Картка Rozetka
Зовнішній корпус кишеню для жорсткого диска NVMe та SATA M.2 10 Гбіт/с USB C 3.2 Gen2 (CM400) - зображення 8
Зовнішній корпус кишеню для жорсткого диска NVMe та SATA M.2 10 Гбіт/с USB C 3.2 Gen2 (CM400) - зображення 1
Зовнішній корпус кишеню для жорсткого диска NVMe та SATA M.2 10 Гбіт/с USB C 3.2 Gen2 (CM400) - зображення 2
Зовнішній корпус кишеню для жорсткого диска NVMe та SATA M.2 10 Гбіт/с USB C 3.2 Gen2 (CM400) - зображення 3
Зовнішній корпус кишеню для жорсткого диска NVMe та SATA M.2 10 Гбіт/с USB C 3.2 Gen2 (CM400) - зображення 4
Зовнішній корпус кишеню для жорсткого диска NVMe та SATA M.2 10 Гбіт/с USB C 3.2 Gen2 (CM400) - зображення 5
Зовнішній корпус кишеню для жорсткого диска NVMe та SATA M.2 10 Гбіт/с USB C 3.2 Gen2 (CM400) - зображення 6
Зовнішній корпус кишеню для жорсткого диска NVMe та SATA M.2 10 Гбіт/с USB C 3.2 Gen2 (CM400) - зображення 7
Зовнішній корпус кишеню для жорсткого диска NVMe та SATA M.2 10 Гбіт/с USB C 3.2 Gen2 (CM400) - зображення 8
Зовнішній корпус кишеню для жорсткого диска NVMe та SATA M.2 10 Гбіт/с USB C 3.2 Gen2 (CM400) - зображення 1

Зовнішній корпус кишеню для жорсткого диска NVMe та SATA M.2 10 Гбіт/с USB C 3.2 Gen2 (CM400)

Код:  388240431

Є в наявності

1 849

Оплатити частинами від Rozetka
Rozetka
від 309  x 6
ПУМБ: Сплачуйте частинами
ПУМБ
від 617  x 3
Покупка частинами monobank
monobank
від 617  x 3
А-Банк. Плати частинами
А-Банк
від 617  x 3
ОТП Банк: Оплата частинами
ОТП Банк
від 617  x 3
Плати частинами від izibank
IziBank
від 617  x 3

Усі товари бренду Ugreen

Безкоштовна доставка з Rozetka+Prom за 50 ₴/міс
  • Самовивіз з магазинів Rozetka

    Безкоштовно

  • Самовивіз з Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з УКРПОШТИ

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Нової Пошти

    Тариф перевізника

Оплата. Оплатити частинами від Rozetka, Оплата під час отримання товару, Apple Pay, Google Pay, Оплата карткою Visa/MasterCard, ПУМБ: Сплачуйте частинами, Покупка частинами monobank, А-Банк. Плати частинами, ОТП Банк: Оплата частинами, Передплата на картку продавця, Оплата на рахунок продавця, Оплатити зараз Карткою Rozetka, Плати частинами від izibank
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 
 

Опис


  • Корпус M.2 NVMe SATA 10 Гбіт/с: порт USB C 3.2 другого покоління або Thunderbolt 3 забезпечує швидку передачу даних. Корпус NVMe з протоколами SATA та швидкістю передачі до 10 Гбіт/с.

  • Встановлення без інструментів: швидко та легко встановіть цей корпус твердотільного накопичувача NVMe plug and play, драйвери не потрібні. Пряжка корпусу твердотільного накопичувача M.2 забезпечує стабільну та швидку передачу даних.

  • Широка сумісність: спеціально розроблений для ключів M і B&M, твердотільних накопичувачів розміром 2230/2242/2260/2280 об'ємом більше 8 ТБ. Застосовується для Windows, MacOS, Linux, Android та iOS. (ПРИМІТКА. Не підтримує M-SATA або SSD з радіатором розміром більше 1 мм).

  • Безпечний та стабільний: Завдяки вдосконаленому чіпу RTL9210B, отримайте захист від короткого замикання, навантаження по струму та інші різні мультизахисти, що забезпечують безпеку вашого SSD та даних. Підтримує UASP/Trim із високою швидкістю передачі.

  • Компактність та портативність: надтонкий алюмінієвий корпус із силіконовою рамкою робить цей корпус легким, міцним та ідеальним для подорожей.

Характеристики

Інтерфейс підключення
Країна-виробник

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 1/5
на основі 1 відгук
  • 5 зiрок
    0 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    1 оцінок
  • Фотографії та відео покупців
    Відгуки про товар у інших продавців
  • Никита Б***
    Відгук від покупця. Продавець: MobiForYou

    Решил сделать комбинацию из NVME m2 PSI 4.0 чтобы скорость передачи была в среднем 700-800мб/c. Заказал параллельно этот NVME от Rozetka посилання

    Собрал, подключаю, начинаю тестировать скорость в CristalMark, выдаёт 400мб/с на пике. Всё проводил по type-c разъёму и на ноутбуке который поддерживает это. Дальше проверяю на деле. Переношу несколько каталогов на 15-20гб объёма, и вижу как скорость не превышает и 5 мб/с. Она колеблиться но в этом пределе.

    Дальше начал тестировать и с некоторыми каталогами скорость возросла до 250мб/с но упералась всегда в этом значение и не повышалась, будто это специально.

    Затем возникла идея протестировать кейс с другим nvme на котором стоит операционная система другого ноутбука. Вскрыл ноутбук, поменял NVME на тот который купил. Вставил другой NVME в Ugreen(заранее отформатировав всё), таже история. Пропускная способность на низах.

    Так же замечено, что при чтении файлов, система подтупливает, и это тестировалось с нескольких устройств. Можно сказать, что оно работает по наитию и нет четкой закономерности.

    Требую возврат средств.

    Недоліки:
    Пропускная способность ниже заявленной. Отключение от устройства спустя н-ное время работы с ним.

Відеоогляд
Зовнішній корпус кишеню для жорсткого диска NVMe та SATA M.2 10 Гбіт/с USB C 3.2 Gen2 (CM400)

Відео розпакування від покупця