- ЄвгеніяВідгук від покупця. Продавець: WishWish
Запах приємний, без ноток ретро чи чогось незрозумілого. Солодкий, але запах вершковий, молочний. Стійкий. Знайде свого поціновувача.
- Недоліки:
- Немає
- Продавець WishWish
Євгенія, дякуємо Вам за відгук! Нам приємно, що Вам сподобався аромат і Ви високо оцінили нашу роботу! Звертайтесь до нас ще!
- ЕкатеринаВідгук від покупця. Продавець: WishWish
В аромат влюбилась.
- Продавець WishWish
Катерина, дякуємо Вам за відгук! Нам приємно, що Вам сподобався аромат і Ви високо оцінили нашу роботу! Звертайтесь до нас ще!
- Елена Д***Відгук від покупця. Продавець: WishWish
Взагалі мала намір обрати свій аромат серед двох Burberry. Signature замовила за компанію. І... пропала))) Це була любов з першого пшику. Дуже приємний, ніжний, ванільний шлейф... Чарівний , стійкий аромат.
Дуже вдячна за чудове обслуговування.- Продавець WishWish
Олена, дякуємо Вам за високу оцінку! Нам приємно знати, що Ви задоволені вибором нашого магазину та якісним парфумом. Ми стараємось радувати наших покупців відмінним сервісом та оперативною відправкою замовлень. Звертайтесь до нас ще -наступного разу!
- Лілія Т***Відгук від покупця. Продавець: WishWish
Дуже приємний аромат, стійкий, хочу замовити такі парфуми.
- Продавець WishWish
Лілія, дякуємо Вам за відгук! Нам приємно, що Вам сподобався аромат і Ви високо оцінили нашу роботу! Найближчим часом з Вами зв`яжеться наш менеджер . Отримуйте багато компліментів!
- ВикторияВідгук від покупця. Продавець: WishWish
Хороша ціна, якісне і швидке обслуговування. Дуже ніжні та стійкі парфуми, тільки нанесла і отримала комплімент.
- Продавець WishWish
Вікторія, дякуємо Вам за відгук! Нам приємно, що Вам сподобався аромат і Ви високо оцінили нашу роботу! Звертайтесь до нас ще!
- ОльгаВідгук від покупця. Продавець: WishWish
Это истинно восточный букет красивый и запоминающийся. Но это не девичий аромат. а для женщин. В нем столько женственности, мягкости и тепла, просто располагает к тихой, спокойной беседе. И стойкость у этой воды редкостная - даже на третий день чувствуется.
-- Переваги:
- Приятный, запоминающийся аромат этого букета.
- Недоліки:
- Нет
- Продавець WishWish
Ольга, дякуємо Вам за відгук! Нам приємно, що Вам сподобався аромат і Ви високо оцінили нашу роботу! Звертайтесь до нас ще!
