- Артур С***Відгук від покупця. Продавець: Benefito
Не пам'ятаю куди воно ділось,
- Наталья С***Відгук від покупця. Продавець: Benefito
Дрібно нарізає лише одну цибулину і то якщо її порізати дрібними частинками. ні часник ні зелень не перемелює взагалі,не кажучи вже про більш тверді продукти. Навіть не знаю чи варто платити за це 200гр.
- Марина С***Відгук від покупця. Продавець: Benefito
Товар - барахло. Великих надій на товар за таку суму не було, але воно і того не варте. Не вдалося використати навіть жодного разу. То прокручує, то взагалі заклинює шнурок. Витрачені 160грн+доставка та спорчений настрій. Сумно...
- Переваги:
- Немає
- Недоліки:
- Все
- Марина С***
Продавець повернув гроші за товар.
- Сергей Ф***Відгук від покупця. Продавець: Benefito
Штука вроде ничего так, на вид качественный пластик. Единственное что, сырую картошку, морковку не осиливает, для капусты емкость маловата, но можно порционно измельчать. А так для того чтобы измельчить лук, свежую зелень и прочее подобное - очень удобно, мягкий хлеб на панировку норм справляется. Неплохо за эти деньги, вот бы емкость раза в два больше :)
