










Адаптер перехідник USB-Хаб Hoco HB27 4 in 1 (HDMI+USB3.0+USB2.0*2+PD) dark grey
Опис
USB Hub Hoco HB27 – сучасний аксесуар, який підтримує функцію OTG перехідника, допоможе розширити функціонал ноутбука, деяких смартфонів або планшетів, надавши низку додаткових можливостей.
Хаб має невеликі розміри та вагу, реалізований у практичному, стильному дизайні з матеріалів найвищої якості. Його надійно зібраний корпус виконаний із закругленими кутами та вигнутими верхньою та нижньою панелями, виготовлений із комбінації міцного ABS пластику та алюмінієвого сплаву.
На верхній панелі аксесуара є логотип виробника і LED індикатор, який допоможе контролювати його роботу, в одному з його торців розташований роз'єм HDMI (female), що підтримує роздільну здатність 4K з частотою 30Гц, а в іншому - вихід вбудованого кабелю довжиною 135мм з інтерфейсом Type-C (male) для підключення до комп'ютера або сумісного смартфона. На одній із його граней знаходяться 2 порти USB2.0 (female), порт USB3.0 (female) та роз'єм Type-C (female), вихідна потужність на виході якого може досягати 60Вт (20В/3А).
Особливості:
- Інтерфейс: Type-C на HDMI+PD+USB3.0+USB2.0*2
- Висока швидкість передачі даних
- Міцний та зносостійкий матеріал
- Розширте інтерфейс USB
- Підтримує роздільну здатність 4K 30 Гц
- PD Type-C підтримує зарядку та передачу даних до 60 Вт (20 В/3 А)
- Підтримує функцію OTG деяких мобільних телефонів/планшетів Type-C
- Підключіть ноутбук до HDTV/проектора/монітора (сумісний з більшістю операційних систем, наприклад, для Windows та Mac OS)
Характеристики:
- Бренд: HOCO
- Тип: Перехідник синхронізації, адаптер, хаб
- Інтерфейс: Type-C на HDMI+PD+USB3.0+USB2.0*2
- Матеріал: алюмінієвий сплав + АБС
- Розмір: 109*28,8*11,6 мм
- Довжина кабелю: 135 мм
- Вага: 43г
Характеристики
- Вихідні роз'єми
- Інтерфейс підключення
- Розміри
- 109*28,8*11,6 мм
- Сумісність
- Windows, Mac OS, Android, Linux
- Кількість USB виходів
- Колір
- Dark Grey
- Вид
- Додаткове живлення
- Вага
- 43 г
- Тип
- Країна-виробник
- Країна реєстрації бренду
- Китай
- Гарантія
- 6 місяців
Відгуки та питання
- 5
зiрок 4 оцінок - 4
зiрок 0 оцінок - 3
зiрок 0 оцінок - 2
зiрок 0 оцінок - 1
зiрок 0 оцінок
- Олег З***Відгук від покупця. Продавець: X-mart. Колір: Grey
Супер якість
- Переваги:
- Відмінно
- Недоліки:
- Не виявлені
- Муцкий В***Відгук від покупця. Продавець: X-mart. Колір: Grey
спасибо поставщику за быструю отправку и качественный товар
- Переваги:
- Работает и выглядит отлично, дороже своих денег
- Недоліки:
- пока не обнаружил
- ОлегВідгук від покупця. Продавець: Nik case
По поводу HDMI - на двух ноутах с Win 11 работает, на одном с Win 10 не работает. Так что дело не в переходнике, а в железе.
