- Светлана Т***Відгук від покупця. Продавець: I LOVE EAT
Гарний салат, дякую
- Продавець I LOVE EAT
Дякуємо за довіру
- ВалеріяВідгук від покупця. Продавець: I LOVE EAT
Хороший
- Продавець I LOVE EAT
дякуємо за довіру
- Ірина К***Відгук від покупця. Продавець: I LOVE EAT
Дуже смачна та соковита чука! Якісний товар. Швидка доставка. Прекрасний контакт з продавцем!
- Переваги:
- Смакота)
- Недоліки:
- Швидко з'їли)
- Назарій Т***Відгук від покупця. Продавець: I LOVE EAT
Чука смачна, швидко доставили, дякую!)
- Ирина М***Відгук від покупця. Продавець: I LOVE EAT
Ми замовляємо вже не вперше в цьому магазині. На цей раз замовляли великий асортимент продуктів для приготування рамену та мисо супів. Все прийшло чудово упаковано, для тих продуктів, що потребували окремо поклали ще й лід. Рекомендую
- Переваги:
- Смачно, ситно
- Андрій Т***Відгук від покупця. Продавець: I LOVE EAT
Дуже смачно. Рекомендую
- Светлана Б***Відгук від покупця. Продавець: I LOVE EAT
Дякую!Чудовий товар!
- Продавець I LOVE EAT
Дякуємо за довіру
- Олена С***Відгук від покупця. Продавець: I LOVE EAT
Дуже смачна чука, дякую магазину! Запакували на совість
- Продавець I LOVE EAT
Дякуємо за довіру
- Маркус С***Відгук від покупця. Продавець: I LOVE EAT
Чудово все: від хрусткості чуки до маринаду в якій вона знаходиться
Буду брати ще, тільки на цей раз з запасом)- Переваги:
- Сукупність всього
- Недоліки:
- Мало)
- Продавець I LOVE EAT
Дякуємо за довіру
- Людмила З***Відгук від покупця. Продавець: I LOVE EAT
Буду замовляти ще.
- Переваги:
- Дуже смачний салат. Сподобався всій сім'ї.
- Недоліки:
- Недоліків нема
- Ксения К***Відгук від покупця. Продавець: I LOVE EAT
Дуже смачний салат, виявився трохи гострим, але смак це не зіпсувало зовсім. Трохи солодкі, хрусткі водорості. Буду замовляти ще!
Брала, до речі, разом із соусом посилання- Переваги:
- Дуже смачно
- Недоліки:
- Трохи гострий, але то скоріше на любителя, ніж недолік
- Продавець I LOVE EAT
Дякуємо за довіру
- Виталий К***Відгук від покупця. Продавець: I LOVE EAT
Салат сподобався, швидка відправка, рекомендую.
- Продавець I LOVE EAT
Дякуємо за довіру
- Олеся Х***Відгук від покупця. Продавець: I LOVE EAT
Все сподобалося, мені саме цей салат чука порадила дівчина менеджер за що їй дякую, в них багато чого можна вибрати з азійської та тайської кухні.
- Переваги:
- Смак, гарна ціна, швидка доставка
- Недоліки:
- Немає
- Продавець I LOVE EAT
Дякуємо за довіру
- Діма Т***Відгук від покупця. Продавець: I LOVE EAT
имба
- Продавець I LOVE EAT
Дякуємо за довіру
- Анастасия С***Відгук від покупця. Продавець: I LOVE EAT
Дуже смачний салат, рекомендую!
- Переваги:
- Швидко, смачно
- Недоліки:
- Немає
- Продавець I LOVE EAT
Дякуємо за довіру
- Олег Н***Відгук від покупця. Продавець: I LOVE EAT
Салат дуже смачний, беру вже не вперше, завжди смачно.
- Переваги:
- Дуже смачно
- Недоліки:
- Відсутні
- Продавець I LOVE EAT
Дякуємо за довіру
- Каміла І***Відгук від покупця. Продавець: I LOVE EAT
Мені сподобалось, в пакуванні був лід що великий плюс в таку жарку погоду погоду
- Переваги:
- Приємний смак, швидка відправка, ціна приємна
- Продавець I LOVE EAT
Дякуємо за довіру
- Галина К***Відгук від покупця. Продавець: I LOVE EAT
Салат смачний, пакування щільне, доставка швідка.
- Недоліки:
- Немає
- Продавець I LOVE EAT
Дякуємо за довіру
- Юлія Л***Відгук від покупця. Продавець: I LOVE EAT
Супер, беру вже вдруге. Запаковано дуже добре, але перший раз на самому пакетику трохи протікла олійка, але це не критично. Відправка супер швидка.
- Переваги:
- Ціна, швидкість доставки, смак
- Продавець I LOVE EAT
Дякуємо за довіру
- Олександр Б***Відгук від покупця. Продавець: I LOVE EAT
Дуже дякую за замовлення, привітний продавець, рекомендую!
- Переваги:
- Швидко, смачно, якісно
- Недоліки:
- Немає
- Продавець I LOVE EAT
Дякуємо за довіру
- Татьяна Ч***Відгук від покупця. Продавець: I LOVE EAT
Салат дуже смачний всім раджу
- Переваги:
- Надійне пакування залишилася заловоленою
- Недоліки:
- Немає
- Продавець I LOVE EAT
Дякуємо за довіру
- Анна К***Відгук від покупця. Продавець: I LOVE EAT
Салат дуже смачний,вміру гострий та водночас солоденький з кунжутом.Дякую продавцям за швидку доставку.
- Переваги:
- Смачно,швидко доставили
- Недоліки:
- Немає
- Продавець I LOVE EAT
Дякуємо за довіру
- Юлія С***Відгук від покупця. Продавець: I LOVE EAT
Все супер. Смачно, швидко, гарна якість.
- Переваги:
- Швидка доставка. Смачна продукція. Хороші умови зберігання.
- Продавець I LOVE EAT
Дякуємо за довіру
- Єва Ч***Відгук від покупця. Продавець: I LOVE EAT
Неймовірно смачна. Є кунжут, гострий перець. Вона в міру гостра, трошки солоденька. Є жижа в якій вона маринується, перед споживанням кладіть на тарілку прямо з нею, дуже смачно. Рекомендую
- Переваги:
- Неймовірно смачна
- Недоліки:
- Не існує
- Продавець I LOVE EAT
Дякуємо за довіру
- Сергій С***Відгук від покупця. Продавець: I LOVE EAT
Смачний, хрумкий. Братиму ще.
- Продавець I LOVE EAT
Дякуємо за замовлення
- Андрій П***Відгук від покупця. Продавець: I LOVE EAT
Все дуже гарно і швидко.
Продавці вправні, чемні, порядні.- Продавець I LOVE EAT
Дякуємо за довіру
- Ірина М***Відгук від покупця. Продавець: I LOVE EAT
Чука смачна,доставили дуже швидко,рекомендую
- Продавець I LOVE EAT
Дякуємо за замовлення
- Зоряна К***Відгук від покупця. Продавець: I LOVE EAT
Все дуже швидко приїхало, гарно запаковано. Навіть заморожені ще доїхали. Круто!
- Продавець I LOVE EAT
Дякуємо за довіру
- Сергій С***Відгук від покупця. Продавець: I LOVE EAT
Не перший раз замовляю, якістю задоволений. Швидко відправили
- Продавець I LOVE EAT
Дякуємо за довіру
- Зінченко В***Відгук від покупця. Продавець: I LOVE EAT
Дуже смачна, рекомендую, приїхали гості, ставила на стіл, всі в захваті
- Недоліки:
- Немає
- Продавець I LOVE EAT
Дякуємо за довіру
- Оксана З***Відгук від покупця. Продавець: I LOVE EAT
Надійшло бистро
- Переваги:
- Все гарно, щільно упаковано, смачно!
- Продавець I LOVE EAT
Дякуємо за довіру
- Ліна Х***Відгук від покупця. Продавець: I LOVE EAT
Смачно
- Продавець I LOVE EAT
Дякуємо за відгук
- Аліна К***Відгук від покупця. Продавець: I LOVE EAT
Смачна чука,швидко прийшла) дякую)
- Продавець I LOVE EAT
Дякуємо за замовлення
- Юля Ф***Відгук від покупця. Продавець: I LOVE EAT
Всё здорово,доставили быстро,запаковали идеальновсё доехало в первозданном виде,салат понравился,спасибо)
- Продавець I LOVE EAT
Дякуємо за довіру
- Олексій Б***Відгук від покупця. Продавець: I LOVE EAT
Зі мною швидко звязались та відправили товар. Прийшло гарно запаковане і ще підмерзше. Рекомендую!
- Продавець I LOVE EAT
Дякуємо за довіру
- Марина К***Відгук від покупця. Продавець: I LOVE EAT
Дякую, смачно. Швидко доставили. Приїхала ще заморожена, розрізала гарячим ножем на порції і в морозилку.
- Продавець I LOVE EAT
Дякуємо за замовлення
