Літній фешн розпродаж до -70%
Піг-тейл Molex 91.L0.332.00200 50/125 OM3 Simplex LC/UPC/LSZH/2м - зображення 1

Піг-тейл Molex 91.L0.332.00200 50/125 OM3 Simplex LC/UPC/LSZH/2м

Код:  399967062

Є в наявності

947

902

Оплатити частинами від Rozetka
Rozetka
від 151  x 6
ПУМБ: Сплачуйте частинами
ПУМБ
від 301  x 3
Покупка частинами monobank
monobank
від 301  x 3
А-Банк. Плати частинами
А-Банк
від 301  x 3
ОТП Банк: Оплата частинами
ОТП Банк
від 301  x 3
Плати частинами від izibank
IziBank
від 301  x 3
Безкоштовна доставка лише 50 ₴/міс.
  • Самовивіз з магазинів Rozetka

    Безкоштовно

  • Самовивіз з Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з Meest ПОШТА

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Meest ПОШТА

    Тариф перевізника

Оплата. Оплатити частинами від Rozetka, Оплата під час отримання товару, Apple Pay, Google Pay, Оплата карткою Visa/MasterCard, ПУМБ: Сплачуйте частинами, Покупка частинами monobank, А-Банк. Плати частинами, ОТП Банк: Оплата частинами, Оплата на рахунок продавця, Оплатити зараз Карткою Rozetka, Передплата на картку продавця, Плати частинами від izibank
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 
 

Опис

Оптичний пігтейл Molex 91.L0.332.00200 - це надійне рішення для вашого оптичного зв'язку. Він являє собою Simplex-пігтейл, що означає використання одиночного оптичного каналу для передачі даних. Пігтейл зроблений з багатомодового волокна типу OM3, що забезпечує високу продуктивність передачі даних в багатомодових середовищах.

Конектор пігтейла виконаний у форм-факторі LC з поліруванням типу UPC (Ultra Physical Contact), що гарантує низькі втрати сигналу і стабільну передачу даних. Діаметр оптичного волокна становить 50/125 мікронів, що відповідає стандартам для багатомодових волокон. Оболонка пігтейла виконана з матеріалу LSZH (Low Smoke Zero Halogen), що робить його більш безпечним у разі пожежі.

Оптичний пігтейл Molex 91.L0.332.00200 надає високу продуктивність і надійність у вашій оптичній мережі, роблячи його ідеальним вибором для різних додатків в області зв'язку.

Характеристики:

  • Тип зв'язку: Simplex
  • Тип волокна: OM3 Multimode
  • Тип конектора: LC
  • Полірування конектора: UPC
  • Діаметр волокна: 50/125 мкм
  • Оболонка: LSZH
  • Довжина: 2 метри
  • Кількість пігтейлів: 1 шт.
  • Колір: Кабель - білий, конектор - чорний.

Характеристики

Матеріал
Інтерфейси
Країна-виробник
Довжина
  • 2 м
Швидкість передавання даних
  • "ru":"1Гбіт/с","ua":""
Колір
  • Сірий

Відгуки та питання

Відгуків ще немає

Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!