Картка Rozetka
Стіл обідній Астон 115х75 Метал-дизайн чорний + дуб античний - зображення 1

Стіл обідній Астон 115х75 Метал-дизайн чорний + дуб античний

Код:  359231052

Немає в наявності

6 508

Колір стільниці: Чорний + Дуб античний

Ширина, см: оберіть потрібний варіант

Глибина, см: 75

 
Гарантія. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 

Опис

Столи в стилі Loft від фабрики Метал-Дизайн поєднує в собі витонченість, надійність і практичність, тому вони оптимальний варіант, здатний прикрасити будь-який інтер'єр.

Столи фабрики Метал-дизайн мають такі переваги:

  • Екологічність. Кожен стіл виготовляється з дотриманням міжнародних стандартів – стільниця та основа столу не містять шкідливих речовин, а отже – абсолютно безпечна як для власника, так і для навколишнього середовища;

  • Стійкість. Конструкція столу розроблена таким чином, щоб він був максимально стійким і не хитався;

  • Універсальний стильний дизайн. Столи такого типу універсальні можна використовувати як обідній стіл, так і як комп'ютерний стіл.

  • Практична велика широка стільниця

Характеристики

Глибина
Висота
Особливості
Матеріал ніжок
Колір стільниці
Матеріал стільниці
Країна-виробник товару
Країна реєстрації бренду
  • Україна

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 4.2/5
на основі 12 відгуків
  • 5 зiрок
    4 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    1 оцінок
  • Фотографії та відео покупців
    Відгуки про товар у інших продавців
  • Юлия Р***
    Відгук від покупця. Продавець: Guarneri. Колір стільниці: Коричневий. Ширина: 115. Глибина: 75

    НЕ РЕКОЛМЕНДУЮ!!!Робила замовлення давно,и після інцеденту була неприємно здивована,але на тлі нового ремонту та житла нехотіла псувати собі настрій та писати погане,але не рідко коли сідаю за стіл,згадую і ця несправедливість не дає мені спокою!Історія склалася не одразу погано,але ж не пожалкую часу та розпишу!Зробили замовлення-зателефонував меннеджер для обговорення деталей,все вирішили але строки сказали мін.2 неділі а то й до 28 дній,сказали що завантажені тому аж після 20 березня(тобто 3.5 тижні)-довго але я погодилась,зробила авансову сплату-чекаю,тут 7-го березня після обіду від нп смс про надходження замовлення(я була на 7 му небі від радощів -ніби на 8 березня зробили подарунок)чоловік їхавши з роботи ледь встигав на нову пошту,бе2-х хвилин до закриття в попихах оглянув що пакування не ушкоджене сплатив залишоК суммИ+наложку,та швиденько додому складати(на той час я була вагітна і мені страшенно хотілося вже швидше)але вдома розкривши пакування ніжки по кутках були в очевидь ушкоджені,їх як ніби хто виронив з рук и вони загнуті ПОКРИТТЯ ЗДЕРТЕ І ЦЕ ВСЕ НА САМОМУ ВИДНОМУ МІСЦІ,та дефектовані,зробила фото,відправила,сказали то не Їх провина треба було перевіряти на нп,та вони нічого міняти не будуть,розетка також адміністрація вказала на те що треба було не приймати на нп,АЛЕ В ТОМУ І ВСЯ СПРАВА ЩО ПАКУВАННЯ НЕ БУЛО УШКОДЖЕНЕ,МЕНІ ВЖЕ СВІДОМО ЗАПАКУВАЛИ ЯКИЙСЬ БРАК АБО ЧИЄСЬ ПОВЕРНЕННЯ,БО ДУЖЕ ЦІКАВО КОЛИ КАЖУТЬ 100% НЕ РАНІШЕ 20-ГО,А ПРИСИЛАЮТЬ РАПТОВО АЖ 7-ГО,БЕЗ ПОПЕРЕДЖЕННЯ,ТО ІНАКШЕ НЕ БУВАЄ!!!
    СВОЮ ПОМИЛКУ ВБАЧАЮ ЛИШЕ В ТОМУ ЩО ДУЖЕ ПОКВАПИЛАСЬ ТА ЗВИКЛА ДОВІРЯТИ ЛЮДЯМ,ТА ЩЕЙ СТАТУС РОЗЕТКИ НІКОЛИ НЕ ВИКЛИКАВ ПРОБЛЕИ!!!!
    ВСІМ ХТО ЗАХОЧЕ ЗАМОВИТИ РЕКОМЕНДУЮ НЕ ПОВТОРЮВАТИ ЦИХ ПОМИЛОК,ТА ПЕРЕВІРЯТИ,БО ЯКЩО ЗАХОЧЕТЕ ЩОСЬ ВИЯСНИТИ ВАС ПРОІГНОРУЮТЬ,ВІДМОВЛЯТЬ,ОБДУРЯТЬ АБО ЯК МЕНІ ЩЕЙ НАХАМИЛЛЯТЬ!!!
    БУДЬТЕ УВАЖНІ-НЕХОТІЛОСЯ ЩОБ ЛЮДИ ОПИНЯЛИСЯ В ТИКИХ СИТУАЦІЯХ!НЕ АРМАГЕДОН АЛЕ НЕПРИЄМНО!
    ЩЕ РАЗ НЕ РЕКОМЕНДУЮ!

    Переваги:
    Дизайн
    Недоліки:
    Не чесний та недобросовістний продавець!Товар ушкоджений!відмовили в обміні на нормальний!
  • Юля Р***
    Відгук від покупця. Продавець: Guarneri. Колір стільниці: Коричневий. Ширина: 115. Глибина: 75

    НЕ РЕКОМЕНДУЮ. Купили даний стіл, а рівно через 2 місяці в одному місці вздулась ламінація. Звернулися до продавця з проханням замінити браковану столешню.
    На що отримали відмову і звинувачення в тому, що це ми її зіпсували,бо в них же "в офисе установлено более 15ти столов с ДСП столешницами и за 3 года с ними не произошло никаких деформаций. Даже при условии неоднократно пролитого и вовремя вытертого чая и кофе на них)",я дуже рада, що їм так пощастило. В нас теж столи є... І до покупки цього столу такого не було
    Гарантійний талон при покупці нам не поклали до столу, а зараз вимагали (хоча навряд чи його наявність щось би змінила, бо вони доказують, що винні ми). Одного разу в нас була ситуація, що загубився талон на техніку, але тоді нам його відновили і відремонтували товар так, як був факт продажу,доставки, всі мої дані. Цій же конторі байдуже, хоча вся моя інформація як покупця у них є (вони свій товар уже втюхали, далі це твої проблеми).
    Отримали від них пропозицію купити нову за 1200грн, яка виглядала як насмішка з їхнього боку. Звичайно, куплю, щоб ще і її викинути через 2 місяці.

    Переваги:
    Зовнішній вигляд.
    Недоліки:
    Неякісно проклеєна кромка по периметру столу, що призвело до вздуття столешні навіть при бережному використанні... без цих страшних історій, які описує продавець.
  • Алла Ф***
    Відгук від покупця. Продавець: Guarneri. Колір стільниці: Коричневий. Ширина: 155. Глибина: 80

    За свои деньги стол хорошего качества

Читати всі відгуки →