Картка Rozetka

Відгуки покупців про Електрична точилка для ножів Camry CR 4469 для керамічних і металевих ножів заточування та полірування

Код:  334613752
Оцінка користувачів 3.77/5
на основі 14 відгуків
  • 5 зiрок
    8 оцінок
  • 4 зiрок
    1 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    1 оцінок
  • 1 зiрок
    3 оцінок
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Дмитро Г***
    Відгук від покупця. Продавець: КЕТ. Колір: Чорно-сірий

    Непогане точильце на 3 . Поставив 1 бал за те що не треба вручну точилом махати. Як вже тут писали є люфт на толстому камені що робить при точинні трохи хвильки із дальньої сторони але це не критично. Не вистачає фінішної заточки тож доводиться дошліфовувати 3-й крок ручною точилкою. Якщо не чавити, а робити за інструкцією, то камені не тормозять, все гуд (тут давити не треба, акуратно двома пальчиками тримаєш ніж й ведеш, все гуд). Були приторможування обертів тільки у 2 випадках: дуже запущений ніж, при первинному формуванні різної кромки; й дуже запущений ніж з галімої сталі, яка аж мажиться. В цілому покупкою задоволений. Помідори ріжуться дуже легко, а це вже показник! На присосках тримається гарно навіть на клійонці.

    Переваги:
    Непогано точить! Електрична. Ціна виробу.
    Недоліки:
    Люфт великого каменю. Не вистачає 3-го ступеню шліфування. Не дуже компактна, нема змотки під шнур. Легко можна порізати пальці ножем після заточки.
  • Дмитро Б***
    Відгук від покупця. Продавець: КЕТ. Колір: Чорно-сірий

    Супер

  • Олександр Б***
    Відгук від покупця. Продавець: КЕТ. Колір: Чорно-сірий

    Добрий день.
    На лівій стороні точилки підсмикує/деренчить ніж. Наче щось не відбалансовано.
    Справа шліфує нормально.
    Купив в Розетці на минулому тижні.
    Що робити з точилкою?

  • Роман К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорно-сірий

    Я не задоволений точилкою. Вона сильно вібрує та один із стержнів на якому зафіксовано камінь має шат. Коли ставиться ніж для заточки він починає стрибати та погано точиться.

    Недоліки:
    Мало потужна та кривий вал.
  • Макс Р***
    Відгук від покупця. Продавець: КЕТ. Колір: Чорно-сірий

    Нормальная точилка из всех бюджетных наверное лучшая , как-то точит не особо остро ,но нормально ,по размерам даже не маленькая,но нет отсека для сбора мусора ,приходится выдувать ,а так всё норм точилка хорошая

    • Продавець  КЕТ

      Вдячні за ваш відгук!

  • Олександр М***
    Відгук від покупця. Продавець: КЕТ. Колір: Чорно-сірий

    Давно шукав подібного типу точилку, мав брати не цю) але передивившись огляди, зрозумів що ця точилка має більш впевнено триматись на столі.

    Переваги:
    Простота використання, стійкість, обмежувач обертання валу.
    • Продавець  КЕТ

      Дякуємо за змістовний відгук!

  • Павло Б***
    Відгук від покупця. Продавець: КЕТ. Колір: Чорно-сірий

    Нормально точить.

    Переваги:
    Точить.
    Недоліки:
    Немає.
    • Продавець  КЕТ

      Дякуємо за правдивий відгук!

  • Володимир
    Відгук від покупця. Продавець: КЕТ. Колір: Чорно-сірий

    Прийшов час залишити відгук. Наскільки вистачить точил, це не відомо, але... ТОЧИТЬ ГАРНО. Не треба давити, машинка розумна, при надлишковому тиску зупиняє точила... прохожу по два рази з кожного боку, вистачає на два тижні (5 ножів, і кожен використовується для своїх цілей). Після двох тижнів використання ножі перестають різати руки. Гарна річ.

    Переваги:
    Точить, а не сточує.
    Недоліки:
    Не виявив.
    • Продавець  КЕТ

      Дякуємо вам!

  • Суткевич Д***
    Відгук від покупця. Продавець: КЕТ. Колір: Чорно-сірий

    Очень доволен спасибо

    • Продавець  КЕТ

      Вдячні за ваш досвід!

  • Виталий В***
    Відгук від покупця. Продавець: КЕТ. Колір: Чорно-сірий

    Свою роботу виконує на 100%
    Все легко та безпечно

    Переваги:
    Хороший за свої кошти
    Недоліки:
    Не виявлено
  • Сергей С***
    Відгук від покупця. Продавець: КЕТ. Колір: Чорно-сірий

    Очень плохо останавливается круг при небольшом надавливании

    • Продавець  КЕТ

      Напевно ви неправильно використовуєте прилад, адже з сотні проданих точилок жодного подібного відгуку! І тиснути там не треба, це ж не механічна точилка, вона працює не від натискання!!

    • Макс Р***

      Там не нужно очень давить чтоб точило !

  • Дмитрий
    Відгук від покупця. Продавець: Міра. Колір: Чорно-сріблястий

    Дякую магазину Мiра за швидкicть оформлення заявки, та якicть товару.

    Переваги:
    Швидкість операторів, комунікація, сповіщення.
    Недоліки:
    Нема
    • Продавець  Міра

      Щиро дякуємо, що приділили час тому, щоб залишити нам такий чудовий відгук та поділилися своїми думками з нами та користувачами. Приємного користування!

  • Антон С***
    Відгук від покупця. Продавець: MultiStore

    Точилка на 3йку!

    Переваги:
    Не скользит по поверхности. Тихая.
    Недоліки:
    Грубо точит. Как-то не отколиброваны диски заточки. При заточки получается, зазубрины и неровности на ноже
  • Gregory M***
    Відгук від покупця. Продавець: Теплові Мережі

    такого кошмара я ещё не видел ! даже без нажатия этот товар тухнет при своих 60 ватах !!!

    Переваги:
    нету
    Недоліки:
    напоминает пилочку для ногтей на батарейки
    • Теплові М***

      Если Вам не подходит товар, можете вернуть в течении 14 дней.