- Людмила М***Відгук від покупця. Продавець: Sma4nissiMo
Дякую за якісне обслуговування.
- Переваги:
- Сир дуже смачний і з хорошим терміном
- Недоліки:
- Немає
- Александр К***Відгук від покупця. Продавець: Sma4nissiMo
Відмінний сир
- Галина Н***Відгук від покупця. Продавець: Sma4nissiMo
Смачний сир
- Світлана Г***Відгук від покупця. Продавець: Sma4nissiMo
Це так смачно
- Переваги:
- Ну дуже смачнооооо
- Недоліки:
- Немає
- Юлия Г***Відгук від покупця. Продавець: Sma4nissiMo
Дякую за швидку доставку замовлення.
- Переваги:
- Смачний сир, рекомендую
- ОлесяВідгук від покупця. Продавець: Sma4nissiMo
Той самий сир з Норвегії, беру не вперше. Смак такий як у Осло. Мені до вподоби саме цей, з суміші козячого молока та коровʼячих вершків. Чудовий смак. Ідеально поєднується із варенням із малини чи смородини. Дякую!
- Переваги:
- оригінальний смак
- Андрей Д***Відгук від покупця. Продавець: Sma4nissiMo
Дуже смачний і оригінальний сир. Доставка швидка. Рекомендую.
- Переваги:
- Та' у роті.
- Недоліки:
- Нема
- КаринаВідгук від покупця. Продавець: Sma4nissiMo
Сир смачнющий❤❤❤
Дякую менеджеру за швидке та якісне виконання замовлення!- Переваги:
- Надзвичайна смакота
- Недоліки:
- -
- Максим С***Відгук від покупця. Продавець: Sma4nissiMo
Швидко прийняли і відправили замавлення! Менеджер приємний у спілкуванні
