- Юрій Т***Відгук від покупця. Продавець: kidsDM. Діаметр коліс: 26. Колір: Чорно-жовтогарячий
Потужний швидкий . Супер
- Продавець kidsDM
Дякуємо за вибір нашого магазину! Ми щасливі, що товар відповідає вашим очікуванням. Бажаємо приємного користування
- Николай С***Відгук від покупця. Продавець: kidsDM. Діаметр коліс: 26. Колір: Жовто-чорний
Не очікував такої потужності. Дуже комфортно в режимі асист. Задоволений покупкою, ще і з такою знижкою. Мінуси є але незначні і косметичні.
Продавець супер ввічливий;)- Переваги:
- Потужний, комфортний.
- Недоліки:
- Світло слабе. Немає заднього червоного фонаря. Не було мультітула в комплекті.
- Продавець kidsDM
Дякуємо за відгук. Ми цінуємо вашу думку та обов’язково врахуємо зауваження. Нехай, товар прослужить вам довго та принесе багато користі!
- Ангеліна Я***Відгук від покупця. Продавець: kidsDM. Діаметр коліс: 26. Колір: Жовто-чорний
Отже, наїздили на ньому 60км, (але це не так), в цілому волосипед чудовий, правда доволі тяжкий, збірка непогана, але китайська, проте можно самому апгрейдити/міняти компоненти, сам електро двигун і батарея супер, а сам чіп, або його програмування жахливе, некоректно відображає пройдену відстань ( 2км рахує за 1км) некоректно відображає заряд батареї ( постійно плаває заряд, залежно від того скільки їдеш і як ( є чудова формула множим ємність на 3 і отримуєм +- справжній заряд, якщо їхати з ручки, 11.5ах3= 34.5 км)) невідображає потужність, хоча чіп її бачить (якщо вимкнути з кнопки батареї на екрані на долюсекунди мигне потужність). Брали для поїздок на роботу і по місту, виконує ці завждання відмінно, для людей низького зросту (до 150 см) не рекомендую, тому що в живу він набагато масивніший і більший ніж на фото і тяжкий. Доволі швидкий, дає до 40 км/год, далі залежить від умов, і чи крутиш педалі, набирав крейсерську 50 на трасі, максимум 55 розганяв. Зручні режими, є круїз контроль, і асистент. Доволі потужний фонарик, і електроклаксон, 5 режимів потужності. Виглядає потужно привертає багато уваги ( що взагалі не розраховували). Із мінусу ще відсутність вимкнення газу з ручки, треба звикати скидати предачу на 0, або тормозити, бо при тормозу легко повернути ручки і мотор заносить кудись. Дуже жорсткий + відстуність заднього амортизатора, але вирішується правильним накачуванням шин (бо 1 бару, або в переднє півтора). Зібрав сам, але налаштовувати їздив до майстра (позатягувати всі болти, настройка передач, спиць, тормозу). Доставили за день, продавець супер, правда фізичну копію чеку не відправили.
- Переваги:
- Зручний, потужний, швидкій, великий запас ходу, привертає багато уваги. Є 5 режимів, круїз контроль, великі колеса і протектор, чудово їздити по бездоріжжю і за місто.
- Недоліки:
- Погане програмування чипу (або це в мене так) відображає некоректні значення на екрані (заряд/пройдений кілометраж/потужність) Відсутність відключення газу з ручки. Тяжкий (31-33кг), рама виглядає стильно, але можна і поменше виросла б швидкість і потужність.
- Продавець kidsDM
Доброго дня! Дуже приємно чути, що Ви задоволені придбаним товаром. Якщо у Вас виникнуть які-небудь запитання або потреба у додатковій інформації про товар, не соромтеся звернутися до нас. Дякуємо за Ваш відгук та покупку!
- Владислав З***Відгук від покупця. Продавець: kidsDM. Діаметр коліс: 26. Колір: Жовто-чорний
Виглядає добре, всі складові елементи згідно опису, гарантія окуляри мультитул ліхтар на магнітах ключ 13/15 Зібрав сам для цього все було в наявності потрібно лише підкачати колеса та натягнути спиці, був заряджений на 80% поки що на дистанцію не знаю думаю 35-50км . Велосипед потужний мені подобається
- Переваги:
- Дизайн потужність надійний
- Недоліки:
- Поки немає
- Продавець kidsDM
Доброго дня! Дякуємо за довіру до нашої компанії! Для нас цінна думка кожного клієнта.
- Никита Т***Відгук від покупця. Продавець: kidsDM. Діаметр коліс: 26. Колір: Хакі
Прокатавшись два месяца и накатав 360км, что впринципе не есть большим показателем пришлось заменить ещё и заднюю касету, продавцу спустя такой срок уже наверное звонить смысла нет, боюсь если пойдёт так и дальше то это уже не будет столь хорошая покупка
- Переваги:
- Скорость, комплектация
- Недоліки:
- Плохая упаковка, отсутствие места под крепление заднего крыла, плохо изготовлены мелкие детали
- Продавець kidsDM
Доброго дня! Дякуємо за довіру до нашої компанії! Для нас цінна думка кожного клієнта.
- Никита Т***Відгук від покупця. Продавець: kidsDM. Діаметр коліс: 26. Колір: Хакі
Уточняю что фонарик на раме, и отдельный фонарик в комплекте, на очки сменный ремешок, и скорость зарядки на сайте указано но верно, заряжатся он будет где-то 5,5 часов
- Переваги:
- Скорость, комплектация
- Недоліки:
- Плохая упаковка, отсутствие места под крепление заднего крыла, плохо изготовлены мелкие детали
- Продавець kidsDM
Доброго дня! Щиро Вам вдячні за позитивний відгук. Це допомагає нам стати кращими!
- Никита Т***Відгук від покупця. Продавець: kidsDM. Діаметр коліс: 26. Колір: Хакі
За свою цену достаточно хороший аппарат, из минусов скажу что он крайне плохо упакован, и есть неприятные царапины при распаковке именно в тех местах где детали защищены подкладками что говорит о том что поцарапали его на заводе, приятно удивила комплектация, очки с комплектом из 5 сменных линз, китайский инструментарий в котором есть всё нужное для него, отвёртки шестиграники, головки что очень удивило, да они плохо подходят но они есть, сменная батарея тоже хороший плюс, громкий сигнал, чему я удивился и фонарь, ночью нужно пробовать не знаю но с виду неплохой, фонарик в комплекте хороший
- Переваги:
- Скорость, комплектация
- Недоліки:
- Плохая упаковка, отсутствие места под крепление заднего крыла, плохо изготовлены мелкие детали
- Продавець kidsDM
Доброго дня! Щиро Вам вдячні за позитивний відгук. Це допомагає нам стати кращими!
- Іван С***Відгук від покупця. Продавець: kidsDM. Діаметр коліс: 26. Колір: Хакі
Я люблю рибачити, та й живу за містом, тому вибрав саме фетбайк на широких колесах, щоб впевнено їздити по любому покритті.. Довго вибирав між різними моделями, але зупинився саме на цій бо дуже сподобався дизайн рами, реально як "байк" виглядає, та й за таку ціну з такою потужністю двигуна самий топ. Протестив суто в режимі "ручка газу" мені хватило на 37 км, байк впевнено тримає круїзну 35-40км на год. Якість хороша, проте самому налаштувати і зібрати не вдалось - звернувся у місцевий магазин. При зборці замінили кожух тросика гальмів (100грн), бо з заводу поставили бракований - проте продавець все компенсував по гарантії.
- Переваги:
- Широкі колеса, надійна рама, потужний двигун
- Недоліки:
- Був невеличкий брак з хомутом, який швидко усунули
- Продавець kidsDM
Доброго дня! Дуже приємно чути, що Ви задоволені придбаним товаром. Якщо у Вас виникнуть які-небудь запитання або потреба у додатковій інформації про товар, не соромтеся звернутися до нас. Дякуємо за Ваш відгук та покупку!
- Игорь Ш***Відгук від покупця. Продавець: kidsDM. Діаметр коліс: 26. Колір: Жовто-чорний
Брав байк для покатушок по місту на роботу, а також на рибалку чи по парку біля дому. Що можу сказати - загалом покупкою задоволений. Велосипед дуже комфортний, за рахунок широких коліс ( я накачав 1 атмосферу) він просто "пливе" по грунтовці чи камінчикам. Мотора 750Вт на мою вагу 80кг цілком вистачає, навіть є хороший запас. Розганяв до 40км-год супер, більше страшнувато....В моєму режимі акума мені хватає десь на 35-40км в режимі газ. В режимі асистента думаю десь 60-70 точно витягне. Рама алюмінієва (перевірив магнітом), дуже круто виглядає збоку. Обладнання навісне Шімано, але базового бюджетного рівня, вилка також бюджетна, хоча має блокування. Відправили замовлення в той же день, упаковано було в заводську коробку - я звертався у місцевий велосервіс, де його зібрали і налаштували за 500грн.
- Переваги:
- Комфортний, швидкий, великий запас ходу, дуже крутий дизайн
- Продавець kidsDM
Доброго дня! Дуже приємно чути, що Ви задоволені придбаним товаром. Якщо у Вас виникнуть які-небудь запитання або потреба у додатковій інформації про товар, не соромтеся звернутися до нас. Дякуємо за Ваш відгук та покупку!
