- Олег К***Відгук від покупця. Продавець: shopST
Заказываю уже третий раз. Все ок.Быстро перезвонили и отправили. Рекомендую
- Переваги:
- Хорошее качество
- Недоліки:
- Нет
- АндрійВідгук від покупця. Продавець: shopST
Дуже чудові фрези, з деревом справляються аж надто гарно. Хоч це і мій перший досвіб використання такого інструменту, проте, наразі лише позитивні емоції
- Переваги:
- Різноманітність форм, солодкий бонус)
- Любов Д***Відгук від покупця. Продавець: shopST
Пробовали использовать по дереву.
Первые впечатления хорошие.- Недоліки:
- Не обнаружено
- Сергій Б***Відгук від покупця. Продавець: shopST
Гарний набір
- Переваги:
- Міцність
- Недоліки:
- Пайки фрез
- Анатолій Ш***Відгук від покупця. Продавець: shopST
Працюють.
- Переваги:
- Звичайні.
- Недоліки:
- Нема.
- ПавлинаВідгук від покупця. Продавець: shopST
Гарні фрези, побачу як пройдуть тест-драйв, на вигляд якісні. Брала цей набір і ще без коробочки. Замовлення прийняли швидко і дійшло за добу. Дякую магазину за набори фрез і смаколики.
- Сергей С***Відгук від покупця. Продавець: shopST
Отличные фрезы, советую к покупке
- Інна К***Відгук від покупця. Продавець: shopST
Чудова якість
- Konstantin K***Відгук від покупця. Продавець: shopST
Обробляю метал, не туляться.
- Переваги:
- Найкращі. Дякую.
- Сергей Л***Відгук від покупця. Продавець: shopST
.
- Влад С***Відгук від покупця. Продавець: shopST
Все гуд
- Володимир С***Відгук від покупця. Продавець: shopST
Товар відповідає заявленим характеристикам
- Переваги:
- Якісний.Бою в патроні немає
- Недоліки:
- Невиявив
- Валентин Р***Відгук від покупця. Продавець: shopST
Дякую за гарний сервіс,за цукерку! Ще не користувався товаром , зовні дуже гарний, думаю для моїх потреб більш ніж.
- Данило П***Відгук від покупця. Продавець: shopST
Товар відповідає заявленим характеристикам. Доставлено вчасно. Дякую.
- Переваги:
- Товар відповідає заявленим характеристикам. Доставлено вчасно. Дякую.
- Олександр В***Відгук від покупця. Продавець: shopST
Все чудово
- Максим Г***Відгук від покупця. Продавець: shopST
Отлично выполняю свои задачи, кокосовый орех берут без проблем, с такими насадками работать одно удовольствие.
- Переваги:
- Хороший набор
- Недоліки:
- Нет
- Петро П***Відгук від покупця. Продавець: shopST
По пробовал на гвоздь вгрызается отлично
Про дерево вообще молчу- Переваги:
- Сладкий сюрприз
- Недоліки:
- Нет
- Станіслав Л***Відгук від покупця. Продавець: shopST
Все є, побачимо в процесі.
- Олег К***Відгук від покупця. Продавець: shopST
Фрезы супер.Спасибо за сладкий приз.
- Переваги:
- Качество
- Недоліки:
- Мало конфет
- Олександр М***Відгук від покупця. Продавець: shopST
Сьогодні забрав із пошти та вже перевірив на деревині та кольоровому металі і залишився задоволений, всі борфрези відцентровані.
Дякую вам за борфрези та окремо за невеличкий подарунок до них- Переваги:
- За такі гроші якість дуже добра, всі бор фрези відцентровані
- Недоліки:
- Не виявив
- Макаров В***Відгук від покупця. Продавець: shopST
мені все ок
- Переваги:
- маленькі але на вигляд якість хороша
- НиколайВідгук від покупця. Продавець: shopST
Бор-фрезы внешне без претензий, форма без искажений, ровная.
Сталь45 пилят (с малой подачей).
Цветные металлы и "не металлы" - хорошо проходят.
Хвостовик/вал припаян к головке фрезы, как в случае с другими головками/насадками.
Дальнейшая эксплуатация покажет ))
PS: отдельное Спасибо продавцу за наполнитель посылки в виде вкусняшек ))) - Андрей К***Відгук від покупця. Продавець: shopST
Вроде хорошие боры, пробовал на латуни и бронзе справляется хорошо.
- Переваги:
- Нормальная цена за это качество.
- Недоліки:
- Нет
- АвтомеханикВідгук від покупця. Продавець: shopST
Отличные шарошки! Качественный материал. Продавец положил конфетки как бонус))
- Переваги:
- Большое количество разных форм
- Андрей К***Відгук від покупця. Продавець: shopST
Чудово
- Максим В***Відгук від покупця. Продавець: shopST
Зі своїми задачами спавляється
- Переваги:
- Виконують поставлені завдання
- Недоліки:
- Немає
- Виталик М***Відгук від покупця. Продавець: shopST
Отлично
- Михайло В***Відгук від покупця. Продавець: shopST
Все ок!Приємно за подарунок).Дякую!
