





- Вага
- 195 г
Інфрачервоний ліхтар Pulsar Digex X850S
Немає в наявності
6 000₴
Опис
Інфрачервоний ліхтар Pulsar Digex-X850S
Інфрачервоний ліхтар Pulsar Digex X850S – далекобійний ІЧ-освітлювач від компанії Yukon Advanced Optics Worldwide. Оновлена серія Digex XS отримала кілька удосконалень, що розширили функціонал і споживчі характеристики. Ліхтар працює на межі видимого спектра з довжиною хвилі 850 нм. Спостерігається невелике світіння малинового кольору. Потужність світлового потоку регулюється, доступно 10 рівнів. В якості елемента живлення виступає – акумуляторна літієва батарея APS2, допускається встановлення більш ємного джерела Pulsar APS3.
Призначення – підсвічування місцевості і цілі в умовах з низьким рівнем освітленості. Призначений для установки на цифрові приціли нічного бачення Pulsar серій Digex N450, Digex N455 і C50. Pulsar Digex X850S відгуки від професіоналів отримав тільки позитивні. ІЧ-освітлювач на максимумі можливостей може «пробити» темряву на відстань до 400 метрів. Надійне кільцеподібне кріплення утримує ліхтар на зброї з дуловою енергією пострілу до 6000 Дж. Полювання з потужним Іч-підсвічуванням стане набагато результативнішим.
ІЧ-освітлювач Digex X850S характеристики:
- Призначений для установки на цифрові ПНВ Pulsar Digex N450/N455/C50;
- Джерело світла - ІЧ діод типу LED;
- Довжина хвилі 850 нм, видимий діапазон;
- Потужність випромінювання – 800 мВт;
- Регулювання положення світлової плями в полі зору ПНВ;
- Максимальна дальність дії – до 400 метрів;
- Регулювання потужністі світлового потоку–10 рівнів;
- Швидкознімне кріплення охоплення труби прицілу 30 мм;
- Безпечний для зору при короткочасному попаданні;
- Живлення–батарея APS2 (2000 мАч), допускається використання джерела APS3 (3200 мАг);
- Світлодіодна індикація заряду батареї;
- Допускається застосування на зброю калібрів до 6 кДж;
- Габарити 129x84x75 мм;
- Вага 0,195 г;
- Виробник Yukon Advanced Optics Worldwide.
Особливості
Pulsar Digex X850S оснащений швидкозйомним типом кріплення в охоплення труби прицілу. Діаметр 30 мм. Надійний замикаючий вузол забезпечить стійке положення плями світла в поле зору прицілу. Для юстування положення напрямку світлового потоку необхідно послабити низькопрофільне кільце на об'єктиві. Доступне регулювання потужності випромінювання. Невелика турель з тактильним виступом у основі ліхтаря допоможе на дотик визначати ступінь випромінювання.
Джерелом світла служать інфрачервоні діоди LED, на відміну від лазерних аналогів, вважаються безпечними для зору. При короткочасному попаданні в очі не викликає опіків сітківки. В якості елемента живлення виступає штатна батарея APS2 ємністю 2000 маг. У комплекті поставки є кришка батарейного відсіку для встановлення більш ємного джерелаAPS3 (3200 мАг). Час автономної роботи–близько 3 годин.
Комплект поставки:
- ІЧ-освітлювач Pulsar Digex X850S;
- Акумуляторна батарея APS2;
- Шестигранний ключ;
- Кришка батарейного відсіку APS3;
- Тканина для протирання оптики;
- Фірмовий чохол;
- Керівництво користувача;
- Гарантійний талон.
Характеристики
- Джерело енергії
- Кількість світлодіодів
- 1 шт
- Заявлений час роботи
- до 3 год
- Вага
- 195 г
- Ємність акумулятора
- 2000 мА·год
- Дальність променя
- 400 м
- Комплектація
- ІЧ-освітлювач Pulsar Digex X850S; Акумуляторна батарея APS2; Шестигранний ключ; Кришка відсіку батареї APS3; Тканина для протирання оптики; Фірмовий чохол; Інструкція користувача; Гарантійний талон.
- Розміри
- 129 x 84 x 75 мм мм
- Колір корпусу
- Чорний
- Гарантія
- 36 місяців офіційної гарантії від виробника
- Країна-виробник товару
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення

Відгуків ще немає
Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!