- Сергей н***Відгук від покупця. Продавець: T.Store. Вага: 500
1.Оформление (заказ, пересылка, получение и т.д.) "отлично".
2.Зерно крупное, свежее, барка полная, без лишней жидкости.
РЕКОМЕНДУЮ- Переваги:
- Соответствует информации на сайте
- Недоліки:
- нет
- Наталия П***Відгук від покупця. Продавець: T.Store. Вага: 500
Найсмачніша!
- Продавець T.Store
Дякуємо за ваш відгук! насолоджуйтесь смаком, та чекаємо на нові замовлення! ;)
- Ірина Б***Відгук від покупця. Продавець: T.Store. Вага: 500
Ікра смачна. Беру втретє. Рекомендую. Прийшла упакована з льодом
- Переваги:
- Смачна
- Недоліки:
- відсутні
- Анатолій Л***Відгук від покупця. Продавець: T.Store. Вага: 500
Ікра крупна, але не смак так собі,має дуже сильний запах риби, аж занадто
- Олександр К***Відгук від покупця. Продавець: T.Store. Вага: 500
- Сергей О***Відгук від покупця. Продавець: T.Store. Вага: 500
Все добре
- Юра П***Відгук від покупця. Продавець: T.Store. Вага: 500
Смачна натуральна ікра
- Александр В***Відгук від покупця. Продавець: T.Store. Вага: 500
горькая икра, не стоит своих денег
- Недоліки:
- горчит
- Продавець T.Store
Доброго дня!
Якщо ікра трохи гірчит, це скоріше признак її оригінальності і спавжньості. Бо тільки імітована ікра рафінована на смак і немає яскравих відтінків смаку.
Справжня ікра дикого лосося насправді має гірчинку, це вам скажіть, будь-який фахівець.
Сами коштуємо цю ікру ТМ Лемберг (з Німеччини) кожного року вже декілька років поспіль - вона має набагато яскравішу смакову палітру, ніж будь-яка ікра з магазину.
Гарного вам дня і мирного неба над головою України!
- Стельмах Н***Відгук від покупця. Продавець: T.Store. Вага: 500
Якісна смачна ікра.
- Недоліки:
- Немає.
- Володимир К***Продавець: T.Store. Вага: 500
Крайне не рекомендую цього продавця!!!! Безвідповідальний!!! Ікра була в дорозі більше доби!!! Прийшла просто в картонній коробочці!!! Без льоду! Даже без хочь би пупирки для хоч якогось зберігання холоду! По госту ваще більш 5 годин заборонено перевищувати температуру 5 градусів!!! Все це звісно відобразилося на смакових якостях!!! Рідина в банці воняє просто капецць!!! Їсти практично неможливо!!! Рекомендую продавця T.Store !!!
- Недоліки:
- Суцільний
