Безкоштовна доставка Rozetka + Prom

Відгуки покупців про Роликові ковзани дитячі розсувні Maraton Caroman Combo 32-36 Рожевий

Код:  37236296
Оцінка користувачів 2/5
на основі 8 відгуків
  • 5 зiрок
    0 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    1 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
  • Відгуки про товар продавця Action Plaza
  • Тетяна Б***
    Продавець: Action Plaza. Розмір: 32-36

    Повернули, забирала з нової пошти з дочкою. Коли вона побачила шолом з свинкою Пеппою замість заявленого вогнища - смутку не було меж. Якість самих роликів трохи засмутила, хотіла поміряти дитині, але одразу випала розклеєна устілка (тканина майже повністю відірвана від основи і скручена), шкода, що думка сфотографувати виникла лише по дорозі додому.

    Переваги:
    Не виявлено
    Недоліки:
    Не той шолом, якість роликів
    • Action P***

      Вы можете вернуть ролики в течении 14 дней. При условии что ими не пользовались и они имеют товарный вид.

  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Лариса Д***
    Відгук від покупця. Продавець: KS-Sport. Розмір: 27-30

    Добрий день. Отримала ролики разом з захистом на подарунок для дівчинки. Отриманий товар не відповідає тому, що замовили.Дуже шкода!!! Надіялись на краще !

    • Ks S***

      Добрый день, это бюджетный набор для начинающих. Базовая защита, базовый шлем, и простые ролики. Ролики лучше качеством и защита также стоят немного иначе.

    • Лариса Д***

      Мы заказывали бюджетный набор, но в заказе шлем был розовый, а прислали фиолетовый.

  • Александр Б***
    Відгук від покупця. Продавець: KS-Sport. Розмір: 27-30

    Картинка не соответствует действительности. На шлеме нет мики мауса. к тому же шлем очень хлипенький. Лучше без шлема покупать.

    Переваги:
    Цена, бесплатная доставка, ролики.
    Недоліки:
    Шлем
    • Ks S***

      Добрый день, шлемы в наборах все разные. Но соответствуют цвету, если розовый- то розовый. Если синий- то синий.

  • Коньков Д***
    Відгук від покупця. Продавець: KS-Sport. Розмір: 27-30

    Добрый вечер! Купила эти ролики на подарок, получила, но боюсь, что размер может не подойти. Какие у Вас условия возврвта и обмена товара?

    • Ks S***

      14 дней в новом состоянии. затраты на доставку товара к нам в магазин или на новую почту за счет отправителя.

  • Пустовой В***
    Відгук від покупця. Продавець: KS-Sport. Розмір: 31-34

    Прислали не той розмір. Обіцяли що зателефонує менеджер, досі жду ;)

  • Николай К***
    Продавець: KS-Sport. Розмір: 27-30

    Перший раз замовив ролик ,прислали зовсім не той розмір. Замовив ще раз,висилали 4 дні,але так ніхто і не вислав. Не рекомендую!

    • KS-Sport

      Добрый день. Вам отправили корректный (фактический размер), просто на роликах не корректная маркировка. Вам это проговорили при повторных заказах, которых Вы сделали несколько.

  • Полищук О***
    Продавець: KS-Sport. Розмір: 27-30

    Колеса можно поставить попарно?

    • KS-Sport

      да, для этого нужно купить дополнительно комплект болтов. Необходимо указать в комментарии к заказу.

  • Татьяна
    Продавець: KS-Sport. Розмір: 31-34

    Поганий товар, тем паче для дитини. Дуже різкий неприємний "китайський" запас. Плюс з мене чомусь взяли 34 грн за "наложенный платеж" на "Новій пошті".

    Переваги:
    Ціна
    Недоліки:
    Сильний неприємний запах
    • Sport4kids

      Шановна Тетяно!
      "Китайський запах" вивітриться дуже швидко, звертаємо Вашу увагу на те що ціна якість в даній моделі на нашу думку логічна. Вам була запропонована безкоштовна курьерська доставка в м. Київ, але Ви наполягли на доставку Новою поштою, про комісію вас попередили. Дякуємо за розуміння.

    • Татьяна

      Шановні, за 910 гривень я замовила набір (кожну річ окремо) на іншому сайті, при цьому якість краща.
      Так, кур'єрська доставка була запропонована, але про комісію за переказ коштів при отприманні товару на відділенні пошти не по відомили.
      У всякому випадку, я поверернула Вам товар, а Ви мені гроші.
      Але в майбутньому не матиму справ з третіми особами через "Розетку".
      Р.S. Про те, що запах вивітриться, Ви мабуть пожартували. Запах був такий, що навіть сумне потрібно було відкривати.