Benefit PZ - інноваційний продукт, розроблений для збільшення розміру плодів овочів, ягід і фруктів.
Можна збільшити розмір плодів азотом, але це призводить до збільшення розміру клітин, а не їх кількості. При цьому підвищується їх обводнення, клітинні стінки стоншуються, що призводить до втрати смакових якостей, зниження імунітету, лежкості і транспортабельності плодів.
Препарат збільшує розмір плодів природним шляхом, не знижуючи смакових і технологічних якостей, підвищуючи швидкість ділення і утворення нових клітин на стадіях: після утворення зав'язі і в період активного росту плода, що призводить до збільшення їх кількості і відповідно розміру.
Препарат складається з нуклеотидів, що стимулюють поділ клітин, спеціальних амінокислот (гліцин, аланін, аспарагінова і глутамінова кислоти), які активізують найбільш важливі метаболічні реакції (особливо, синтез протеїну), в складі також вітаміни, кофактори, необхідні для клітинного метаболізму.
Застосування на кісточкових культурах, винограді, цитрусових, прискорює вступ в період плодоношення.
Склад:
| Азот (N) загальний | - w / w 6,0% |
| | - w / w 3,0% |
| | - w / w 3,0% |
| органічна речовина | - w / w 17,2% |
| Органічний вуглець (С) біологічного походження | - w / w 10,0% |
Фізичні властивості:
| Зовнішній вигляд | рідина |
| колір | коричневий |
| Щільність (г / см 3) | 1,2 |
| pH (1% водний розчин) | 6,8 |
| Кондуктивно 1 ‰ (mS / cm) 18 ° C | 0,20 |
| точка кристалізації | - 5 ° С |
Відгуків ще немає
Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!