Картка Rozetka

Відгуки покупців про Сушений манго натуральний 100% без цукру 250 г Natural Mango YESNUT! ROYAL (YESNUT! mango-250)

Код:  345478204
Оцінка користувачів 4/5
на основі 11 відгуків
  • 5 зiрок
    7 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    1 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    2 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • Катерина М***
    Відгук від покупця. Продавець: NOS

    Доставлено швидко, але що термін придатності закінчується Треба попереджати

    Недоліки:
    Термін придатності до 02.2026р
  • Анатолий Р***
    Відгук від покупця. Продавець: NOS

    Вкусно

    • Продавець  NOS

      Дякую за ваш відгук. Смачного:)

  • Олена Г***
    Відгук від покупця. Продавець: NOS

    Вкусный манго

    • Продавець  NOS

      Дякую за ваш відгук. Смачного:)

  • Олексій Є***
    Відгук від покупця. Продавець: NOS

    Спочатку були проблеми з формуванням замовлення, які дуже швидко вдалося вирішити, за що дякую працівниці "на телефоні".
    Манго в зручній упаковці, можна брати з собою в дорогу, смак чудово збалансований, не занадто солодкий (це не цукати, а саме сушений продукт), не занадто суха консистенція. Одним словом, все чудово

    Переваги:
    Продукт смачний і натуральний, без доданого цукру
    • Продавець  NOS

      Олексіє, вітаю. По-перше, ще раз вибачте за першу ситуацію. Це була прикра випадквість. Радий, що нам вдалось швидко все виправити. По-друге, дякуємо за ваш відгук. Смачного

  • Олексій Є***
    Відгук від покупця. Продавець: NOS

    Перед замовленням уточнив дату виготовлення, відповіли, що лютий 2023 року (термін придатності - 2 роки). Замовив 4 упаковки, з них одна прийшла нормальна, на одній (прикріпляю фото) видно, що продукт 4 місяці як прострочений, а ще 2 упаковки взагалі без дати вже (стерлася, судячи з усього)

    Недоліки:
    Прострочений продукт
    • Продавець  NOS

      Олексій, вітаю
      Вибачте за ситуацію.
      Вирішимо
      Скоро з вами вийдемо на зв‘язок

  • Антипова Т***
    Відгук від покупця. Продавець: NOS

    Манго жахливе, взагалі не відповідає заявленому. Спеціально купувала для дитини без вмісту цукру, а натомість прийшли зовсім інші упаковки з вказаним низьким вмістом цукру. Якість дуже погана

    • Продавець  NOS

      Тетяно, доброго дня. Можливо сталась якась помилка? Чи могли б ви надіслати упаковку, де заявлений цукор?
      Тому що наш манго на 100% без цукру. Просто сушений продукт, який ми також даємо своїм дітям

    • Антипова Т***

      Я вже прикріпила фото упаковки, по вашому low sugar це абсолютно на 100 % без вмісту цукру?????

    • Продавець  NOS

      Доброго дня. Вибачте, але на упаковці не зазначено жодного вмісту цукру. Можливо ви переплутали? Цей манго ми даємо своїм власним дітям постійно.

  • Яна С***
    Відгук від покупця. Продавець: NOS

    Дуже смачний Манго)! Дякую за швидку доставку та якісний продукт.

    • Продавець  NOS

      Яно, вітаю. Смачного. Класно, що ви задоволені)

  • Олександра
    Відгук від покупця. Продавець: NOS

    Смачний.

    • Продавець  NOS

      Олександро, дякуємо за ваше замовлення. Чудового, що ви задоволені?

  • Александр П***
    Відгук від покупця. Продавець: NOS

    Доброго дня, раніше брав консервовані манго, але воно більш схоже на моркву або тикву, також гарне, але.. цей продукт моїй родині дуже сподобався, не дуже солодкий з легкою кислинкою... смакота, рекомендую. Обслуговування також на вищому рівні. Дякую

    Переваги:
    Якісне, смачне
    Недоліки:
    відсутні
    • Продавець  NOS

      Олександре, вітаю. Дякуємо за ваш відгук. Чудово, що ви задоволені. Смачного:)

  • Віта Д***
    Відгук від покупця. Продавець: NOS

    Строк реалізації майже закінчився. Засмучена(

    Переваги:
    Немає
    Недоліки:
    Є
    • Продавець  NOS

      Дякуємо за ваш відгук. Віта, дуже прикро, що ви засмучені. Ми завжди на зв'язку. Якщо ви були чимось засмучені - просто зв'яжіться з нами і ми вирішимо це питання:)

  • Оля О***
    Відгук від покупця. Продавець: NOS

    Манго дуже смачне, спіле, м'яке- задоволена покупкою.

    • Продавець  NOS

      Супер. Дякуємо за відгук