День Рождения ❤️ ROZETKA 2026
Фунгіцид Скор 250 ЕС Syngenta 100 мл - зображення 1

Фунгіцид Скор 250 ЕС Syngenta 100 мл

Код:  364091823

Є в наявності

983

+5% бонусних ₴ при оплаті Карткою Rozetka

Об'єм, мл: 100

Безкоштовна доставка з Rozetka+Prom за 50 ₴/міс
  • Самовивіз з Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з УКРПОШТИ

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Нової Пошти

    Тариф перевізника

Оплата. Оплата під час отримання товару, Apple Pay, Google Pay, Оплата карткою Visa/MasterCard (RozetkaPay), Оплата на рахунок продавця, Оплатити зараз Карткою Rozetka
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 
 

Опис

СКОР 250 ЄС до. Системний фунгіцид для боротьби з хворобами яблуні, груші та персика

СКОР – фунгицид системного впливу для боротьби з збудниками парші яблуні, комплексу захворювань цукрових буряків.

Властивості:

  • Чудова дія навіть за високого інфекційного фону
  • Високоефективний захист плодів і листя
  • Тривала дія
  • Низька норма витрати
  • Найкраща профілактична та лікувальна дія
  • Системна дія, швидке проникнення в тканини рослини
  • Не змивається дощем через 2 години після оброблення
  • Абсолютно немає фітотоксичності для всіх фенофаз яблуні
  • Немає перехресної резистентності з фунгіцидами з інших хімічних класів

Переваги:

  • Важливий препарат для чергування з фунгіцидами інших хімічних класів у антирезистентних програмах
  • Найнадійніший і найефективніший фунгіцид із хімічного класу тріазолів для боротьби з найважливішими хворобами плодових
  • Сприятлива дія на рослину
  • Гнучкі терміни застосування (рожевий бутон, початок цвітіння, цвітіння, зав'язок, ріст плодів)
  • Економія витрат і часу

Рекомендації щодо застосування:

Програма профілактичних оброблень: з інтервалом 7-10 днів, починаючи з фази рожевого бутона до фази діаметр плодів 10 мм, 10-14 днів у наступні фази розвитку яблуні. Допускаються оброблення в період цвітіння.
Програма оброблень сигналізації (тільки за наявності апаратури з огляду на розвиток парші або за сигналами служби прогнозу): оброблення проводити не пізніше, ніж за 96 годин після початку інфікування. Рекомендується блок оброблень фунгіцидом СКОР® або чергування з препаратами інших хімічних класів. У разі проведення блока оброблень фунгіцидом СКОР® продовжити оброблення фунгіцидами іншого хімічного класу в повній нормі витрати через 8 днів після останньої обробки фунгіцидом СКОР®.
У випадках епіфітотійного розвитку хвороби, а також для захисту чутливих до парші сортів, якщо застосовується контактний фунгіцид, препаратом СКОР® (0,2 л/га) + контактний фунгіцид (75% звичайної норми). Інтервал між обприскуваннями 7-10 днів.
Зберігання препарату: зберігати препарат у сухому темному приміщенні за температури від -5 °C до +35 °C. Гарантійний термін зберігання в незакритому заводському пакованні — 3 роки.

Характеристики

Форма препарату
Країна-виробник
  • Швейцарія
Спосіб дії
Об'єм
  • 100 мл

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 4.57/5
на основі 14 відгуків
  • 5 зiрок
    11 оцінок
  • 4 зiрок
    2 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    1 оцінок
  • Фотографії та відео покупців
    Відгуки про товар у інших продавців
  • Денис Б***
    Відгук від покупця. Продавець: 43zt. Об'єм: 2

    Купував для обробки рослин. Препарат зручний у використанні, добре розчиняється та легко дозується. Після обробки результат помітний, рослини виглядають краще. Товаром задоволений, рекомендую.

    Переваги:
    Ефективний, зручне дозування, якісний препарат
    Недоліки:
    Не виявив
  • Ірина Х***
    Відгук від покупця. Продавець: EFFECT. Об'єм: 2

    Замовила фунгіцид Скор в магазині ЕFFECT на площадці Розетка.На оригінальний препарат не схоже.Края не рівні.Сама упаковка розшарована,верхня плівка взагалі відділилась.Напису по косій Syngenta нема.Також в цьому замовленні були препарати Топаз і Актеллік цієї ж фірми.В них я тепер також сумніваюсь.Теж нема назви фірми по косій на упаковках.Це явно підробка.Дуже сумно,я розраховувала на цей препарат.

    Переваги:
    Нема
    Недоліки:
    Явно підробка
  • Олена
    Відгук від покупця. Продавець: Весела Дача

    Моє кавове дерево заразилося грибком від лимона Мейєра. Лимон я обробляла раніше, а проблему кавового дерева зрозуміла пізніше. Вистачило однієї обробки, щоб грибок зник.

Читати всі відгуки →