- Юлия Р***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір виробу: Синій
Очень большие сложности найти на эту модель мешки. Она очевидно устарела очень! Со службой поддержки Хувер Украина невозможно связаться, только электронные письма, никаких телефонов нет, соответственно, придётся ждать ответа не известно сколько. Не советую покупать этот продукт, слишком много неудобств!
- Переваги:
- Пылесосит хорошо
- Недоліки:
- Нет комплектующих
Представник брендуДоброго дня!
До даного пилосмока підходять мішки Hoover H60, які є у продажу.
Ви також можете замовити додаткові аксесуари у центрі запчастин за номером телефону 044-537-48-45 (вн. 74-915) або 050-383-67-91.
- Віка К***Продавець: Rozetka. Колір виробу: Синій
Хороший пилосос зручний компактний щітка не залишає царапин на паркеті хоча стоїть еко двигун добре тягне і в той час не шумний за дану ціну хороша комплектація. Рекомендую
- AlexoПродавець: Rozetka. Колір виробу: Синій
Здравствуйте.
Есть пылесос данного бренда,доволен полностью,тоже с мешком.Этот мощнее чем мой,есть регулировка ,трубка с телескопом.Тянет отлично,товарищи довольны.Можно смело покупать,и на подарок тоже сойдёт,цена хорошая,плюс качество.- Переваги:
- Цена качество, мощность.
- Недоліки:
- Отсуствуют
- РоманПродавець: Rozetka. Колір виробу: Синій
Користуюсь цим пилососом більше місяця за цей час ні разу не пожалів що придбав саме його у використанні дуже зручний хоча у ньому стоїть еко двигун при цьому добре тягне за дану ціну хороший набір насадок.
