- Олександр Л***Відгук від покупця. Продавець: LTech
Стойка отличная, мне как раз подошла
- ІлляВідгук від покупця. Продавець: LTech
Не витримало лампу 500г лопнуло кріплення і впало
- Недоліки:
- Багатецько
- Сергей Ф***Відгук від покупця. Продавець: LTech
сначала порадовался покупке - вроде не расхлябанный, беззеркалку держит, но на второй раз при закрутке лопнул(( все-таки пластик есть пластик
- Олена Л***Відгук від покупця. Продавець: LTech
Дякую, дуже ШИКАРНИЙ тримач, ручка кріплення досить міцна та зручна, планувала його для кільцьової лампи, але поставила мікрофон а він важчий, досить добре тримає.
- Володимир К***Відгук від покупця. Продавець: LTech
Впринципі норм, пів кг тримає точно. Але могло би бути і краще. Основа трохи гнута
- Алина Н***Відгук від покупця. Продавець: LTech
хороший пантограф , использую постоянно , качество на высоте
- Переваги:
- все
- Недоліки:
- не нашла
- Ирина К***Відгук від покупця. Продавець: LTech
Нарікань нема, швидко прислали, якість добра, все металеве і тримає досить гарно
- Переваги:
- все
- Недоліки:
- -
- Иван К***Відгук від покупця. Продавець: LTech
Чудовий пантограф, добре тримає і має багато регулювань, у мене стіл майже 8 см товщиною , він легко закріпився , доречі на самому тримачеві мякі накладки , щоб стіл не царапати , рекомендую
- Переваги:
- Все добре, якість чудова
- Недоліки:
- не знайшов
- МаксимВідгук від покупця. Продавець: LTech
Полное г...
Не очень он в общем.
Начиная от чехла, который по качеству хуже, чем любой пакет для продуктов, и заканчивая качеством сборки.
Слова про "максимальная нагрузка - 1кг" - чистой воды вранье. Уже при 800 граммах (кольцевая лампа 1шт) пантограф не держит углы.
Регулировочные барашки работают через одного, и только при условии затягивания плоскогубцами (чего я делать конечно же не стал, чтобы не развалить эту хлипкую ерунду).
Болты требуется подтягивать самостоятельно, иначе вся конструкция болтается как известная субстанция в проруби.- Переваги:
- Ну... он существует.
- Недоліки:
- Всё остальное - упаковка, материалы, сборка.
- Олена Ж***Відгук від покупця. Продавець: LTech
Все добре
- Олена Ж***Відгук від покупця. Продавець: LTech
Не витрачайте будь-ласка грошей, цей штатив не вартує своєї ціни.
Кріплення пригає, рівно зафіксувати прямо над столом важко !
Внизу погано фіксується- Переваги:
- Працює
- Недоліки:
- Не варте своєї ціни
- Продавець LTech
Доброго дня, вас сьогодні набере менеджер для вирішення питання, цей пантограф має дуже надійно кріпитись і легко тримати любий кут, можлово ви його не правильно використовуєте, дякуємо за відгук , чекайте дзвінка
- Олена Ж***
Зі мною в той же день зв'язалися, разом вияснили, що була проблема в моєму тримачеві, а не в самому пантографі. Й навіть замінили сам тримач. Дякую!
На жаль виправляти чи видаляти відгуки на Розетці не можно, тому пишу цей коментар
- КМВідгук від покупця. Продавець: LTech
Надежное крепление, много мест регулировки, крепко фиксируется в заданном положении.
- Продавець LTech
Дякуємо вам за відгук
