- Лілія Б***Відгук від покупця. Продавець: MiskaZooUA
Дякую за подарунок)
- Недоліки:
- Немає
- Катерина К***Відгук від покупця. Продавець: MiskaZooUA
Киця задоволена
- Продавець MiskaZooUA
Дякуємо за довіру Ми й надалі старатимемося радувати якістю та турботою!
- Виктория Щ***Відгук від покупця. Продавець: МістерГав
Все добре
- Продавець МістерГав
Дякую Вам, чудово, що підійшов.
- Комар Н***Відгук від покупця. Продавець: MiskaZooUA
Гарний корм, дуже якісний, котику подобається. Дякую продавцю за швидку доставку та подарунок для котика він дуже вдячний
- Продавець MiskaZooUA
Щиро дякуємо за Ваш вибір, відгук та довіру
пс котику привіт ;)
- Катерина К***Відгук від покупця. Продавець: MiskaZooUA
Моя киця неймовірно рада корму та подарунку іграшці)
- Переваги:
- Гарний корм
- Недоліки:
- Не виявила
- Продавець MiskaZooUA
Дякуємо за відгук! Нам дуже приємно радувати своїх клієнтів, і подаруночки – це наш маленький знак вдячності. Щиро дякуємо за Ваш вибір та довіру!
- Ірина П***Відгук від покупця. Продавець: МістерГав
Все як і домовлялися швидко доставили, кіця тепер має що їсти)
- Переваги:
- Дуже швидка доставка, класно що є функція зіп пакету бо немає запаху в кімнаті а також важко розсипати випадково з наявністю дитини це для мене велика перевага, бо точно знаю що не розсипе і не зʼїсть
- Недоліки:
- Шкода що немає 10 кг
Відгуки про товар у інших продавців
