Великий літній розпродаж до −55%
Data-Кабель Vention RJ45 to RJ45, 3m 40 Gigabit Ethernet cable Black IKABI - зображення 2
Data-Кабель Vention RJ45 to RJ45, 3m 40 Gigabit Ethernet cable Black IKABI - зображення 1
Data-Кабель Vention RJ45 to RJ45, 3m 40 Gigabit Ethernet cable Black IKABI - зображення 2
Data-Кабель Vention RJ45 to RJ45, 3m 40 Gigabit Ethernet cable Black IKABI - зображення 1
1/2

Data-Кабель Vention RJ45 to RJ45, 3m 40 Gigabit Ethernet cable Black IKABI

Код :  395116035

Є в наявності

537

525

Оплатити частинами від Rozetka
Rozetka
від 175  x 3
ПУМБ: Сплачуйте частинами
ПУМБ
від 175  x 3
Покупка частинами monobank
monobank
від 175  x 3
А-Банк. Плати частинами
А-Банк
від 175  x 3
ОТП Банк: Оплата частинами
ОТП Банк
від 175  x 3
Плати частинами від izibank
IziBank
від 175  x 3
Безкоштовна доставка лише 50 ₴/міс.
  • Самовивіз з магазинів Rozetka

    Безкоштовно

  • Самовивіз з Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з Meest ПОШТА

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з УКРПОШТИ

    Тариф перевізника

Оплата. Оплата під час отримання товару, Apple Pay, Google Pay, Оплата карткою Visa/MasterCard, Оплата на рахунок продавця, Передплата на картку продавця, Оплатити зараз Карткою Rozetka, Visa
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 
 

Опис

Мережевий кабель Vention Ethernet RJ45 САТ 8 призначений для комутації комп'ютерних Ethernet-мереж зі стандартами 10ВАSЕ-Т (10 Мбіт/сек), 100ВАSЕ-Т(х) (100 Мбіт/сек), 1000ВАSЕ-Т(х) (1 Гбіт/сек) ), 10GBASE-Т (10 Гбіт/сек), 40GBASE-Т (40 Гбіт/сек).

40-ГІГАБІТНИЙ ETHERNET (40GBЕ)

Кабель здатний забезпечити швидкість передачі даних у мережах Ethernet до 40 Гбіт/с при використанні стандартних конекторів 8Р8С.

КАЛІБР 28 AWG

Кабель складається з 4-х екранованих кручених пар і відповідає калібру 28 AWG.

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ТА ЗАГАЛЬНИЙ ЕКРАН SSТР

Індивідуальні екрани з фольги для кожної кручений пари, плюс загальний екран з металевим обплетенням, надійно захищає від зовнішніх і перехресних перешкод між крученими парами.

ІЗОЛЯЦІЯ КАБЕЛЮ PVC LSZH

Зовнішня оболонка кабелю виготовлена із полівінілхлориду (РVС) з додаванням крейди. Для виготовлення оболонки використовуються полімери, які не розповсюджують горіння при груповому прокладанні і не виділяють при нагріванні галогени (такі кабелі маркуються абревіатурою LSZH: low smoke zero halogen - малої димності, що не виділяє галогенів.
Кабель дозволяється прокладати та використовувати в закритих областях, де можуть проходити повітряні потоки системи кондиціювання та вентиляції.

ПОЗОЛОЧЕНІ КОНТАКТИ

Патч-корд оснащений з двох сторін роз'ємами-конекторами RJ45, які покриті шаром золота для чудової передачі даних та довговічності в експлуатації.

ШИРОКА СУМІСНІСТЬ

Кабель можна використовувати з різноманітними пристроями як у домашніх, так і офісних приміщеннях.

Характеристики

Країна-виробник
Довжина
  • 3 м
Колір
  • Чорний
Країна реєстрації бренду
  • Китай

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 4.77/5
на основі 155 відгуків
  • 5 зiрок
    131 оцінок
  • 4 зiрок
    6 оцінок
  • 3 зiрок
    2 оцінок
  • 2 зiрок
    1 оцінок
  • 1 зiрок
    5 оцінок
  • Фотографії та відео покупців
    Відгуки про товар у інших продавців
  • Лунёв С***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Довжина: 0.5. Колір: Чорний

    Взяв у далека не кращого провайдера інтернету тариф на 1ГБ/с, як то кажуть нехай він і не кращий, але оптіка в ці часи - the BEST. Отримав швидкість 40-50 мб/с, ну думаю поперше wi-fi, по друге провайдер поганенький. Проте оптичний термінал був з'еднаний з роутером старим кабелем, який з часом став просто випадати з роутера. Мене все це діло задовбало, купив цей кабель і спідтест показав швидкість 300-400мб/с, через той самий wi-fi, на тому самом ПК. Я в захваті!

    Переваги:
    x10 швидкості
  • Сергей К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Довжина: 1.5. Колір: Чорний

    У меня роутер Xiaomi Mi Router 4 китаец прошитый на Padavan., провайдер Киевстар. Где-то с апреля 2020 года начались проблемы в игре Call of Duty Modern Warfare 2019 и WARZONE, а позже и в Cold War. Эта проблема была на PS4 Pro и продолжилась у меня на PS5, были подключены через обычный cat 5e кабель, проблема заключалось в том, что соединение с сервером терялось и пинга не было, либо он был достаточно высок, либо он был с интервалом в 1 сек давал 999 мс, это проблема была почти каждый день стабильно, но с этим кабелем уже 5-й день к ряду все нормально, буду дальше конечно наблюдать, но факт есть факт, и когда у меня были такие проблемы, у моих товарищей не было на том же сервере, а значит проблемы не сервера игры, а были либо в роутере, кабеле к консоли, либо провайдере моем, пробовал на пк, таких проблем не замечал.

    В любом случае кабель стоящий, как по мне, он сделан качественно и достаточно плотный и крепкий, и что не мало важно лучше должен переносить нагрев. Может был нагрев на старом кабеле.

    Переваги:
    Качество, стабильность, защита от помех
    Недоліки:
    нету
  • Володимир
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Довжина: 1.5. Колір: Чорний

    На 1гб працює так само як і 5е. Спеціалізований кабель, для інтранету, купувати його для підключення до інтернету немає сенсу.

Читати всі відгуки →