День Рождения ❤️ ROZETKA 2026
Тонік для бороди зволожуючий №17 Кавун 30 мл БОРОДА - зображення 2
Тонік для бороди зволожуючий №17 Кавун 30 мл БОРОДА - зображення 1
Тонік для бороди зволожуючий №17 Кавун 30 мл БОРОДА - зображення 2
Тонік для бороди зволожуючий №17 Кавун 30 мл БОРОДА - зображення 1

Тонік для бороди зволожуючий №17 Кавун 30 мл БОРОДА

Код:  351148488

Є в наявності

410

385

Безкоштовна доставка з Rozetka+Prom за 50 ₴/міс
  • Самовивіз з Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Нової Пошти

    Тариф перевізника

Оплата. Оплата під час отримання товару, Оплата на рахунок продавця
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. Законом про захист прав споживачів не передбачено повернення цього товару належної якості.. 
 
 
 

Опис

Тонік з ароматом кавуна БОРОДА  – створений спеціально для тих, хто відчуває масляні та воскові текстури на бороді як обтяжливі. Легка водна текстура має зволожуючий ефект, освіжає завдяки ментолу у складі, маскує запахи тютюну і надає бороді охайного вигляду .

У складі тоніка ви знайдете натуральні гідролати, ефективні зволожуючі комплекси, активи для зростання та зміцнення волосся бороди.

Розпиліть на бороду кілька разів тонік, розчешіть волосся та надайте необхідну форму. Ви можете використовувати тонік для бороди кілька разів протягом дня.

Характеристики

Об'єм
Клас косметики
Країна-виробник
Дія
  • Зволожує
Склад
  • Гідролат лайма, зволожуючий актив пентилгліколь, зволожуючий актив сорбіт, бета-глюкан, аскорбінова кислота, ментол, спирт, кетон малини, консервант, ароматична олія кавуна.
Застосування
  • Розпиліть на бороду кілька разів тонік, розчешіть волосся та надайте необхідну форму. Ви можете використовувати тонік для бороди кілька разів протягом дня.

Відгуки та питання

Відгуків ще немає

Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!