- Татьяна П***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Жовтий
Как для экспресс-заточки кухонных ножей, которыми мы чистим картошку - самое то. Компактная, с хорошим креплением к столешнице, точит хорошо (для точилок такого типа).
Но хорошие, коллекционные ножи я бы ею точно не точила, но она для этого и не предназначена.- Переваги:
- Точит хорошо, крепится надежно
- Недоліки:
- нет
- Елена К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Жовтий
Достаточно неплохо точит ножи как для своего размера и цены, понравилась
- Андреи А***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Зелений
Точилка небольшая удобная наточито ножы можна
- Олег П***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Зелений
Досить добре виконує свою функцію
- Переваги:
- Гумове дно міцно тримає на поверхні
- Недоліки:
- Не великого розміру
- ИгорьВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Зелений
Точилка ОГОНЬ всем советую
- Переваги:
- Супер
- Недоліки:
- Нет
- АндрейВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Зелений
Очень маленькая и бесполезная точилка. Не рекомендую!
- Переваги:
- Цена
- Недоліки:
- Хорошие большие ножи не точит
- АндрійВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Зелений
Приємно здивований. Насправді точить досить непогано.
- Переваги:
- Час покаже.
- Недоліки:
- За таку ціну, немає.
- Сергей Б***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Зелений
Быстрая заточка и доводка.
- Переваги:
- Хорошая точилка, точит ножи достаточно быстро.
- Недоліки:
- Нет
- kuzema.inna9810Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Зелений
Точилка просто суперр..нет слов.. наконец то я нашла,то что искала.Для женщины,на кухне,это просто находка.Спасибо Розетке!!!Жаль что закончились,хотела заказать еще одну,на подарок..(((
- Переваги:
- Точит прекрасно, прорезиненная подошва.
- Недоліки:
- Немного маловата.
- Светлана Р***
А на картинке совсем не такая. Они разные?
- Ирина Д***Продавець: Rozetka. Колір: Жовтий
Интересно крепится к столешнице
- Переваги:
- Точит хорошо
- Мариняк О***Продавець: Rozetka. Колір: Зелений
Хороша, якісна точилка, тепер всі ножі заточені. Зручно що вона прорезинена, міцно тримається на поверхні, і надійно захищає руки від непередбачуваних ситуацій, мінусів не виявила.
