендую
- Переваги:
- Не нагрівається ручка, швидко закипає рідина
- Недоліки:
- Не виявила
- Надія Б***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість: 1.2
Купувала для підігріву води, коли немає світла. Якістю задоволена, не легкий, ручка
на ковші та на кришці не нагрівається, плям немає, як пишуть у інших коментарях- Переваги:
- Якісний
- Недоліки:
- Не виявлено
- Егор М***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість: 1.2
За свои деньги топ
- Саша О***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сріблястий. Місткість: 0.8
Я дуже дуже задоволена, ківш зручний, ручка не нагрівається, закипає вода швидко, цілий, гарний!
- Переваги:
- Не нагрівається ручка
- Недоліки:
- Не виявлено
- Ганна Ш***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість: 1.2
Ківш чудовий.
- Переваги:
- Якісно зроблений, товсте дно, ручки не нагріваються.
- Анна М***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість: 1.2
Дуже зручний, вмісткий
- Елена З***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сріблястий. Місткість: 0.8
Ковшик увесистый, поэтому нет проблемы переворачивания от веса ручки, когда он пустой. Добротная, симпатичная вещь.
- Переваги:
- Очень качественный. Есть крышка. Цена. Внутри ковшика есть шкала.
- Недоліки:
- Нет.
- Олександра Ф***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість: 1.2
В комплекте с крышкой. Очень удобный размер. Ручка почти не нагревается
- Переваги:
- Красивый за свои деньги
- Недоліки:
- Пока нет
- Наталья Г***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сріблястий. Місткість: 1.6
Ковшик классный,добротный! Удобно держать в руке,вода быстро закипает в нем! Я довольна!
- Переваги:
- Качество,внешний вид,ручка не нагревается
- Недоліки:
- Если бы был маленький носик для слива--было бы вообще идеально
- Гор Р***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сріблястий. Місткість: 1.6
Все отлично
- Переваги:
- Цена, качество
- Анна Ф***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість: 1.2
Хороший ковшик. Вмісткий, підходить для миття в посудомийні, для мене це важливо. Ручки ківша і кришки не нагріваються, чого трошки боялась.
- Переваги:
- Розмір, ціна, якість
- Недоліки:
- Не виявила
- ОксанаВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сріблястий. Місткість: 1.6
Даремно я не повірила покупцям, що писали: "облазить покриття". Ну, справді, як може облазити нержавіюча сталь?! Ну можуть з'явитися якісь плями від нерівномірного нагрівання, ще щось. Тим більше, сталь невідомого складу. Але щоб "облазило покриття?! Я помилялася: чого не придумають китайці! :) Вона справді "облазить". Після другого використання (варила вівсянку) з'явилися такі "плямки" на дні. Це вперше таке зустрічаю у житті! Подумайте, що це може означати не просто "некрасивості", а небезпеку вашому здоров'ю.
- Переваги:
- Важкий.
- Недоліки:
- Дуже неякісний матеріал
- Марина
То зв*яжiться з виробником, контаки ж повиннi бути в документах.
Представник брендуДоброго дня, Ковшик виготовлено з харчової нержавіючої сталі, яка абсолютно беспечна для людини. Плями на дні посуду з нержавіючої сталі виникають за рахунок хімічної реакції домішок води, нагрівання, а також контакта з нержавіючою сталлю. Це нормальна реакція.
- Алексей Н***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сріблястий. Місткість: 1.6
Ковшик неожиданно удобен, крышка и ручка все подогнано хорошо не люфтит выглядит надёжно
- Переваги:
- Удобная ручка, хорошая ручка
- Недоліки:
- Нет
- Виктория Б***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сріблястий. Місткість: 1.6
Использую в качестве маленькой кастрюльки для супов, удобная, я полностью довольна!
- Переваги:
- соотношение цена-качество
- Недоліки:
- после двух месяцев использования нареканий никаких нет
- Светлана Г***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сріблястий. Місткість: 1.6
Хороший,зручний ковш для приготування не великих порцій).
- Переваги:
- Ціна-якість
- Недоліки:
- Не виявила
- Лилия Г***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сріблястий. Місткість: 1.6
У порівнянні з ціною - не дуже гарний товар.
- Недоліки:
- Після першої варки, з'явилися чорні краплині на дні ковшика, покриття хрому з'їлось.
- Оксана
Не могла повірити! В житті такого не зустрічала. Тепер вірю.
- Лариса
Скоріше за все ви кидали сіль у холодну воду.З нержавійкою так робити не можна.Треба солити тільки у кип'ячій воді.
- Гриценко Е***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сріблястий. Місткість: 1.6
Не плохой сотейник.
- Переваги:
- Не лёгкий
- Недоліки:
- Не выявлено
- Сергей С***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сріблястий. Місткість: 1.6
- ОксанаПродавець: Rozetka. Місткість: 1.2
Хороший. Пережив не одну спалену кашу, бідолага. Рекомендую. Для своє ї ціни він класний. Коли мені треба було купити ковшик я перед цим замовила інший, приблизно за ту ж ціну і ее забрала, тому що він виглядав так дешево, аж гидко було глянути. Потім був дорожчий Krauff. Теж не забрала, бо на дні були ВЖЕ жахливі плями. А отім оцей красунчик. Ручка не нагрівається. Беру голою рукою.
- Переваги:
- Важкий, гарний, не гріється ручка
- Недоліки:
- Марка сталі не вказана.
Представник брендуДякуємо за Ваш відгук!
- ВольдемарПродавець: Rozetka. Місткість: 1.2
Дуже зручний ківшик) об’єм саме підходящий для мене!
Нічого не облазить. Після першого пробного кип’ятіння води покрився мілкими плямками білими на дні( подумав ну все «попав») , а потім помив губкою з миючими і як новенький блистить.
Ручка надійна і не нагрівається ( плита з чувунними комфорками)
Вже варилися каші і проблем не виникало.- Переваги:
- Шикарний ківш! Пречудовий!
- Недоліки:
- Відсутні
