Картка Rozetka

Відгуки покупців про Інверторний генератор MAST GROUP YH4000io

Код:  380552139
Оцінка користувачів 5/5
на основі 4 відгуки
  • 5 зiрок
    4 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • Відгуки про товар продавця SB products
  • Роман П***
    Відгук від покупця. Продавець: SB products

    Все супер.

    • Продавець  SB products

      Дякуємо за замовлення. Приємного користування!

  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Георгий
    Відгук від покупця. Продавець: Tool Technik

    Отличный генератор
    Цена качество
    На экономе жрёт 600-700 грамм
    На полном ходу литр
    Включали с него электроинстумент 2.7 кВт , спокойно тянул

    Переваги:
    Цена, качество
    Недоліки:
    Многовато топлива потребляет
  • Олександр С***
    Відгук від покупця. Продавець: Tool Technik
  • Михаил
    Відгук від покупця. Продавець: Tool Technik

    Доброго дня, купив генератор без відео огляду і відгуків тому напишу свої враження:) Генератор відправили через 30 хвилин після замовлення, на наступний день він був вже на пошті, це радує, сам генератор такий як і на фото, я залив в нього масло 10w40 напівсинтетика і 95 бензин, завівся з 2 спроби ( інструкцію на українській мені скинув продавець у вайбер) генератор відразу нормально став працювати, через кілька хвилин після запуску включив еко режим там також все добре, він в мене попрацював десь годину на холосту потім я підключив турбінку на 1кв все нормально працювало, генератор доволі гучний але вони усі такі, на еко режимі набагато тихіше працює, доволі сильні вібрації, він в мене вимкнувся через деякий час сам, я подивився а там відпала головка свічі яка на неї одягається, я її краще вставив на місце і він з пів оберту завівся, я думаю що за ці гроші це дуже добрий варіант,я ще мало його випробував але на перший погляд все супер:)

    Переваги:
    Ціна, інверторний, мідна обмотка, потужність,компактність
    Недоліки:
    Не виявлено, все працює нормально
    • Михаил

      Маленький відеоогляд: посилання

    • Андрій

      Доброго дня, а 3кВт навантаження не пробували на нього підключати? Бо, нажаль, ніде тестів не можу знайти

    • Михаил

      3кв він не потягне, це пусковий струм, краще підключати навантаження не вище 2.3-2.5кв