Що потрібно знати під час вибору стильного дитячого одягу?

Одяг для дорослих вибрати простіше. Ви знаєте свої розміри та переваги, орієнтуєтеся на власний смак і підбираєте штани, сорочки або сукні індивідуально. Купити дитячий одяг складніше. Для свого малюка хочеться підібрати все найкраще, найкрасивіше та найстильніше. Завдання батьків — знайти відповідну модель, зважаючи на безліч моментів. Вимоги до одягу для дітей вищі: важливий зручний крій, якісний матеріал, брак дрібних деталей. Це змушує мам і тат попотіти, адже вбрати дитину, не витрачаючи на це дуже багато грошей.

Основні критерії вибору одягу для дітей

Якщо під час вибору дитячого одягу ви будете звертати увагу на найважливіші моменти, то шопінг закінчиться вдало. Правильний одяг для дітей має відповідати декільком вимогам:

 • Якість. Треба віддати перевагу натуральним тканинам — малюк має почуватися комфортно. Екологічні та повітропроникні матеріали не викликають алергії, свербежу та дискомфорту під час носіння. Найкращі варіанти — бавовна, льон, кашемір, віскоза, батист і трикотаж.
 • Розмір. Не купуйте одяг "на виріст". У ньому незручно ходити, його потрібно підшивати, підкочувати або відкладати до найкращих часів. Зараз виготовляється величезна кількість речей, немає сенсу купувати на майбутнє.
 • Зручність. Малюки не дуже люблять переодягатися, особливо це стосується немовлят. Тому процес роздягання й одягання має бути швидким. Наявність блискавок, ґудзиків і вузьких горловин сильно ускладнить завдання. Крім того, дрібні деталі чинять дискомфорт, тиснуть, заважають рухатися. Також незручності доставляють грубі та прошиті синтетичною ниткою шви.

Цікаві та модні фасони теж мають велике значення. Діти люблять яскраві кольори, цікаві деталі та інші "модні штучки". Не забувайте цікавитися, чого хоче ваша дитина. Адже навіть суто утилітарні речі — шкільну форму, спортивний одяг або спідню білизну — дитина має носити з задоволенням.

Брендовий одяг за віком дитини

У кожному віці одяг відіграє певну роль. У дитинстві він створює тепло й затишок, захищає від холоду та дає змогу відчувати захищеність і турботу. Для доросліших — це ще й спосіб самовираження.

Для новонароджених. Перший одяг для дітей — сорочечки, боді, чоловічки, повзунки. Він універсальний, підходить хлопчикам і дівчаткам. Головне в ньому — зручність, м'якість і комфорт. Ніжна шкіра вимагає особливого ставлення. Найменший одяг для новонароджених — 56 розміру, що відповідає зросту немовляти. Досвідчені батьки радять купити всього кілька комплектів такого розміру, оскільки за кілька тижнів вони вже стануть малі. Діти ростуть дуже швидко, тому уважно підбирайте розмір, регулярно знімайте з малюка мірки та стежте, щоб речі не заважали. Не купуйте занадто тісні або дуже просторі вироби.

Для малюків. Активні хлопчики та дівчатка завжди рухаються. Їм усе цікаво. Це відбивається на їхньому вбранні та зовнішньому вигляді. Крім банальної зручності, одяг має бути зносостійким і немазким. Переконайтеся, що кофтинки, штани та сукні витримають численні прання й збережуть привабливий зовнішній вигляд.

Для підлітків. Тинейджери хочуть виділятися. Для них важлива мода — вони дивляться, що носять їхні кумири, мріють мати крутий вигляд, подобатися оточенню. Їх приваблює брендовий і стильний одяг, що відповідає трендам. Загалом, підліток — це самостійна людина, якій можна дати вибрати самому. Чим ви можете допомогти: дати пораду щодо якості, зазначити, що певна річ не відповідає ситуації, запропонувати підібрати вбрання з огляду на погоду та заплатити. Усе інше дитина зробить сама, дотримуючись своїх переваг і розвиваючи власний стиль.

Де придбати дитячий одяг?

Вибрати з величезного асортименту — складно. Будь-який магазин одягу пропонує дитячі речі, але знайти щось вартісне серед сотень моделей проблематично. На сайті ROZETKA вибрати дійсно просто. Завдяки великій кількості фільтрів і категорій у каталозі, ви зможете знайти потрібну річ за такими параметрами:

 • брендом;
 • розміром;
 • ціною;
 • сезоном;
 • стилем;
 • особливостями моделі;
 • зростом;
 • матеріалом;
 • кольором.

Ви легко відсортуєте те, що вам потрібне, і вибиратимете серед речей, які цікавлять у конкретний момент. За допомогою відгуків і характеристики, які розташовані в картці товару, ви швидко приймете остаточне рішення. Доставка додому та оплата онлайн максимально прискорять отримання виробу. Нерідко за зовнішнім виглядом складно відрізнити натуральну тканину від синтетичного аналога, тому завжди звертайте увагу на виробника та читайте докладну інформацію про товар.

Показати ще