Про старовинний занедбаний будинок, що самотньо стоїть на пагорбі, місцеві жителі розповідали всякі жахливі та містичні легенди. Починаючи з того, що в будинку мешкають привиди неприкаяних душ мерців і тварини, що мутували, закінчуючи тим, що будинок і зовсім живий, і живиться кров'ю гостей, що випадково зайшли в нього. Ніхто не знав істини, але ясно було одне — якщо життя дороге, до будинку краще не підходити!
Відгуків ще немає
Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!