Різні електровелосипеди - транспорт нового покоління. За принципом роботи й зовнішніми характеристиками вони дуже схожі з традиційними різновидами. Можуть бути дорослими або дитячими. Для використання не потрібно мати особливих здібностей. Достатньо буде звичайних навичок і знань про двоколісний агрегат.

Основних переваг досить багато. Вони мають такі ж якості, що й стандартні великі. Наприклад, їх застосовують для поліпшення здоров'я і для розвитку литкових м'язів. Також можна користуватися, як засобом пересування на малі і тривалі дистанції. За допомогою них зручно транспортувати невеликі предмети. Що стосується додаткових переваг тут виробники також проявили фантазію. З огляду на відгуки досвідчених покупців, вбудовані режимні доповнення полегшують поїздку й додають комфорту до побуту велосипедиста.

Внаслідок наявності електрики вони можуть долати великі відстані. Це зумовлено тим, що в стандартних варіаціях педалі крутяться за допомогою ніг, які втомлюються через певний проміжок часу. Тут функція обертання виконується порівну. Переважну частину обертання створює електрична батарея, розташована на рамі. Завдяки цій можливості спортсмену не доведеться витрачати стільки енергії, скільки під час самостійного розкручування педалей. Навіть у тих випадках, коли заряд велосипеда на нулі, колеса не будуть стояти на місці. У цих випадках можна скористатися простою прокруткою. Заряджати її можна від побутових джерел електрики.

Що стосується ремонту або просто технічного обслуговування, то вони здійснюються практично на кожній нормальній СТО. У разі найменшої поломки потрібно відразу звертатися до фахівців, адже такий транспорт примхливий і має властивість часто ламатися. Догляд за ним - справа теж важлива і вимагає ретельного підходу.

Перевагою можна вважати легкість усієї конструкції. Це дасть можливість розвивати гарну швидкість і транспортувати предмет без особливих проблем. Також вирішиться плутанина з підніманням велосипеда на верхні поверхи.

Також про конструкційні особливості можна сказати, що електродеталі не піддаються впливу погоди, зокрема, вологи. Можна не турбуватися в разі дощу або просто попадання рідини на батарейку.

Конструкція

Елементи електровелосипедів можна поділити на декілька головних складників. Насамперед найважливішою запчастиною прийнято вважати двигун, адже завдяки йому і відбувається рух. Також варто звернути увагу на акумулятор і зарядку. Суттєвим доповненням можна назвати контролер керування. Ця функція дасть змогу не втратити контроль над пристроєм, і надалі зберігати рівновагу на нерівних дорогах.

Професіонали виділяють класифікацію, умовно розмежовуючи всі модифікації на два різновиди. Найпопулярнішим і запитаним вважається аматорський клас велосипедів. Вони не відрізняються вбудованими режимами, високою швидкістю і продуктивністю. Також можна зазначити і спеціальні різновиди. До таких належать гірські, професійні, спортивні та інші.

Різновиди і як їх вибрати

Класифікуючи цю продукцію, складно не сказати про такий аспект, як матеріал, з якого вони виробляються. Визнані лідери ринку - літієві екземпляри. Можна знайти в деяких випадках сплави зі сталі. Однак, літій — першочерговий витратний матеріал, що використовується практично всіма фірмами й компаніями-виробниками. Також можна розрізняти всі модифікації товарного ряду з таким важливим чинником, як максимально допустиме навантаження на раму й сам корпус. Однією з найбільших величин цієї категорії є 120 кг. Можна знайти й більш витривалі моделі, вони витримують до 150 кг включно.

Бувають також різновиди дуже схожі за технічними характеристиками на мопед. Вони також мають спеціальної кошики. Є і складані варіанти, вони мають досить інноваційний вигляд. Здатність складати вдвічі допоможе заощадити велику кількість місця в багажнику або на балконі. За допомогою цієї можливості переїзди пройдуть легше й без додаткових проблем. Перед тим, як вибрати, потрібно ознайомитися з усіма нюансами й деталями електровелосипедів. 

Показати ще 60 товарів