Картка Rozetka
Мишка A4Tech P93s Bloody Black USB - зображення 1
Під'єднання

Мишка A4Tech P93s Bloody Black USB

Код:  382543167

Є в наявності

1 424

Оплатити частинами від Rozetka
Rozetka
від 238  x 6
Безкоштовна доставка з Rozetka+Prom за 50 ₴/міс
  • Самовивіз з магазинів Rozetka

    Безкоштовно

  • Самовивіз з Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

Оплата. Оплатити частинами від Rozetka, Оплата під час отримання товару, Apple Pay, Google Pay, Оплата карткою Visa/MasterCard, Оплатити зараз Карткою Rozetka, Передплата на картку продавця, Оплата на рахунок продавця
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 
 

Опис

для комп'ютера, дротове, USB, оптичний, 8000 dpi, кількість кнопок - 8, велика, 128 х 68 х 38 мм

Характеристики

Під'єднання
Інтерфейс
Колір
Кількість кнопок миші
Максимальна роздільна здатність сенсора
Тип датчика
Розміри (Ш x Д x В)
  • 128 х 68 х 38 мм мм
Довжина кабелю
Вага миші
  • немає даних г

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Останню версію ПО, якщо це передбачено, можна завантажити на офіційному сайті виробника.

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 4.55/5
на основі 55 відгуків
  • 5 зiрок
    32 оцінок
  • 4 зiрок
    6 оцінок
  • 3 зiрок
    1 оцінок
  • 2 зiрок
    1 оцінок
  • 1 зiрок
    2 оцінок
  • Фотографії та відео покупців
    Відгуки про товар у інших продавців
  • Юрій Г***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

    Мишка сподобалась, напевно це поки краща з тих якими користувався. Посилку отримав на наступний день після відправки, все ціле все працює, покупкою задоволений.

  • Евгений П***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

    Купил в декабре 24 года, до сих пор отлично работает.

    Переваги:
    Надежность
    Недоліки:
    Нет
  • Олег
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

    Поки користуюся десь тиждень. Спочатку здавалася важкою, треба було звикнути що її взагалі не потрібно підіймати. Ковзає дуже добре. Підсвітка на диво приємна (хоча спочатку шукав щоб взагалі її не було). Загалом цікаво що буде за рік

Читати всі відгуки →