- Роман Т***Відгук від покупця. Продавець: KOAOK
Робота генератора не якісна!детонує,оберти плавають,дуже шумний.
Після години його використання залишився максимально не задоволений!- Переваги:
- Гарний колір
- Недоліки:
- Шумний.детонує,
- Олександр Ж***Відгук від покупця. Продавець: KOAOK
Доброго дня. Якщо прислали не той генератор що на сайті !!! Як бути.
- Олександр Ж***Відгук від покупця. Продавець: KOAOK
Доброго дня генератор прийшов, працює, але не має кнопки еко режима, регулювання обертів до навантаження,
Хоча в описі на сайті вказано що режим еко а на справді його немає. Напевно попався бракований
Якось так!- Переваги:
- Розміри
- Недоліки:
- Некомплект
- Алексей К***
Беріть в увагу що це дешевий "гібрид", він не керує обертами, а видає постійно однакові. Тобто це звичайний мотор з інверторную платою
- Дмитро С***Відгук від покупця. Продавець: KOAOK
Пропрацював 5-6годин і не видає току. Генератор гуде,а толку 0. Що робити?
- Переваги:
- Компактний
- Недоліки:
- Зламався
- Продавець KOAOK
Доброго дня.
На передній панелі є 3 запобіжника. Натисніть ті що підписані AC. Якщо проблема не зникне потрібно звернутися в наш сервісний центр - Юлія Ш***
Добрий день. Поділіться, будь ласка, чи вирішиласся проблема? Бо теж подивляюся на цю модель
- Вячеслав З***Відгук від покупця. Продавець: KOAOK
100 годин - політ нормальний
Пральна машинка 1,8 кВт електрочайник всяка фігня типу ноутбуків та іншого тягне чудово. Перша заміна масла мастила була через 7-8 годин, потім ще через 20, на 50 годині поміняно ну і на ювілейній сотій.
До речі - випадково залили в нього солярку, бо є у нас в дизельний генератор, вилили, прочистили, прочистили свічку - все ок працює. - ТарасВідгук від покупця. Продавець: HomeApp
Дуже задоволений цим генератором, зразу видно що річ якісна і зроблена для людей. Є інструкція де все написано і показано, правда на мовах Європи. Заводиться ідельно, підключав всякі старі холодильники, всьо стартує аж бігом. Розхід на холостому приблизно 0,8-0,9 літра за годину. Кажуть розумні люди що перше масло краще поміняти не після 20 годин робити, а вже після 5. Бо в такій техніці немає масляного фільтра. Немає оцього еко режиму який буває, тому він не самий тихий, але бувають значно голосніші. Купив би знову такий, якби була потреба. Ціна якість на разі просто супер :) Відправив продавець дуже оперативно, до нього теж немає зауважень
- Продавець HomeApp
дякуємо за Ваш відгуг !
- Дмитро М***Відгук від покупця. Продавець: TehnoAlex85
Швидко доставили, користуюсь два дня поки все чудово
- Переваги:
- Ціна,якість
- Недоліки:
- Поки не виявлено
- Алексей Ф***Відгук від покупця. Продавець: HomeApp
Продавец хороший,все быстро выслал ,оформил,рекомендую его всем!!!
- Переваги:
- Продавец просто красавчик,вечером заказал,утром уже выслали,пришел очень быстро,обкатаею позже еще напишу!!!
- Недоліки:
- В Движку не было достаточно масло и после распаковки не мог запуслить,но после того как слил с него 100 грам масло что было в картере и залил новое ,запустился сразу,там датчик стоит,защита,без достаточного уровня масла не запустишь!!
- Олександр Г***Відгук від покупця. Продавець: HomeApp
магазином задоволений швидко зв'язались і відправили
- Переваги:
- ціна якість все відповідно опису
- Недоліки:
- не має еко режиму но це не критично генератор і так економний
- Волинець Б***Відгук від покупця. Продавець: HomeApp
Генератор в гарному стані і напевно один з найкращих (особиста думка) за ціна якість виробник. Як обкатаю та протягом його роботи обновлю коментар та скажу про свої враження від нього
- Переваги:
- Ціна -якість
- Недоліки:
- Поки не скажу бо не обкатував ((
- Михайло З***Відгук від покупця. Продавець: KOAOK
політ нормальний. вже майже 40 годин нароботки
- Переваги:
- працює. досить тихо. заявлена потужність відповідає
- Недоліки:
- поки не виявлено
- Андрей А***
А яка витрата палива?
- Михайло З***
бака на 7 годин десь вистачає
- Сергей
Для котла підходить?
