Картка Rozetka
Олія для обличчя від зморшок FARMAKOM флакон 50 мл (4820025745061) - зображення 1

Олія для обличчя від зморшок FARMAKOM флакон 50 мл (4820025745061)

Код:  360602277

Є в наявності

95

91

  • Самовивіз з Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Нової Пошти

    Тариф перевізника

Оплата. Оплата під час отримання товару, Apple Pay, Google Pay, Оплата карткою Visa/MasterCard, Оплата на рахунок продавця, Оплатити зараз Карткою Rozetka
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. Законом про захист прав споживачів не передбачено повернення цього товару належної якості.. 
 
 
 

Опис

Показання до застосування:

Рекомендується для щоденного догляду за шкірою обличчя та профілактики появи зморшок на обличчі та навколо очей. Природні компоненти, що входять до складу олійної суміші, мають зволожуючі, живильні й антиоксидантні властивості. При регулярному використанні косметичної суміші розгладжуються дрібні зморшки, зберігається водний баланс у клітинах, забезпечується тривалий захист від передчасного старіння.

Склад:

Олія абрикосових кісточок, d-пантенол, ефірна олія герані, олія авокадо, олія пшеничних зародків, ефірна олія шавлії, вітамін Е.

Спосіб застосування:

Невелику кількість олійної суміші легкими масажними рухами нанести на попередньо очищену шкіру обличчя і шиї. Процедуру проводити вранці і ввечері.

Протипоказання:

Індивідуальна непереносимість окремих компонентів.

Форма випуску:

Флакон 50 мл в упаковці.

Термін придатності:

24 місяці

Характеристики

Об'єм
Сфера застосування
Країна-виробник
Країна реєстрації бренда
  • Україна

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 5/5
на основі 1 відгук
  • 5 зiрок
    1 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
  • Тетяна М***
    Відгук від покупця. Продавець: Зона здоровья

    Покупаю продукцию в этом магазине не первый раз и каждый раз остаюсь довольна! Кроме супер приятного сервиса и цен, все товары хорошего качества. Это масло очень порадовало. Приятный запах и текстура. После нанесения кожа сразу стала бархатистая, цвет и мелкие морщинки выровнялись, впитывается хорошо. Не вызвало никакого дискомфорта, хотя я аллергик и многие косметические средства у меня вызывают аллергию. В общем, не жалею, что решила попробовать и буду заказывать еще, себе и на подарки. Рекомендую 100%

    Переваги:
    Приятный запах и текстура, хорошо впитывается и не вызывает аллергии
    Недоліки:
    Их просто нет!