Картка Rozetka
Сироватка з ніацинамідом та цинком для проблемної шкіри J'S DERMA Acnetrix Control AC Serum 30 мл - зображення 1

Сироватка з ніацинамідом та цинком для проблемної шкіри J'S DERMA Acnetrix Control AC Serum 30 мл

Код:  358030017

Є в наявності

880

745

Цей товар у інших продавців
2
Безкоштовна доставка з Rozetka+Prom за 50 ₴/міс
  • Самовивіз з магазинів Rozetka

    Безкоштовно

  • Самовивіз з Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з УКРПОШТИ

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Нової Пошти

    Тариф перевізника

Оплата. Оплата під час отримання товару, Apple Pay, Google Pay, Оплата карткою Visa/MasterCard, Оплатити зараз Карткою Rozetka
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. Законом про захист прав споживачів не передбачено повернення цього товару належної якості.. 
 
 
 

Опис

Сироватка з високим вмістом ніацинаміду та цинку для проблемної шкіри JS DERMA Acnetrix Control AC Serum:

  • Заспокоює та відновлює цілісність шкірного покриву після запалень та висипань.
  • Допомагає боротися з акне, запобігає появі підшкірників та комедонів.
  • Чинить лімфодренажну дію і вирівнює мікрорельєф поверхні шкіри.
  • Регулює гідроліпідний баланс.
  • Запобігає появі жирного блиску протягом тривалого часу.
  • Освітлює пігментні, вікові плями та загальний тон обличчя.
  • Заспокоює запалення та роздратування, усуває почервоніння та свербіж.

В складі:

- Ніацинамід 8% (вітамін В3) – допомагає боротися з акне, розацеа та пігментацією. Сприяє прискоренню метаболічних процесів у клітинах та регенерації епідермісу, активно бореться з першими ознаками старіння та покращує еластичність тканин. Освітлює пігментацію та шрами, усуває постакне та звужує пори, зміцнює захисні функції шкіри.

- Цинк (1%) – регулює процес вироблення себуму, усуває його надлишок та матує шкіру, активно бореться з мікробами, заспокоює запалення та прищики. Прискорює процеси загоєння та стимулює відновлення цілісності шкірного покриву.

- Бета-глюкан - заспокоює подразнення та запалення, сприяє більш швидкому процесу загоєння, та запускає синтез еластину та колагену.

- Екстракт кореня байкальського шоломника – регулює роботу сальних залоз та вироблення шкірного сала, усуває жирний блиск, перешкоджає появі чорних крапок та знімає запалення.

- Екстракт центели азіатської – надає протизапальну та ранозагоювальну дію, відновлює та зміцнює бар'єрні функції епідермісу, сприяє утриманню вологи. Зміцнює стінки капілярів та судин, бореться з куперозом.

- Пантенол – стимулює відновлення цілісності шкірних покривів, знімає почервоніння та роздратування, має ранозагоювальні властивості.

JS DERMA ACNETRIX CONTROL AC SERUM має легку рідку текстуру і буквально моментально вбирається шкірою, почуття липкості та жирності повністю відсутні.

Спосіб застосування:

Нанести невелику кількість сироватки після тонера та рівномірно розподілити по всій поверхні обличчя.

Дайте увібратися і нанести крем.

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 5/5
на основі 9 відгуків
  • 5 зiрок
    9 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
  • Фотографії та відео покупців
    Відгуки про товар продавця Beauty_RV
  • Ірина К***
    Відгук від покупця. Продавець: Beauty_RV. Об'єм: 30 мл

    Чудово

  • Анна І***
    Відгук від покупця. Продавець: Beauty_RV. Об'єм: 30 мл

    Хороша сироватка, швидка доставка.

  • Ольга Р***
    Відгук від покупця. Продавець: Beauty_RV. Об'єм: 30 мл

    Гарна якість

Читати всі відгуки →