День Рождения ❤️ ROZETKA 2026
Краплі на загривку ProVET Інсектостоп для собак від 4 до 10 кг (0,5мл) від зовнішніх паразитів - зображення 1

Краплі на загривку ProVET Інсектостоп для собак від 4 до 10 кг (0,5мл) від зовнішніх паразитів

Код:  377937333

Є в наявності

126

Замовлення вiд 2 шт
Безкоштовна доставка з Rozetka+Prom за 50 ₴/міс
  • Самовивіз з Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з УКРПОШТИ

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Нової Пошти

    Тариф перевізника

Оплата. Оплата на рахунок продавця
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. Законом про захист прав споживачів не передбачено повернення цього товару належної якості.. 
 
 
 

Опис

Препарат має високу ефективність до личинкових і статевозрілих бліх, вошів, волосоїдів, іксодових, саркоптиформних кліщів, тромбідіформних кліщів. До складу препарату входить фіпроніл, що діє на рецептори нервової системи ектопаразитів, викликаючи параліч і подальшу загибель, але не впливаючи при цьому на центральну нервову систему ссавців. Препарат наносять зовнішньо безпосередньо на шкіру за допомогою піпетки в місця недоступні для злизування тваринам: на ділянку холки, вздовж хребта, при ураженні вушним кліщем – на шкіру вушної раковини. Дози препарату складають: Коти – масою тіла від 3 до 10 кг – 0,8 мл препарату (1 піпетка) на тварину. При необхідності через 7-10 діб курс лікування повторюють під контролем мікроскопії зішкрібків. При саркоптозі, нотоедрозі, демодекозі та хеллетіозі препарат застосовують 2-4 рази з інтервалом 7-10 діб. Лікування рекомендується проводити в комплексі із застосуванням етіотропних, патогенетичних та симптоматичних засобів. Разова обробка препаратом попереджає від ураження кліщами протягом 3 тижнів та протягом 4 тижнів від ураження бліхами. Для запобігання повторній інвазії тварин ектопаразитами необхідно періодично обробляти підстилки інсектицидними засобами. При отодектоз тварин внутрішню поверхню вушної раковини і зовнішній слуховий прохід очищають від вушної сірки, струпів і ексудату, після цього наносять препарат в обидва вуха, навіть при ураженні тільки одного. Для рівномірного розподілу препарату вушну раковину викривають та проводять легкий масаж. Рекомендований вік: від 10 тижнів. Умови зберігання: Зберігати в сухому темному місці, недоступному для дітей та тварин, окремо від продуктів харчування та кормів при температурі від 4 до 25 °С. Склад: 1 мл препарату містять діючу речовину фіпроніл – 100 мг, допоміжні речовини.

Протипоказання: Не застосовувати препарат тваринам віком до 10 тижнів. Не застосовувати препарат хворим, виснаженим та ослабленим тваринам. Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату.

Термін придатності: 3 роки.

Форма випуску: полімерні піпетки об'ємом 0,8 мл, упаковані в картонні коробки по 6 штук.

РС №АВ-01556-03-10. Сертифікат ISO 9001:2015, GMP

Характеристики

Лікарська форма
Країна-виробник товару
Об'єм
  • 0.5 мл

* Будь ласка, перед купівлею зверніться до ветеринарного лікаря за рекомендацією! Ми не надаємо консультацій щодо підбору преператів та не несемо відповідальності за їх застосування без призначення, адже Ви ризикуєте зашкодити своєму улюбленцю!

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 3.57/5
на основі 43 відгуки
  • 5 зiрок
    18 оцінок
  • 4 зiрок
    2 оцінок
  • 3 зiрок
    5 оцінок
  • 2 зiрок
    2 оцінок
  • 1 зiрок
    8 оцінок
  • Фотографії та відео покупців
    Відгуки про товар у інших продавців
  • Олена С***
    Відгук від покупця. Продавець: ZFD

    Без результата.

  • Дмитро С***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Все сподобалось

  • Дудкина Л***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Вбиває, але дія недовга.

    Переваги:
    В ціні
    Недоліки:
    Діє не довго
Читати всі відгуки →