День Рождения ❤️ ROZETKA 2026
Краплі Мега Стоп ProVET для собак 10-20 кг, 4 піп*2 мл, краплі від бліх, кліщів і глистів - зображення 1

Краплі Мега Стоп ProVET для собак 10-20 кг, 4 піп*2 мл, краплі від бліх, кліщів і глистів

Код:  377557467

Є в наявності

221

+5% бонусних ₴ при оплаті Карткою Rozetka
Оплатити частинами від Rozetka
Rozetka
від 111  x 2
Безкоштовна доставка з Rozetka+Prom за 50 ₴/міс
  • Самовивіз з Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з УКРПОШТИ

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Нової Пошти

    Тариф перевізника

Оплата. Оплатити частинами від Rozetka, Apple Pay, Google Pay, Оплата карткою Visa/MasterCard (RozetkaPay), Оплата на рахунок продавця, Передплата на картку продавця, Оплатити зараз Карткою Rozetka
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. Законом про захист прав споживачів не передбачено повернення цього товару належної якості.. 
 
 
 

Опис

Опис Засіб для профілактики та лікування собак, уражених бліхами та кліщами, а також для попередження дирофіляріозу. склад 1,0 мл препарату містить діючі речовини : імідаклоприд – 100 мг, івермектин – 25 мг. Допоміжні речовини : Н-метилпіролідон, лимонна кислота, ПЕГ-400. Фармакологічні властивості Препарат має високу ефективність щодо екто- та ендопаразитів, таких як: блохи, отодектозні кліщі, саркоптоїдні кліщі, нотоедрозні кліщі, демодекозні кліщі, нематоди, дирофілярії (ефективний проти личинок L3 та L4 стадії). До складу препарату входить імідаклоприд, який діє на рецептори нервової системи ектопаразитів, перериває передачу нервового імпульсу, що призводить до паралічу та подальшої загибелі паразита. Імідаклоприд не проникає через гематоенцефалічний бар'єр, тому не впливає на ЦНС ссавців. Івермектин має виражену протипаразитарну дію на личинкові та статевозрілі форми нематод. Показання для використання Профілактика та лікування тварин при ураженні бліхами, кишковими нематодозами, чесоточними кліщами ( Otodectes cynotis, Notoedres catі, Sarcoptes canis ) демодекозом, а також профілактика дирофіляріозу (ефективний проти личинок L3 та L4 стадії). Спосіб застосування та дози Препарат застосовують тварин тільки зовнішньо, шляхом нанесення на суху непошкоджену шкіру, попередньо розсунувши вовну. Наносять препарат у ділянці шиї, біля основи черепа або між лопатками. Великим собакам масою тіла більше 20 кг вміст піпетки наносять у 3-4 крапки вздовж хребта, починаючи між лопатками та закінчуючи біля основи хвоста. Тварин не купають протягом 48 годин після обробки препаратом. Препарат забезпечує захист протягом 15-2 місяців. При ураженні чесоточними та демодекозними кліщами обробку проводять 2-3 рази з інтервалом у 10 днів. Дозування для собак: вага, кг Розмір піпетки, мл Піпетка кількості до 4 0,5 1 4-10 1 1 10-20 2 1 20-30 3 1 від 40 кг Відповідну комбінацію піпеток Протипоказання Не застосовувати хворим та ослабленим тваринам. Не застосовувати цуценятам віком до 10 тижнів. Умови зберігання Препарат зберігають у закритій упаковці виробника у сухому, недоступному для дітей та тварин місці, окремо від продуктів харчування та кормів, при температурі від 0 до 30 °С. Форма випуску Полімерні піпетки: 0,5 мл для маленьких собак вагою до 4 кг; 1 мл для середніх собак масою тіла від 4 до 10 кг; 2 мл для великих собак масою тіла від 10 до 20 кг, 3 мл для собак вагою тіла від 20 до 30 кг.

Характеристики

Тварина
Країна-виробник товару
Об'єм
  • 2 мл

* Будь ласка, перед купівлею зверніться до ветеринарного лікаря за рекомендацією! Ми не надаємо консультацій щодо підбору преператів та не несемо відповідальності за їх застосування без призначення, адже Ви ризикуєте зашкодити своєму улюбленцю!

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 4.14/5
на основі 20 відгуків
  • 5 зiрок
    10 оцінок
  • 4 зiрок
    1 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    1 оцінок
  • 1 зiрок
    2 оцінок
  • Фотографії та відео покупців
    Відгуки про товар у інших продавців
  • Вікторія Д***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Користувалась 2 роки, все було добре, в цьому році товар прийшов в іншій упаковці, після обробки через 5 днів витягла з собаки (в мене їх 3)кліщів, і одна з моїх собак потрапила під крапельницю

    Переваги:
    Якість товару змінилась
    Недоліки:
    Якість товару змінилась
  • Микола Й***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Краплі беру вже не перший раз, результат дійсно є.

  • Юлия К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Замовляла раніше цей препарат у іншому інтернет магазині . Дуже сподобався. Вирішила купити на розетці по акціі, але сталася не так як гадалося . Прийшов замість від 10до 20 кг, до 4 кг. Так як живу у селі пришлось усі 4 ппетки викоростати за раз. Дуже зенедоволена магазином.

    Переваги:
    Добрий препарат
    Недоліки:
    Замість препарату від 10 до 20 кг, положили для песиків до 4 кг, прийшлось усі 4 пипетки використувати відразу. Золотий препарат вийшов
Читати всі відгуки →