- Павел С***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Black
Купил одни, через несколько лет, еще, про запас, так они мне понравились своей неубиваемостью. Рекомендую
- Переваги:
- Неубиваемые
- Недоліки:
- нет, одни достоинства
- Алексей С***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: White
Пришли наушники с браком одно ухо не работает
- Переваги:
- Ноль
- Недоліки:
- Не работает одно ухо
- Артур Л***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: White
Сьогодні отримав. Вдома підключили одне вухо не працює! Жахливо! Подарунок зіпсовано разом з настроєм!
Експерт RozetkaДоброго дня! Дякуємо за звернення. Для вирішення питання зверніться, будь ласка, в службу підтримки за посиланням посилання
- Стас О***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Red
Користуюсь навушниками Koss The Plug уже багато років і кожного разу, коли ламаються, просто купую нові. Мені подобається їхній звук і шумоізоляція, особливо в транспорті або в шумних місцях. Відчуття, ніби ти повністю в своїй музиці — безцінне.
- Переваги:
- Чистий звук з хорошими басами. Відмінна шумоізоляція, навіть у метро. Зручний довгий шнур, не перекручується.
- Недоліки:
- Амбушури зношуються швидко, і знайти заміну не завжди легко. При активному використанні з часом з’являються проблеми з контактом у шнурі.
- Дмитро Н***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Black
Гарні навушники, як і уся лінійка Koss the plug. Користуюсь такими вже років 10. Заміну поки не знайшов. Як ломаються ці - купую такі самі.
- Переваги:
- Найкраще для мене звучання і відсутність сторонніх шумів. Тільки ти і музика.
- Недоліки:
- Недовговічні при щоденному юзанні.
- ВадимВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Black
Если амбушюры испортились, то дешевле купить новые наушники, чем запасные амбушюры
- Переваги:
- Качественный звук, басы, длинный гибкий провод.
- Недоліки:
- проблема с заменой амбушюр
- Дмитро Т***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Black
Завжди маю цю модель, коли ламається, купую нові такі самі.
- Переваги:
- Звук 4/5, шумоізоляція 5/5, довговічність 4/5. Доступні по ціні і компактні. Чистить вуха
- Недоліки:
- За таку ціну все ОК
- Вова С***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: White
Наушники супер но в комплекте две амбюшуры которые не пригодны для пользования а так качество хорошее
- Переваги:
- Звук отличный своих денег стоят советую к покупке
- Недоліки:
- В комплекте помятые амбюшуры не пригодны к експлуатации
- Александр Л***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Blue
Не увидел в них никакой особой звукоизоляции или качества звука.
Да и неудобные они в ушах.
Постоянно пытаются вылезти.- Олексій
Шановний,
Перед тим, як вставляти амбушюри у вуха, их треба прим'яти (за часів совка споживачі нікотину так зминали фільтр у цигарок, перш ніж сунути іх у зуби), а лише потім зім'ятими вставити у вуха.
Вони почнуть повертати початкову форму та повністю займуть слуховий прохід. Цим, зокрема, і пояснюється відсутність декалькох пар різних розмірів у комплекті.
Таким чином забезпечується не тільки звукоізоляція та якісні "баси", але й щільна "посадка" навушників - не випадуть, хіба що добряче смикнути за провід.
- Сергей П***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: White
Можливо років 10 тому це ще була "пушка", зараз же складно порівняти навіть із навушниками цінової категорії ~350 грн. Або навіть з блітус навушниками за 1к грн.
Звук наче з бочки, як би я не крутив той бідолашний еквалайзер.- Переваги:
- пока не выявил
- Недоліки:
- Якість низьких, що високих частот м'яко кажучи дуже незадовільна як для сучасних навушників.
- Сергей П***
Добре, якщо цілеспрямовано вбити баси та нижні достатньо... то вже інші частоти стає чутно більш менш нормально)
- НаталияВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Black
Мої улюблені навушники. Користувалася ними років 10. Змінювала тільки тому, що амбушури окремо не купити, а вони зношуюттся з часом. Найперші, дійсно були найякісніший, інші з лоненькими проводочками, та все одно працювали так само довго, як і перші.
- Переваги:
- Добра звукоізоляція. Ніякі шуми метро не заважають музиці, навіть не на максималках гучності.
- Недоліки:
- Неможливо купити амбушури, а вони зношуються так, що неможливо використовувати
- МаріяВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Black
Поки були часи дротових навушників, це була моя "ван лав"! Дуже чекаю що бренд зробить безпровідні Plug.
- СашаВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Green
Страшно брати до рук, боючись що порвуться. Проводочки тоненькі. Якість амбюшурів також не те, що було колись, криво обрізані. Краще б Samsung Rectangle Design Blue продовжували випускатись. А так тільки зіпсувалось враження про те, які колись були The Plug.
- Переваги:
- -
- Недоліки:
- Якість матеріалів
- Олександр О***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Green
У мене це вже шості чи сьомі. У них суперський звук, проте вони за рік+- пару місяців ламаються нажаль(
- Переваги:
- Звук, баси, шумоподавлення.
- Недоліки:
- На рік потаскати, тоненькі провідники довго не живуть(
- Євген С***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Black
Розчарувався..
- Переваги:
- Колись були круті.
- Недоліки:
- Тонкий провід.
- Констатнин К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Black
Чесно кажучи, я дуже сильно розчарований. Хтось у відгуках писав, що навушники звучать краще за панасоніки 200гривневі, так от ні, не карще. А навіть гірше.
Ефект такий ніби між мною і джерелом звуку знаходиться ще якийсь шар шумоізоляції, яка повністю гасить всі середні і високі частоти, і чути тільки їх відголоски.
За 10 років користування навушників це топ 2, з низу, після "ушей" за 30 гривень з переходу у метро. На постійній основі користуюсь galaxy buds 2 і це просто небо і земля. Не знаю може це якийсь "брак". Спробую повернути.
Додаткові амбюшури ніби погриз хтось.- Олег Д***
музыка какая?
для тяжа это практически идеал, а вот всякие легко-симфонические не их конек. эти ушки хорошо передают именно тяжелые стили, обеспечивающие жесткий удар, их конек - низы.
все зависит от музыкального материала. я в магазинах обычно прошу дать послушать, и ставлю свою музыку. для тяжа это класс, для классики, денса и джаза - нет, однозначно. перекос в сторону низов.
чисто мое ИМХО.
единственный минус - он же и плюс, кстати - наушники ОЧЕНЬ ХОРОШО изолируют от внешней среды. то есть, любителям кататься на великах или бегать по улице я бы их не рекомендовал, обидно будет попасть под машину. - Андрей С***
Амбюшури треба розминати пальцями перед використанням інакше не повністю ізолюються, а їх перевага саме у шумоізоляції ну і треба запихати максимально глибоко. З недоліків це неможливо без дизкомфорту довго використовувати, а також з надійністю проблеми.
- ДаниїлВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Red
Я рахую що сама якість звуку в цих навушниках повністю вартує своєї ціни, але варто зазнічити що якщо багато ними користуватись (2+ місяці щоденного використання) з часом абушюри зношуються і звук через це також змінюється. Варто також звернути увагу на наявність пінних амбюшур для цих навушників в Україні, товари що я знаходив коштують стільки що легше просто купити нову пару навушників.
Сама конструкція навушників доволі крихка, варто дуже аккуратно змінювати амбюшури оскільки внутрішня конструкція м'яка і може тріснути або погнутись. З часом починають рватись резинові прокладки що з'єднують кабель з кольоровою основую навушника.
Користувався 7 місяців, тепер купую інші.- Переваги:
- Якість звуку, хороша ізоляція, добре закріплюються у вусі
- Недоліки:
- Не дуже довговічні, важко почистити
- Дмитрий Т***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Red
Купив ім'я KOSS , а по факту таке собі...
Дротик тоненький , пластик також , звук на мою думку перебільшено жорсткий , напрягае. Через пару треків хочеться вимкнути.
Китайські ZN 1 яким 4 роки за 9$ набагато мьякще та приємніше грають .
Телефон LG V 60- Переваги:
- ???
- Недоліки:
- Якість..
- СтаниславВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Green
Не покупайте, очень некачественный товар. Купил для использования с домашним ноутом, по сути в идеальных условиях. Через 2 недели начали разлазиться и заламываться провода на самих наушниках. Сделаны из некачественного пластика. Неделю назад перестал работать левый наушник. Повторюсь, наушники использовались дома около ноута, фактически без нагрузок. Проработали полтора месяца
- Переваги:
- Неплохой звук
- Недоліки:
- Некачественные материалы
- Олег Д***
два раза гибли такие уши, и оба раза я их тупо раздавил. до проводов дело не дошло, хотя ушкам было больше года...ЧЯДНТ?))))
- Максим К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Orange
Всех с Новым Годом! Желаю всем хорошим людям добра и радости!
- Переваги:
- Koss
- Недоліки:
- Заказал две пары, одна пара была распечатана. Оставил отзыв по распечатанной паре.
- Максим К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Green
Лживая сотрудница работает в пункте выдачи на Русановке. Упаковка была распечатана и в пыли. Купил в презент две пары, вот одна уже мимо. Разбераться нет времени...лучше отзыв как есть! Есть сервисы в интернете - надежнее быстрее и дешевле во всех категориях)
- Переваги:
- Koss
- Недоліки:
- Упаковка была распечатана и в пыли.
Експерт RozetkaДоброго дня! Приносимо свої вибачення за спричинені незручності. Дякуємо за надану інформацію. Ми вживатимемо заходів для поліпшення якості роботи нашого магазину і недопущення подібних ситуацій у майбутньому.
- Цуканов О***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Blue
Звучит намного лучше Панасоников за 200 грн.
- Переваги:
- Качество звука
- Недоліки:
- Нужно немного привыкнуть к тому, что плаги надо сжимать перед вставкой в уши. Плаги пачкаются, если таскат в карманах
- Цуканов О***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Blue
Очень удобные наушники. Отличное качество звука, заметно лучше, чем дешевые беспроводные сяоми... даже сравнивать как-то неудобно.
Конечно, нужно аккуратно обращаться с проводами, они выглядят хрупкими и тонкими по сравнению с самими наушниками. Затычки стоит регулярно протирать, могут собирать пыль и грязь. Но звучание перебивает все мелкие недостатки. Рекомендую!- Переваги:
- Качество звука
- Недоліки:
- Тонкие провода
- Семен Х***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Black
Пользуюсь 2 года, работают отлично. Звук за свои деньги отличный, шумоизоляция выше всяких похвал. Единственный вопрос - можно ли достать амбушюры на них?
- Переваги:
- Звук, шумоизоляция.
- Недоліки:
- Амбушюры перестали сминаться нормально, но за 2 года это вряд ли можно считать минусом.
- Олександр С***
Привет) я по гарантии и пост гарантии менял на полностью новые и ремонтировал,то куча амбошюров собралось,щас уже ушли все,юзаю эти уши уже больше 10лет,правда один раз пришлось купить новые,потому что ремонт тогда был дороже новых) а щас наоборот)
- АндрейВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Red
Наушники супер. Выдержали стирку в стиральной машине :). Рекомендую!
- Антон Р***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: White
- Переваги:
- Звук норм
- Недоліки:
- Надо не полностью вставлять штекер, иначе работает только правый
- Верзилов Н***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Black
Почитав отзывы, подумал приобрести.но видимо кроме громкого звука они не имеют достоинства.звучание отвратительное. Не могу поверить что это наушники той фирмы от которой все просто балдеют!! Не рекомендую .
- Переваги:
- Название бренда
- Недоліки:
- Качество звучания.не удобные амбюшуры.
- Сергей А***
В последнее время они очень сильно испортились и стало очень много брака. Два года назад они были просто прекрасными, потому и такая высокая средняя оценка на розетке. Сейчас они на двойку в лучшем случае, и это если попался не брак.
- Олег Д***
не читал, но осуждаю?)))
- Дмитрий Л***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Red
Покупаю уже не первые наушники етой модели,кто пишет что неудобные или что то в етом роде так просто нужно их как беруши смять и вставить в ухо,они выпрямляються и принемают форму уха,звук в целом хорош(если не придераться там по высоким частотам и средним ),громкие (слушаю на 50%,ну и на максималке не хрипят и не захлебываються). Провод мягкий(раньше наоборот он был жестковат а в зимнее время вообще дубовым становился что было не совсем хорошо скажем так ,мог даже ломаться,ну ето исправили в последующих моделях) , штекер Г-образный (не прямой) с позолотой(желтенький) !Повторюсь, ето уже 4е наушники етой модели (ну за 10лет ) у меня и меня они устраивают по удобству,качеству звука и исполнения, к покупке рекомендую ибо за ети деньги лучше варианта я пока не нашел!)
- Переваги:
- Цена,качество,звук
- Недоліки:
- Раньше ета модель была получше )(но ето было давно как говориться ))
- Денис К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Green
Очень некачественный материал за ети деньги, легко повредить
- Олег Д***
не вредите, в чем вопрос?
- Кристина К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Orange
Наушники лтличного качества, пользуюсь ими с 2015 года и все ок
- Переваги:
- Звук
- Александр М***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Black
Всегда уважал эту модель наушников, до этого израсходовал 4 таких наушников. Советовал и всем. Но, после этой покупки больше связываться с ними не буду. Или это какая-то подделка, или они просто стали делать их хуже...Звук просто отвратительный, где те коссы, которые были раньше??? Расстройству нет предела. НЕ ПОКУПАЙТЕ ИХ БОЛЬШЕ!!!
- Переваги:
- Хорошо сидят в ушах
- Недоліки:
- Ужасный звук
- Александр М***
Со временем вроде как привык к ним
- Александр
Какие именно вы купили? Они, в зависимости от цвета, идут в разных упаковках. Возможно и качество разное.
- Роман Л***
Какое устройство вывода?Розетка вообще не продает подделки,насколько я знаю по своему опыту.
- ДмитрийВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Red
Жена очень давно пользовалась аналогичными наушниками, а после поломки (ресурс не безграничный), попросила именно такие. Очень довольна.
#мояраспаковка- Переваги:
- Качество звука, хорошая шумоизоляция, удобство использования
- Недоліки:
- нет
- АлександрВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Black
Думал, что немногочисленные отзывы о неважном звучании данных наушников, написаны людьми, которые слушают их с телефона и без настроек эквалайзера. Все оказалось намного печальнее. Имея довольно неплохой плеер Iriver, так и не смог добиться от них более-менее нормального звука. Высокие частоты убогие, средняя полоса смешана с низкочастотной, что приводит к неприятному и тяжелому фону. С дешевыми "затычками" сравнивать не буду, т.к. принципиально ними не пользуюсь, но если сравнить с Porta Pro, то слушать плаги, точно не захочется.
- Переваги:
- Низкие частоты, как для внутриканальных наушников, на высоте
- Недоліки:
- Общее звучание на 3-, амбушюры на любителя, каждый раз сминать их грязными пальцами после транспорта и на улице как то не по фэн-шую.
- Олег Д***
Александр, все зависит исключительно от музыкального материала. потому лубые уши, как и акустику - кстати - желательно СЛУШАТЬ. самому, на своем материале, а в случае акустики еще и в примерно такой комнате (ушкам сие необязательно).
уши рассчитаны на любителей БАСОВ, а это в основном тяж. не любите тяжелые стили? это не ваше.
тыц-дыц верха это лэнс, как и верхний бас. середина - отдайте инструменталу и джазу. универсалов нет, по крайней мере я еще таковых не встречал.
то есть ВАМ оно не подошло. бывает. а ушки на уровне.))
- АлександрВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Black
Какой штекер, именно у черных, прямой или под углом?
- Александр
Под углом
- РоманВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Black
- денис ч***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: White
навушники бомбаааааааа! перші купляв у 2011 р. одне вухо зламав випадково. пощастило що досі випускають.
- Переваги:
- Ціна, якість.
- Недоліки:
- звідки?
