День Рождения ❤️ ROZETKA 2026

Відгуки покупців про Подрібнювач електричний AL-KO Easy Crush MH 2810 (113872)

Код:  383665548
Оцінка користувачів 4.23/5
на основі 16 відгуків
  • 5 зiрок
    9 оцінок
  • 4 зiрок
    2 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    2 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Віктор К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Непоганий подрібнювач,переробив віток з 50 плодових дерев .
    Поки влаштовує.
    Якщо повний ящик то бажано вчасно вигружати його,бо може клинити.

    Переваги:
    Мульча дрібна дійсно,великі середні вітки добре подрібнює
    Недоліки:
    Тонесенькі вітки не подрібнює якісно .
  • Сергій С***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Хороший измельчитель, я очень рад приобретением, горы веток измельчил им, запаковал в мешки на весну буду использовать на мульчировать в саду

    Переваги:
    Не успевал ветки ставить, ветки 3 см проглатывало на ура
  • Лупінос Є***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Працює 1 місяць. Подрібнює добре.
    Недоліків поки невиявив.

  • Супрун Ю***
    Відгук від покупця. Продавець: РЕЙЛИ

    Спірний товар і дуже небезпечний. Думав що бренд виправдає себе! Але ні! Працює дуже погано. Подрібнює лише окремі крупні гілки і постійно зупиняється. Категорічно нп рекомендую.

    Переваги:
    Немає
    Недоліки:
    Сам апарат
  • Лариса В***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    В цілому дуже задоволена, працює добре пристрій. Змога легко і швидко переробити багато гілок. Змінні ножі знайшла достатньо швидко, але ще не замінила, думаю, що зможу сама.

    Переваги:
    Працює негучно, подрібнює гілки добре, лише коли ножі починають тупитися тонкі гілки проскакують і залишаються до 15 см довжиною, але ножів вистачає надовго. Дуже гарний пристрій, дуже зручний, продуманий с точки зору безпеки
    Недоліки:
    Неможна перевірити в пункті видачі. Тому що він не запуститься поки не буде зібраний повністю, і потрібен садовий подовжувач
  • Сергей С***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Хоть кто-то получал гарантию. Купил газонокосарку та измельчитель и нигде нет гарантийного талона

    Недоліки:
    Нет гарантийного талона
    • Експерт Rozetka
      Експерт Rozetka

      Доброго дня! Дякуємо за звернення. Приносимо свої вибачення за спричинені незручності.
      За необхідності, гарантійний талон можливо сформувати в особистому кабінеті.
      Для цього, будь ласка:
      - авторизуйтеся на нашому сайті чи в додатку;
      - перейдіть за посиланням або відкрийте розділ "Мої замовлення" в додатку;
      - виберіть необхідне замовлення, натисніть напис «Гарантійний талон»;
      - виберіть товар та натисніть "Завантажити";
      - дочекайтеся завантаження файлу.
      Деталі за посиланням .

    • Артем

      Яке це має відношення до відгуку про сам товар??

  • Станіслав Ш***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Нарікань немає працює краще чім очікував

  • Валерій Г***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Шредер топ. Справляється майже ідеально. Тільки тонкі гілки може не дрібнити, а "протягувати". Але це особливим недоліком не вважаю. Переробив завали старих гілок і все, що нарізав за два сезони. Ножі ще не перевертав, але відчуваю, що пора. Чистити легко. Захист спрацьовує. Подача комфортна. Головне занадто не перевантажувати і буде чудово працювати.

  • Олександр Л***
    Відгук від покупця. Продавець: РЕЙЛИ

    Дуже зручний

    Переваги:
    Поглинає і листя і гілки. Подобається точна підгонка всіх частин подрібнювача
    Недоліки:
    Інколи забивається (коли багато подається листя) приймаючий отвір до подрібнювача, але легко з першого разу прочищається товкачем
  • Сергій Л***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Плохой интернет магазин,оператор со мной не связался,отправили измельчитель не тот что я хотел ,получил по Новой почте, сейчас буду опробовать,да и ,жуть,даже шайбочки под винты и те переполовинили

    Переваги:
    Ещё не определил,да и не с чем сравнивать
    Недоліки:
    Тоже
    • Іван

      так зверніться до підтримки з цією проблемою посилання

  • Юрій
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Достойно! Після огляду на Ютубе очікував меньшего, але працює добре.
    Можу рекомендувати.

    Переваги:
    Сам затягує гілку. Потужний двігун.
    Недоліки:
    Маленьки гілкі, меньші ніж 5мм діаметром, подрібнює не завжди. Проскакують в бункер довжиною 10-15см.
  • Виталий Г***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Дуже гаргний подрібнювач.
    З гіллям після обрізання саду справився нараз. На виході - майже тирса. Для мульчі саме те. Навітя якщо на викидання - дуже компактно )
    Хто сумнівається - не бійтеся. Працював по 2-3 години безперервно. Не перегрівався.
    До чого придратися - то це дрібні гілочки (1-3 мм) - не дуде їх дробить, хоча, як що до необхідності їх перебивання в тирсу - то і немає. Просто виділяються палочки по 5 см в загальній кучі. Ще проблеми з подрібненням гілля волоського горіху. Дуже він його не любить. Перебиває, але дуже голосно і тяжко.
    Рекомендую до придбання.
    У сусіда такий же за розмірами, але фрезерний. Зовсім не те. І довго, і не так якісно дробить сире гілля.

    Переваги:
    Компактний та потужний
    Недоліки:
    не перебиває дрібні гілочки
  • Валерій Г***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Дуже сподобалося працювати з цим подрібнювачем. Затягує гілки сам, треба тільки правильно подавати. Продуманий, легко чистити. Ножі якісні. Неочікувано тихо працює. Тільки приємні відчуття

    Переваги:
    Якість
    Недоліки:
    Нема
  • Елена
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Купила, чтобы не рубить небольшие ветки. С сухими ветками до 3 см справляется без проблем. Удобно транспортировать

    Переваги:
    Сам затягивает ветки, мелко измельчает
    Недоліки:
    Пока не нашла
  • Покупець О***
    Продавець: Rozetka

    Купував ще у 2014. Пам'ятаю перед подорожчанням у зв'язку із війною на сході придбав його ще 3000. В цілому дуже задоволений, працює і досі. Однак потрібно бути обережним із сухими гілками, а краще взагалі їх не дрібнити. Сильно відскакують і можуть серйозно поранити руку (навіть через рукавиці). Одразу після обрізки дерев на весні, ще без листя (бо будуть забивати прохід), коли гілки ще сирі - ідеальний інструмент. Щепка мілка, я, наприклад одразу мульчую малину або навколо дерев. Товщина гілок, що без проблем дрібнить, в залежності від породи до 3-4 см в діаметрі. Та все ж краще обмежитись 2-2,5 см, а грубші можна й на дрівця, щоб не перевантажувати пристрій. Досить довго знімається верхня частина якщо заб'ється прохід чи заклинить ніж. Тому, коли інколи потрібно подрібнити купу незручних гілок (з листям, кривих або грубих), довге знімання горловини трохи дратує. Пристрій потребує достатньої напруги в мережі, інакше всі вище перераховані недоліки посилюються. А в іншому все норм, я задоволений.

    Переваги:
    Працює ось уже 8 років
    Недоліки:
    Труднощі із сухими гілками.
  • Володимир Б***
    Продавець: Rozetka

    Придбав (правда, не тут - знайшов більш вигідну полпозицію :)). Сьогодні "протестував" - 8 мішків "мульчі" за 6 годин неперервної роботи.
    Деякі висновки:
    Для "комфортної" роботи краще подрібнювати сирі гілки (сухі теж подрібнює, але вони ламаються і "вібрують" від чого руки травмуються).
    Також краще подрібнювати гілки до 30 мм (до 40 теж подрібнює, але треба слідкувати - бо "застрягає" і тоді треба трохи витягувати гілку, щоб двигун "розкрутився" і знову опускати). Це "нездорово" і для двигуна і для того, хто подає гілки.
    До речі - щодо горіхів (тут хтось писав). Якщо не сухі гілки - подрібнює без проблем.
    Щодо тонких гілок- так, пропускає шматки по 5-10 см довжини. Але не бачу в цьому проблеми.
    Загалом я задоволений якістю.

    Переваги:
    Подрібнює добре, зручний в користуванні
    Недоліки:
    Поки не помітив