- Ірина К***Відгук від покупця. Продавець: I LOVE EAT
Смачнючі норі) щиро вдячні продавцю за все)
- Переваги:
- Якість
- Недоліки:
- Немає
- АЛЕНА К***Відгук від покупця. Продавець: I LOVE EAT
Якість супер. У сформованому замовленні було 16шт,використували за 2 раза. Для великих шанувальників потрібно брати велику пачку.
- Переваги:
- Супер якість
- Недоліки:
- Відсутні
- Ганна Л***Відгук від покупця. Продавець: I LOVE EAT
Замовила листи норі. Дуже задоволена якістю товару ще й дуже гарне пакування. Листи прийшли без пошкоджень. В цей же день робила суші. Рекомендую!!! Дякую за якість, оперативність!
- Недоліки:
- Відсутні
- Продавець I LOVE EAT
Дякуємо за довіру
- Виталий В***Відгук від покупця. Продавець: I LOVE EAT
Хорошо
- Продавець I LOVE EAT
Дякуємо за довіру
- Влад Б***Відгук від покупця. Продавець: I LOVE EAT
- софія к***Відгук від покупця. Продавець: I LOVE EAT
чудові норі
- Продавець I LOVE EAT
Дякуємо за довіру
- ЮрійВідгук від покупця. Продавець: I LOVE EAT
Чудово пахне морепродуктами, на смак теж норм, правда чуть відчувається печіння, не знаю чи так повинно бути чи ні. Пишу за самі водорості, їм їх просто так, це не про суші чи якусь іншу страву.
- Переваги:
- Запах
- Недоліки:
- Чуть пече
- Продавець I LOVE EAT
Дякуємо за довіру
- Валентин В***Відгук від покупця. Продавець: I LOVE EAT
Імба
- Продавець I LOVE EAT
Дякуємо за довіру
- Олександр С***Відгук від покупця. Продавець: I LOVE EAT
Так все супер, все прийшло так як на сайті, але трішки здивований об'ємом або розміром пляшечки з соусом(маленька). а взагалі-то швидко і непогано
- Переваги:
- Комунікація продавця з Вами, швидко доставили в строк і гарно зібрали все в одну посилку
- Недоліки:
- Як прийшла посилка то здалося дуже мало на сайті воно виглядає все більше і красивіше, ну але звичайно це ж для реклами...
- ОпВідгук від покупця. Продавець: I LOVE EAT
.
- Продавець I LOVE EAT
Дякуємо за замовлення
- Добра Л***Відгук від покупця. Продавець: I LOVE EAT
Дуже добрi , не рвуться
- Продавець I LOVE EAT
Дякуємо за довіру
- Олександр В***Відгук від покупця. Продавець: I LOVE EAT
Другий раз заказав,відмінна якість.
- Переваги:
- Дуже класні
- Недоліки:
- Немає
- Продавець I LOVE EAT
Дякуємо за довіру
- Олександр В***Відгук від покупця. Продавець: I LOVE EAT
Гарне качество
- Переваги:
- Дешево і смачно
- Недоліки:
- Немає
- Продавець I LOVE EAT
Дякуємо за довіру
- Попович А***Відгук від покупця. Продавець: I LOVE EAT
Смачні норі, швидка відправка
- Продавець I LOVE EAT
Дякуємо за довіру
- Марина П***Відгук від покупця. Продавець: I LOVE EAT
Найсмачніші водорості які я куштувала
- Продавець I LOVE EAT
Дякуємо за довіру
- Крістіна К***Відгук від покупця. Продавець: I LOVE EAT
Все Чудово, смачні норі
- Переваги:
- Швидка доставка
- Продавець I LOVE EAT
Дякуємо за довіру
- Антон С***Відгук від покупця. Продавець: I LOVE EAT
Прислали товар дуже швидко і добре упакований. Дякую Вам!!!
- Переваги:
- Швидко, якісно упаковано
- Недоліки:
- Не знайшов
- Продавець I LOVE EAT
Дякуємо за замовлення
- ТатьянаВідгук від покупця. Продавець: I LOVE EAT
Норі смачні, буду замовляти ще раз
- Продавець I LOVE EAT
Дякуємо за довіру
- Наталія Д***Відгук від покупця. Продавець: I LOVE EAT
Швидка доставка, на вигляд такі як треба, найближчим часом спробуємо
- Переваги:
- Ціна, якість
- Недоліки:
- Немає
- Продавець I LOVE EAT
Дякуємо за замовлення
- АлінаВідгук від покупця. Продавець: I LOVE EAT
Крутий товар, швидко
- Переваги:
- Крутий товар, швидко
- Недоліки:
- Немає
- Продавець I LOVE EAT
Дякуємо за довіру
- Андрій Ш***Відгук від покупця. Продавець: I LOVE EAT
Все супер, листочки свіженькі та цілі, добре крутяться)
- Переваги:
- Свіжі
- Недоліки:
- Немає
- Продавець I LOVE EAT
Дякуємо за довіру
- Маша А***Відгук від покупця. Продавець: I LOVE EAT
Дуже сильний запах був специфічний для мене це було нереально але це мабуть на любителя не рвались але мені не сподобалось ці норі
- Переваги:
- Не рвались.
- Недоліки:
- Специфический запах мабуть це на любителя але для мене запах не дуже.
- Продавець I LOVE EAT
Добрий день,ну це норі водорості тут запах свій звичайно є
- Инна К***Відгук від покупця. Продавець: I LOVE EAT
Смачні норі. Все прийшло швидко, цілі і не ушкоджені. Рекомендую цього продавця. Дякую.
- Переваги:
- Все чудово
- Недоліки:
- Немає
- Продавець I LOVE EAT
Дякуємо за довіру
- Марина П***Відгук від покупця. Продавець: I LOVE EAT
Смачні Норі.
- Продавець I LOVE EAT
Дякуємо за довіру
- Світлана Ф***Відгук від покупця. Продавець: I LOVE EAT
Норі гарної якості. Дякую продавцю за гарне пакування, норі прийшли цілі і неушкоджені.
- Продавець I LOVE EAT
Дякуємо за відгук
- Юля Ф***Відгук від покупця. Продавець: I LOVE EAT
Всё отлично,запаковали идеально,всё приехало целым и невредимым
Нори хорошие,спасибо)- Продавець I LOVE EAT
Дякуємо за замовлення
- Светлана П***Відгук від покупця. Продавець: I LOVE EAT
Качество товара отличное, обслуживание тоже
- Продавець I LOVE EAT
Дякуємо за довіру
- Валентина С***Відгук від покупця. Продавець: I LOVE EAT
Дуже задоволена і покупкою і обслуговуванням. Купила для суші все . Якість продуктів відмінна і акуратно все запаковане. Рекомендую
- Продавець I LOVE EAT
Дякуємо за відгук
- Марина В***Відгук від покупця. Продавець: I LOVE EAT
Все супер
- Продавець I LOVE EAT
Дякуємо за довіру
- Анна Б***Відгук від покупця. Продавець: I LOVE EAT
Очень быстро ребята работают. Отправили в тот же день. Товар просто супер! Спасибо!
- Переваги:
- Всё отлично
- Недоліки:
- Нет
- Продавець I LOVE EAT
Дякуємо за відгук
- Яна Н***Відгук від покупця. Продавець: I LOVE EAT
Доставили швидко.
Упаковано гарно,всі норі цілі.- Переваги:
- Швидко і якісно
- Недоліки:
- Немає
- Продавець I LOVE EAT
Дякуємо за довіру
- Мар'яна Л***Відгук від покупця. Продавець: I LOVE EAT
Швидка відправка, якісний товар
- Продавець I LOVE EAT
Дякуємо за замовлення
- Вікторія Ф***Відгук від покупця. Продавець: I LOVE EAT
Смачні норі
- Продавець I LOVE EAT
Дякуємо за замовлення
- Катерина Б***Відгук від покупця. Продавець: I LOVE EAT
Швидка відправка, гарна консультація, якісний товар
- Переваги:
- Швидка відправка, гарна консультація, якісний товар
- Недоліки:
- Немає
- Продавець I LOVE EAT
Дякуємо за довіру
- Александра А***Відгук від покупця. Продавець: I LOVE EAT
Смачні Норі, буду ще замовляти!
- Продавець I LOVE EAT
Дякуємо за замовлення
- Александра А***Відгук від покупця. Продавець: I LOVE EAT
Смачні Норі, буду ще замовляти!
- Продавець I LOVE EAT
Дякуємо за довіру
