- Олександр К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
Користуюся цим кріслом вже півтора року, тому можу скласти про нього фідбек.
1) Сітка. За цей час вона не розтягнулася, все така ж пружна як при покупці. Влітку сидіти за цим кріслом одне задоволення, нічого не потіє, гарна вентиляція спинки та сидіння.
2) Комфорт сидіння. З огляду на свою роботу, я проводжу за комп'ютером в середньому 8 годин на день, а іноді до 16 годин на день. Перші декілька тижнів мені було не дуже зручно, до цього я сидів на самому звичайному офісному кріслі. Але згодом я відчув, на скільки в ньому хорроша підтримка поясниці, я буквально не усвідомлюючи цього почав сидіти рівніше. Регулюванням висоти та глибини сидіння користувався декілька разів, а ось регулюванням підлокітників користуюся частенько, і їх механізми нормально працюють. Хотілося б трошки більше амплітуди для регулювання підлокітників, але це вже так, придирки.
3)Посторонні звуки від крісла. Десь через пів року експлуатації я почув перші поскрипування стільця. Вони є і по сьогодні, по звуку вони йдуть ніби то від механізму качання. Але мене це не дратує, тому я з цим навіть і не пробував боротися. Можливо, для когось це буде мінус, але за такий прайс будь яке крісло буде скрипіти з часом...
4) Ну і трошки загальної інформації. Я ростом 183см, мені крісло комфортне. Механізм відкидування спинки працює нормально, часто ним користуюсь. Фіксація спинки в усіх положеннях також працює. Підголівник в цілому нормальний, сказати про нього більше немає чого. Бачив по відгукам, що комусь не вистачає болтів, але в моєму випадку комплектація була повною. Також приблизно раз-два на рік треба підтягувати болти, які з'єднують механізм качання з сидінням.
В цілому за цей прайс один з кращих стільців, ні на мить не пошкодував про його покупку, провожду на ньому практично кожен день- Переваги:
- Матеріали, комфорт, функціональність
- Недоліки:
- посторонні звуки, час від часу треба підтягувати декілька болтів
- МаксимВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
Крісло не зручне. Не доклали болтів
- Недоліки:
- Поясничний відділ занадто низько
- Максим Р***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
Саме те що давно хотів придбати! Зібрати не складно, якість добра! Щиро дякую виробнику!
- Богдан К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
При розпаковці здивувався якістю матеріалів, але виявилось, що мені недоклали 8 гвинтів.
- ОленаВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
Що можна порадити при купівлі нового GT Racer? Звичайно мати старе крісло GT Racer, яке стане донором гвинтів для нового або мати неподалік магазин кріплень! У їнструкції вказані 4 типи гвинтів: є усі типи, але тільки 1 тип співпав по кількості, при тому, що загальна кількість навіть більше зазначеної. Щодо самого крісла: зібрати легко та достатньо швидко (за вирахуванням часу на пошуки кріплень), конструкція виявилася досить надійною, сидіння та спинка зручні та гарно регулюються. Підлокітники мають люфти у всіх напрямах руху, окрім вертикального. Вцілому крісло задовільне, особливо у цій ціновій ніші
- Переваги:
- зручність, проста сборка, надійний (наразі) механізм
- Недоліки:
- комплектація гвинтів, якість механізму підлокітників
- Представник постачальника
Добрий день! Зверніться до нашого сервісного центра для врегулювання питання з комплектацією
посилання
- Вадим Л***Відгук від покупця. Продавець: O-trade. Колір: Чорний
Крісло через місяць користування зламалося, вилізла та послабилася сітка з каркасу. Моя вага 63 кг, не розумію для кого воно розроблялося. Товаром не задоволений, відремонтувати не можливо, купувати не рекомендую!
- Переваги:
- Дизайн, різні регулювання
- Недоліки:
- Не якісна збірка, вилізла сітка з каркасу
- Продавець O-trade
Добрий день!
Шкода, що Ви отримали неприємні враження. Але, на жаль, ми отримали звернення від Вас не за фактом виникнення проблеми, а вже через пів року користування та після невдалих спроб самостійно усунути недолік. В такому випадку ремонт по гарантії або заміна не можливі.
