- Фокт В***Відгук від покупця. Продавець: Raisiofin
Дякую! Швидко відправили. Товар якісний
- Оксана М***Відгук від покупця. Продавець: Raisiofin
Молоко хороше, найкраще з вівсяних по смаку до кави, нормально збивається кавомашинкою, не так як звичайне, але добре і воно смачне.
Але доставка і оплата товару не зручна. Продавець не оформив можливість оплати товару в кабінеті користувача Розетки, як це є в інших. Реквізити Iban приходять в смс або в вайбер, при запиті в чаті кабінету розетки рахунок не дублюють, а посилають шукати смс, тому з компа не замовиш і не оплатиш, якщо телефон не під руками. Відправка за правилами на наступний день після отримання оплати і пізно ввечері, коли посилки нова пошта вже не відправляє, а збирає для відправки наступного дня. Ось і виходить 4 дні на відправку і день на доставку. 2-ого замовила, 7-ого отримала
Короче, якщо маєте запаси і хочете зекономити, то можна замовляти. І врахуйте вагу посилки, дотащити 10 кг з відділення до хати треба ще мати силу. Шкода по 5 шт не продають.- Переваги:
- Дешевше ніж в продавця Rozetka.
- Недоліки:
- Доставка довга, дуже. Я отримала товар на 5-ий день з моменту замовлення. Для порівняння: якщо я беру цей товар в продавця Rozetka, отримую на наступний день після замовлення.
- ІннаВідгук від покупця. Продавець: Raisiofin
Молоко як завжди смачне! Піниться добре у кавомашині. Без хімічних присмаків.
- Переваги:
- Смачно.
- ОлегВідгук від покупця. Продавець: Raisiofin
Дуже смачне молоко, найкраще з усього вівсяного що продається.
але занадто дороге- Переваги:
- якість, смак
- Недоліки:
- ціна
