Безкоштовна доставка Rozetka + Prom
Мастило на водній основі JO H2O ORIGINAL (480 мл) маслянисте і гладке, рослинний гліцерин - зображення 5
Мастило на водній основі JO H2O ORIGINAL (480 мл) маслянисте і гладке, рослинний гліцерин - зображення 1
Мастило на водній основі JO H2O ORIGINAL (480 мл) маслянисте і гладке, рослинний гліцерин - зображення 2
Мастило на водній основі JO H2O ORIGINAL (480 мл) маслянисте і гладке, рослинний гліцерин - зображення 3
Мастило на водній основі JO H2O ORIGINAL (480 мл) маслянисте і гладке, рослинний гліцерин - зображення 4
Мастило на водній основі JO H2O ORIGINAL (480 мл) маслянисте і гладке, рослинний гліцерин - зображення 5
Мастило на водній основі JO H2O ORIGINAL (480 мл) маслянисте і гладке, рослинний гліцерин - зображення 1
1/5

Мастило на водній основі JO H2O ORIGINAL (480 мл) маслянисте і гладке, рослинний гліцерин

Код :  346078747
Країна реєстрації бренду
  • США

Є в наявності

2 194

1 755

Оплатити частинами від Rozetka
Rozetka
від 84  x 21
Оплата частинами від ПриватБанк
ПриватБанк
від 80  x 22
ПУМБ: Сплачуйте частинами
ПУМБ
від 74  x 24
Покупка частинами monobank
monobank
від 80  x 22
А-Банк. Плати частинами
А-Банк
від 251  x 7
ОТП Банк: Оплата частинами
ОТП Банк
від 98  x 18

Усі товари бренду System JO

Безкоштовна доставка лише 50 ₴/міс.
  • Самовивіз з магазинів Rozetka

    Безкоштовно

  • Самовивіз з Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з Meest ПОШТА

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з УКРПОШТИ

    Тариф перевізника

Оплата. Оплата під час отримання товару, Apple Pay, Google Pay, Оплата карткою Visa/MasterCard, Visa, Оплата на рахунок продавця, Передплата на картку продавця, Оплатити зараз Карткою Rozetka
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. Законом про захист прав споживачів не передбачено повернення цього товару належної якості.. 
 
 
 

Опис

Мастило на водній основі JO H2O - ORIGINAL - це інтимний лубрикант на водній основі, замінює і доповнює природне мастило. Виготовлений із використанням гліцерину виключно рослинного походження. Цей лубрикант, що користується великою популярністю, забезпечує комфортне, ніжне ковзання і не залишає відчуття липкості.

Крім того, мастило на водній основі JO H2O - ORIGINAL сумісне з силіконовими іграшками та виробами з латексу, легко змивається водою. Просто нанесіть та насолоджуйтесь!

Переваги:

  • Ідеальна в'язкість – не надто рідкий і не надто густий.

  • Сумісність із матеріалами більшості іграшок. 

Перед застосуванням обов'язково ознайомтеся із рекомендаціями виробника на упаковці.

Цікавий факт: використовуваний брендом гліцерин рослинного походження виготовляється з пальмової олії.

Сертифікований США як медичний препарат.

Склад: Glycerin, Water (Aqua), Cellulose Gum, Methylparaben, Propylparaben.

Характеристики

Об'єм
Країна виробник
  • США
Країна реєстрації бренду
  • США

Відгуки та питання

Відгуків ще немає

Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!