- Оксана Г***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Зріст: 152. Колір: Темний синій
Навіть фото куртки не буду робити, тому що це повне сміття. Підкладка розлазиться вся і постійно, її зшиваєш, а вона розлазиться. Куртка тоненька, на холодну зиму ну ніяк не підходить — це демісезон. Ще й коштує стільки грошей. Чи Розетка продає пальонку, чи фірма стала поганою.
- Ольга Т***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Зріст: 141. Колір: Чорний
Ставлю 3 за невідповідність товару заявленій інформації,а саме,що це зимова куртка. Це звичайна демісезонна куртка.
- Оксана Б***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Зріст: 118. Колір: Чорний
Курточка хорошая, но как по мне холодная на зиму. Сыну очень понравилась....она больше на худеньких наверное.....фурнитура тож хорошая
- Переваги:
- Качество
- Недоліки:
- Как по мне можно немного теплее
Комфортне для температури до
- 5°C
Відповідність розмірній сітці
Відповідає
- Виктория А***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Зріст: 116. Колір: Темний синій
Симпатичная куртка, сыну очень понравилась. Будем носить с удовольствием.
- Переваги:
- Качество, цена
- Недоліки:
- Нет
Відповідність розмірній сітці
Відповідає
- Сергей Р***
Здравствуйте,она теплая, какой наполнитель? Заранее спасибо.
