- Яна Р***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Дуже зручні олівці для діток , за рахунок того що великі дитині зручно тримати
Не б'ється олово після падінь, на довго вистачає, яскраві насичені кольори- Представник постачальника
Дуже вдячні за вибір та відгук! Приємного користування продукцією ZiBi
- Марина Д***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Беру вже не вперше, повністю задоволена. Дитині зручно малювати, кольори яскраві. У нас постійно списуються два кольори, тому докупляємо
- Представник постачальника
Дуже вдячні за вибір та відгук! Приємного користування продукцією ZiBi
- Лемишко М***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Непогані олівці! Дійсно м'яко пишуть і зручно в руці тримати. Дитині 3 років зручно і подобається. За цю ціну вони норм.
Щоправда, якщо для меншої дитини, у Зібі є кращі - втричі товщі і втричі м'якіші "BabyLine мій перший Zibi", але там по 6 кольорів, а не 12, але вони значно кращі.
Але, знову ж-таки, за 124 грн це чудові олівці, бо ті товщі вдвічі дорожчі.
Ще дуже раджу придивитись до трикутних Marco Jumbo- вони теж є на Розетці, правда, за 175 грн, трохи дорожче за ці, але вони значно якісніше за оці трикутні Зібі (купили для порівняння 5 різних упаковок, гірші віддам в садочок, кращі вдома), то серед усіх Kite найгірші (шкрябають сильно, тверді і дуже тьмяні кольори), десь посередині Зібі по якості і зручності, а от Marco виявились найкращі.
Але за ціну оцих зібі вони дуже навіть хороші.- Переваги:
- Ціна, непогана якість.
- Недоліки:
- Є набагато кращі олівці.
- Представник постачальника
Дуже вдячні за вибір та відгук! Приємного користування продукцією ZiBi
- АннаВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
Була здивована якістю, дуже яскраві, гарно лягають, зручна коробка, ну і точилка в комплекті також радує. Якість перевищує ціну! дякую
- Представник постачальника
Дуже вдячні за вибір та відгук! Приємного користування продукцією ZiBi
- Александр Г***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Олівці - дуже яскраві, дитині сподобалися.
- Представник постачальника
Дуже вдячні за вибір та відгук! Приємного користування продукцією ZiBi
- Ирина Х***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Чудові олівці, м'якій грифель і гарні кольори.
- Представник постачальника
Дуже вдячні за вибір та відгук! Приємного користування продукцією ZiBi
- НатальяВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
Класні
- Представник постачальника
Дуже вдячні за вибір та відгук! Приємного користування продукцією ZiBi
- Дарья М***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Карандаши пишут ярко, мягко, сильно давить не нужно, ребенку 4х лет держать в руке удобно.
- Переваги:
- Яркие, мягкие, трегранные, есть точилка.
- Недоліки:
- Пока не выявили.
- Юрий Г***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Очень хорошие карандаши,простая,но хорошая точилка-доволен,что купил.
- Переваги:
- Все
- Недоліки:
- Нет
- ГалинаВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
Очень мягкие, яркие, удобные,и качественные. Заказываем не первый раз, дети просто в восторге.
- Переваги:
- Качественные, мягкие, яркие, удобные, не ломаються и есть точилка.
- Недоліки:
- Нет
- Представитель бренда
Галина, благодарим Вас за отзыв! Карандаши, действительно, очень качественные и прекрасно подходят для детей! Желаем Вам приятного использования продукции ZiBi!
- ОльгаВідгук від покупця. Продавець: Rozetka
Дитина в захваті від цих олівців - зручно тримати в дитячій ручці, яскраві, не треба сильно тиснути. Товстенькі, і грифель товстенький, протилежний кінець трохи скруглений. Чомусь думала, що вони коротші, але дитині зручно тримати, тому питань взагалі нема.
- Переваги:
- Все.
- Недоліки:
- Поки не виявлено. Хіба поширений у олівців недолік, коли колір корпусу трохи відрізняється від кольору самого грифеля і кінцевого результату на малюнку.
- Юля М***Продавець: Rozetka
По качеству отличные, мягкие, не жирные и не сухие. Ярко рисуют. Ребенок доволен. Заказали 2 пачки ещё, на подарок. Дятки будут в восторге. Спасибо за быструю доставку, все понравилось)))
- Переваги:
- Яркость, палитра, мягкость
- Недоліки:
- Нет
