Картка Rozetka
Пінка для вмивання для нормальної шкіри з муцином равлика Joko Blend 150 мл (4933109400719) - зображення 1

Пінка для вмивання для нормальної шкіри з муцином равлика Joko Blend 150 мл (4933109400719)

Код:  350003343

Є в наявності

1 008

840

Оплатити частинами від Rozetka
Rozetka
від 140  x 6
Покупка частинами monobank
monobank
від 140  x 6
Безкоштовна доставка з Rozetka+Prom за 50 ₴/міс
  • Самовивіз з Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Нової Пошти

    Тариф перевізника

Оплата. Оплата під час отримання товару, Оплатити частинами від Rozetka, Оплата карткою Visa/MasterCard, Покупка частинами monobank, Оплатити зараз Карткою Rozetka
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. Законом про захист прав споживачів не передбачено повернення цього товару належної якості.. 
 
 
 

Опис

М'яка та ніжна пінка для вмивання з екстрактом равлика. Створена для делікатного очищення нормальної шкіри від забруднень та макіяжу. В основі засобу використовується рослинний ПАР Olivoil Glutamate, який має ніжні властивості, що очищає, підтримує оптимальний pH-баланс і зволожує шкіру.

Характеристики

Об'єм
Клас косметики
Тип шкіри
Країна-виробник
Країна реєстрації бренда
  • Україна

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 4.5/5
на основі 15 відгуків
  • 5 зiрок
    6 оцінок
  • 4 зiрок
    1 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    1 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Юля Ш***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Я обожнюю цю пінку, а найбільше її щіточку! Вона ніжно та бережно очищує і масажує. Шкіра не пересушена, чудово очищена, і не щипає очі.

  • Юля Ш***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Чудова безсульфатна пінка, гарно очищує , силіконовий пензлик мягко масажує жкіру. Люблю цей бренд, всі косметичні засоби дуже достойні.

  • Надія А***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Замовляла, щоб спробувати використовувати силіконову щіточку. Щодо самої пінки враження змішані... Очищує непогано, мені ледь помітно щіплить, маю нормальну шкіру 40+. Але коли потрапила на губи, то пересушила (можливо це збіг, буду ще спостерігати). Підлітку все підходить і подобається - для нього і купувала))

    Переваги:
    Дійсно зручна щіточка.
    Недоліки:
    Непрозора пляшечка
Читати всі відгуки →