— Красиві, правда? — Що? — Зірки. Тільки нам ніколи на них дивитися. "Люди в чорному" (с) 1997р. А ми дивимося на зірки, на запуски Ілона Маска. Як то кажуть - небо кличе. Тому ми приготували для вас абсолютно бомбічний десерт - космічний йогурт. Тільки уявіть - береш маленьку безешку, кладеш до рота - і вона вибухає на язиці смаком натурального в міру солодкого йогурту. Кисло-солодке - моє улюблене поєднання! Ідеальні солодощі для дітей.
Відгуків ще немає
Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!