Якщо ви є прихильником відпочинку на природі й зібралися придбати собі невелику дачу або вже живете в приватному будинку, в будь-якому разі вам не обійтися без такого обладнання, як садова техніка. З її допомогою ваша ділянка завжди буде мати акуратний, доглянутий вигляд, а в разі, якщо ви вирішите зайнятися ландшафтним дизайном, вона буде просто незамінною.

Якою буває садова техніка

Розглянемо докладніше основні різновиди садової техніки:

· Газонокосарки

Газонокосарки діляться на електричні, бензомоторні й самохідні. Електрична газонокосарка має порівняно невеликі габарити, безпечна для довкілля і відрізняється невисокою ціною, у той час як бензомоторна зазвичай має більшу потужність, маневреніша й має більшу ширину косіння, що спрощує догляд за ділянкою великого розміру. Самохідна газонокосарка ідеально підійде для великих ділянок із горбистою поверхнею. У будь-якому разі така садова техніка, як газонокосарка, має підбиратися індивідуально, залежно від якості насаджень на вашій ділянці.

· Тримери і мотокоси

Тример — це один із варіантів газонокосарки, за допомогою якого ви зможете підрізати зелені насадження у найважкодоступніших місцях, наприклад, траву біля бордюру або в безпосередній близькості до дерев і клумб. За допомогою мотокоси ви зможете швидко надати вашому газону належного вигляду, а також підрізати або видалити молоді дерева, кущі або живопліт.

· Ланцюгові пилки

Така садова техніка, як ланцюгові пили, допоможе швидко і якісно підрізати дерева на присадибній ділянці або заготовити запас дров на зиму. Крім того, такий інструмент може знадобитися у разі дрібного домашнього ремонту або виготовлення дерев'яних виробів: полиць, табуретів і т. Д. На нашому сайті ви можете придбати бензинові, електричні та акумуляторні ланцюгові пили від провідних виробників садової техніки.

· Культиватори

Культиватор підійде не тільки для оброблення клумб або ділянок навколо дерев у саду, але й може використовуватися у підготовці ґрунту на городі перед садінням овочевих культур. Він дозволяє вирівняти поверхню ґрунту, видалити бур'яни, розпушити ґрунт і сприяє рівномірному розподілу в ньому добрив.

· Садові подрібнювачі

Якщо перед вами стоїть проблема утилізації садового сміття, вирішити її допоможуть такі інструменти, як садові подрібнювачі. Гілки кущів і дерев, сухе листя і трава — від усього цього вашу ділянку звільнить подрібнювач, перетворивши сміття на основу для компосту. На сайті нашого інтернет-магазину представлені моделі електричних і бензинових подрібнювачів, придбати які ви можете за найвигіднішою ціною в Україні.

Якщо ви хочете купити садову техніку в Києві й інших регіонах і отримати інструменти дійсно хорошої якості й за порівняно невисокою ціною, ви зробите правильний вибір, звернувшись до нас. Вам не потрібно шукати магазин садової техніки, адже все, що може знадобитися як починаючому садівникові, так і професійному аграрію, легко знайти у каталозі товарів на сайті інтернет-магазину ROZETKA. Ми пропонуємо найкращі товари і найкращий сервіс усім жителям України.

Показати ще