Картка Rozetka

Відгуки покупців про Набір інвентарю барного на 750 мл. для приготування коктейлів із 22 предметів (sv1138-750)

Код:  355849797
Оцінка користувачів 5/5
на основі 6 відгуків
  • 5 зiрок
    6 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • Олександр Т***
    Відгук від покупця. Продавець: SVstore

    Купував на подарунок, дуже сподобався. Предмети металеві чудової якості.

    Переваги:
    Якість, кількість предметів, ціна
  • Дарья Г***
    Відгук від покупця. Продавець: SVstore

    Тут без слів, все як має бути в хорошій якості, користуюся більше року, все чудово

    Недоліки:
    Немає
  • Сергій К***
    Відгук від покупця. Продавець: SVstore

    мені все підійшло

    Переваги:
    багато інструментів
    Недоліки:
    не знайошов
  • Александр К***
    Відгук від покупця. Продавець: SVstore

    Чудовий набір. Якість доволі непогана за такі гроші. Порадувала наявність 2 джиггерів. Набором повністю задоволений, за таку вартість, мені здається, що краще не знайти. Рекомендую до покупки 100%.

    Переваги:
    Асортимент всіляких штук в наборі
    Недоліки:
    Не виявлено.
  • Валерий Г***
    Відгук від покупця. Продавець: SVstore

    Шецкер не проверял на соответствие,может тоже 700‍️ а вот ложек для коктейлей слоями две и щипцов тоже два, для льда и для вишенок и украшений. Тоже ещё не использовал, но свиду всё норм

  • Елена П***
    Відгук від покупця. Продавець: SVstore

    Образу прошу вибачення за мою погану українську. Я ще тільки вчусь.
    Набір вже отримала. Навигляд дуже гарний,усе блищить і дуже охайно зроблено. В роботі ще не був.
    Но...шейкер ні 750мл., а лише 700мл.
    В наявності двоє щипців, а в описі одні для льоду. Но ні дві Барні ложки,а одна. Ті що длінні для коктейля слоямі.
    Про те міркуючи що це дрібниці, якщо нічого більше не впливе

    Переваги:
    Дуже гарний набір. Усе зроблено супер. Приємно буде користуватись. Рекомендую для покупки.
    Недоліки:
    Дуже надеюсь що все і далі буде добре