Картка Rozetka

Відгуки покупців про Банка для сипучих Wilmax 1,6л d10 см h25,5 см скло (888508 WL)

Код:  348709233
Оцінка користувачів 4.79/5
на основі 15 відгуків
  • 5 зiрок
    12 оцінок
  • 4 зiрок
    1 оцінок
  • 3 зiрок
    1 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Дар'я В***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 1.3 л. Колір: Прозорий

    На поличці становиться в ряд дві баночки. Сама баночка вміщує кілограм крупи.

  • Ігор Т***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 400 мл. Колір: Прозорий

    Есть наклейки клей от которых очень плохо отмывается

  • Вікторія Є***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 1.3 л. Колір: Прозорий

    Гарні та місткі, купила таких 4 штуки для різних круп.

    Переваги:
    Вміщує 1кг крупи
    Недоліки:
    Немає
    • Представник постачальника

      Дякуємо за відгук!

  • Саченко А***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 1.1 л. Колір: Прозорий

    Класна якісна ємність

  • Щесняк А***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 1.3 л. Колір: Прозорий

    Могло б бути краще.

    Взяв по завелись якісь маленькі личинки, потрібно щоб крупи були герметично закриті, тому ущильнювач виглядає не надто надійно.

    Недоліки:
    Внутрішній частина кришки не рівна відносно центру. Та слабкий ущильнювач.
  • Білашук Ю***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 1.3 л. Колір: Прозорий

    Обожнюю цей бренд. Щільно закривається, все зберігається добре.
    Можу рекомендувати стильно виглядає на поличці

  • Валентина М***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 1.1 л. Колір: Прозорий

    Класний
    Якість хороша
    Товщина скла

    Переваги:
    Товщина скла
    Недоліки:
    Відсутні
  • Валерія
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 760 мл. Колір: Прозорий

    Чудова баночка, дуже зручна кришка. Геометрично закривається і нормально відкривається, навідміну від іншого бренду.
    Ще й можна мити в посудомийці

    Переваги:
    Скло, кришка, герметичній
    Недоліки:
    Не знайшла
  • Елена С***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 400 мл. Колір: Прозорий

    Для зберігання на кухні дуже підійшли

    Переваги:
    Красиві. Щільна кришка
    Недоліки:
    Немає
  • Юрій
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 400 мл. Колір: Прозорий

    Прикольні баночки

  • Оксана М***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 400 мл. Колір: Прозорий

    Ідеально для чаю. Дуже довго шукала щось подібне.

  • Анатолий К***
    Відгук від покупця. Продавець: Cookshop. Об'єм: 1.5 л. Колір: Прозорий

    Бомбическая штука

    Переваги:
    Бомбическая штука
    • Продавець  Cookshop

      Добрый день. Благодарим Вас за отзыв!

  • Ирина С***
    Відгук від покупця. Продавець: Cookshop. Об'єм: 760 мл. Колір: Прозорий

    Доставили в срок, всё целое. Емкости качественные, в упаковке. Продавец хороший!!

  • Vika
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 400 мл. Колір: Прозорий

    Купила 3 баночки. Понравились. Заказала ещё.

    Переваги:
    Легкая. Качественная. Тонкое прозрачное стекло. Крышка удобная легко закрывается и открывается
    • Екатерина Ф***

      А можете подсказать высоту банки, тут указано 13,а на другом сайте находила с таким же обьемом 7,5

    • Vika

      7,5 см высота с крышкой

    • Эксперт Rozetka
      Эксперт Rozetka

      Добрый день! Спасибо за обращение, Ваш отзыв передан ответственному сотруднику для уточнения информации по Вашему вопросу.

  • Інна К***
    Продавець: Cookshop. Об'єм: 2 л. Колір: Прозорий

    Товар може й хороший, але...
    На дзвінки не відповідають, на повідомлення через раз. Дочекатись відповіді - треба потратити вічність. Замовила в понеділок, відправка аж в середу.. У висновку відмінила замовлення і замовила у продавця, який відповідає одразу і відправляє в той самий день...

    Недоліки:
    Дууууууууже довге очікування на відповідь продавця, а ще більше - на відправку.
    • Cookshop

      Добрый день Инна, спасибо Вам за отзыв, ваш заказ был сделан уже вне рабочее время, на след день менеджер связался с Вами, к сожалению может не совсем оперативно в преддверии праздника все менеджера перегружены. Приносим извинения, хорошего дня!